آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از آدری Kishline تراژدی – این مورد برای کاهش آسیب

admeeqwn

[ad_1]

در 25 مارس سال 2000 مدیریت اعتدال بنیانگذار آدری Kishline کشته شدن دو نفر در حالی که رانندگی در حال مستی در من-90 در واشنگتن است. مطبوعات روز زمینه اعلام کرد که این اثبات شد که اعتدال برنامه ها کار نمی کنند و آنچه الکلی نیاز توسط AA. اما در منافع یک داستان خوب مطبوعات تمایل به ترک برخی از حقایق است.

در ژانویه 20, 2000 خانم Kishline استعفا کرده بود به عنوان مدیر اجرایی مدیریت اعتدال و آغاز شده بود حضور AA و اتخاذ یک هدف پرهیز از الکل است. اما خانم Kishline موفق نشد در AA. طول او از روی لئامت دادن در AA خانم Kishline شد غالبا, نوشیدن شراب خواری. نهایی شراب خواری منجر به دستگیری او برای فضایی قتل نفس و چهار سال حکم زندان.

بود خانم Kishline دمدمی مزاجی و یا یک چیز عجیب و غریب برای نوشیدن شراب خواری و در حالی که حضور AA? این است که در واقع نه در مورد همه. اگر چه قلمی مناسب برای برخی از مردم آن را ثابت کرده است که به یک فقیر مناسب برای بسیاری از دیگران است. در سال 1980 مطالعه توسط Brandsma et. al. معلوم شد که رانندگان مست remanded به AA برای درمان به احتمال زیاد به نوشیدن شراب خواری نسبت به گروه کنترل بدون دریافت درمان در همه. نتایج از نظر آماری معنیدار بودند.

ما باید سرزنش مدیریت اعتدال برای خانم Kishline خودرو سقوط ؟ نه در همه. اعتدال مدیریت مبتنی بر شواهد برنامه که موفق شده است برای تعداد زیادی از مردم. اعتدال مدیریت محدودیت ها بیش از 14 استاندارد نوشابه در هفته و بیش از 4 بار در روز برای مردان و بیش از 9 استاندارد نوشیدنی در هر هفته بیش از 3 بار در روز برای زنان است. مدیریت اعتدال نشان می دهد که افرادی که موفق به باقی می ماند در این محدودیت ها را ترک MM و دنبال برنامه دیگری به جای آن. بسیاری از افراد موفق در حفظ این حدود و اعتدال مدیریت مناسب برای این افراد است.

اما مدیریت اعتدال بود و نه مناسب برای موسس آن آدری Kishline. در یک Dateline NBC مصاحبه پخش 1 سپتامبر 2006 خانم Kishline بستری راز نوشیدن شراب خواری در طول پنج سال گذشته به عنوان مدیر اجرایی مدیریت اعتدال. خانم Kishline قرار داده بود خودش را به یک موقعیت غیرقابل دفاع که در آن هیچ راهی برای پاک آمده در مورد مبارزات او با الکل.

پس نه AA و نه اعتدال مدیریت مناسب برای آدری Kishline چه چیز دیگری می تواند او انجام داده اند ؟ اظهار نظر در Kishline تراژدی استانتون Peele گفت:”[T]در اینجا یک روش درمانی است که اعمال می شود در چنین شرایطی–کاهش آسیب.” در سال 2000 وجود دارد کاهش آسیب های مبتنی بر گروه های پشتیبانی برای افرادی که نوشیدن الکل است. خوشبختانه, این است که دیگر مورد. به پای کاهش آسیب شبکه های پدید آمده در سال 2007 به ارائه پشتیبانی برای مصرف کنندگان بر اساس اصول کاهش آسیب.

آدری Kishline واقعی شیطان بود کمال گرایی–یک کمال است که تنها می تواند مشاهده کامل پرهیز یا کامل اعتدال به عنوان یک ممکن است هدف. کاهش آسیب است رویکردی که اجتناب از کمال گرایی. زیر یک تفسیر از انگلستان کاهش آسیب داد تعریف کاهش آسیب است که به تصویب رسید به جا الکل استفاده کنید:

کاهش آسیب

* عملی: و می پذیرد که استفاده از الکل رایج است و پایدار ویژگی از تجربه انسانی است. آن را به رسمیت می شناسد که, در حالی که حمل خطرات مصرف الکل فراهم می کند آبخوری با مزایای که باید در نظر گرفته شود اگر پاسخ به نوشیدن هستند موثر باشد. کاهش آسیب به رسمیت می شناسد که مهار و کاهش مربوط به الکل, مضرات بیشتر گزینه عملی از تلاش برای از بین بردن استفاده از الکل به طور کامل.

* اولویت اهداف: کاهش آسیب در پاسخ به نوشیدن ترکیب مفهوم سلسله مراتب اهداف با تمرکز فوری بر فعالانه درگیر شدن افراد با هدف قرار دادن گروه ها و جوامع به خود را به آدرس فوتی و فوری ترین نیاز از طریق ارائه و در دسترس کاربر پسند خدمات. دستیابی به فوری ترین اهداف واقع بینانه است که به عنوان اولین گام ضروری نسبت به خطر نوشیدن و یا در صورت لزوم پرهیز.

* به انسان ارزش: آبخوری تصمیم به نوشیدن الکل به عنوان واقعیت پذیرفته شده. هیچ قضاوت اخلاقی ساخته شده است یا به محکوم کردن و یا برای حمایت از استفاده از الکل است. کرامت و حقوق مصرفکننده رعایت شود و خدمات تلاش می شود “کاربر پسند” در راه آنها به کار گیرند. کاهش آسیب روش همچنین می دانیم که برای بسیاری از افراد وابسته به نوشیدن یک مدت طولانی از ویژگی های زندگی خود و پاسخ به نوشیدن مجبور به قبول این.

* تمرکز بر خطرات و مضرات: بر این اساس است که با ارائه پاسخ است که به کاهش خطر آسیب می تواند به کاهش و یا اجتناب شود. تمرکز کاهش خطر مداخلات معمولا نوشیدن رفتار مصرف مشروبات الکلی. اما کاهش آسیب به رسمیت می شناسد که توانایی مردم برای تغییر رفتار نیز تحت تاثیر هنجارهای برگزار شد مشترک توسط مصرف کنندگان نگرش و دیدگاه های گسترده تر جامعه و کاهش آسیب مداخلات ممکن است در نتیجه هدف قرار دادن افراد و جوامع گسترده تر جامعه است.

* آیا تمرکز بر پرهیز: اگر چه کاهش آسیب پشتیبانی از کسانی که به دنبال حد متوسط و یا خود را کاهش می دهد نوشیدن آن را نه مانع و نه فرض یک درمان هدف پرهیز. کاهش آسیب روش های تشخیص دهد که در کوتاه مدت پرهیز گرا درمان کم میزان موفقیت و برای بسیاری از افراد منجر به نوشیدن شراب خواری.

* به دنبال به حداکثر رساندن طیف وسیعی از مداخله گزینه های که در دسترس هستند و درگیر در یک فرایند شناسایی, اندازه گیری و ارزیابی اهمیت نسبی مربوط به الکل, مضرات و ایجاد توازن میان هزینه ها و منافع در تلاش برای کاهش آنها

آنچه که ما می توانند یاد بگیرند از آدری Kishline تراژدی است که نه پرهیز و بر اساس برنامه و نه اعتدال-بر اساس برنامه ها به اندازه کافی در و از خود برای مقابله با مشکل سوء استفاده از الکل. علاوه بر این برنامه ها نیز وجود دارد یک ضرورت برای کاهش آسیب روش های مبتنی بر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

کربن فعال

کربن فعال برای تصفیه مایعات و گازها در کاربردهای مختلف از جمله آب آشامیدنی شهری ، فرآوری مواد غذایی و آشامیدنی ، دفع بو ، کنترل آلودگی صنعتی استفاده می شود. کربن فعال از مواد منبعی کربن مانند نارگیل ، آجیل ، زغال سنگ ، ذغال سنگ نارس و چوب […]