آموزش کار با Fetch as Google به صورت تصویری

سلام در این مطلب قصد داریم اموزشی درمورد Fetch as Google که داری گزینه های Fetch و Fetch and render هست با این دو گزینه میتونید یک مطلب رو ایندکس کنید و مورد استفاده اش اینه که اگر سایت شما مشکلی داشته باشه با این کار گوگل بهتون میگه که مشکل داره و میتونید راه کاری برای حلش پیدا کنید تا در مراحلی که گوگل میخواد خودش صفحات رو ایندکس کنه مشکلی نباشه و راحت ایندکس انجام بده

.

.

توجه: نباید زیاد از این گزینه استفاده کنید اگر زیاد استفاده کنید سرعت ایندکس طبیعی شما بد میشه.

 

۱-از منو crawl گزینه Fetch as Google رو انتخاب کنید مثل عکس زیر:

منو crawl گزینه Fetch as Google

 

 

۲-در صفحه جدید ادرسی که میخواهید fetch کنید را وارد کنید اگر میخواهید صفحه اصلی fetch بشه که تغییری ندید. به عکس زیر توجه کنید:

در صفحه جدید ادرسی که میخواهید fetch کنید را وارد کنید اگر میخواهید صفحه اصلی fetch بشه که تغییری ندید. به عکس زیر توجه کنید

 

 

۳-همانطور که در عکس بالا میبینید میشه انتخاب کرد گوگل به عنوان کاربری که موبال داره وارد سایت بشه یه با سیستم یا .. هر کدوم رو خواستید انتخاب کنید و در نهایت دو گزینه میتونید انتخاب کنید که هر کدام رو توضیح میدهم.

Fetch: این گزینه صفحه رو گوگل فقط برسی میکنه

Fetch and render : این گزینه بعد از برسی یه اطلاعاتی درمورد صفحه ای که بازدید کرده برای شما میاره و میبینید گوگل چطوری سایت رو دیده.

 

و در آخر مثل عکس زیر submitted to index بزنید.

 و در آخر مثل عکس زیر submitted to index بزنید.

 

 

توجه داشته باشید که استفاده از دکمه Fetch and Render هیچ تاثیری بر سرعت ایندکس صفحه یا جایگاه شما در رتبه بندی گوگل نخواهد داشت و تنها تفاوت آن با Fetch ارائه گزارشی مختصر و پیش نمایشی از سایت شما بصورتی که توسط ربات های گوگل دیده شده است، می باشد.

شما میتوانید ۵۰۰ آدرس یکتا در هفته برای بررسی ساده و ۱۰ آدرس یکتا در ماه برای بررسی کامل از طریق پنل مدیریت وبمستر خود ارسال نمایید.

 

منبع : اسکینک

باکس دانـــلود مطــلب
WWW.BARAN-WEB.IR
    رمز : www.baran-web.ir
    حجم : درج نشده

دیدگاه ها

کامنت خود را وارد کنید
نام:

*

code