سلام دوستان باران وب ، امروز براتون افزونه WP Rocket V2.9.6 رو قراره بزارم ، این افزونه افزایش سرعت وردپرس یا سایت وردپرسی خود را برعهده دارد و میتوان به جرعت گفت بهترین افزونه در بین رقبای خود میباشد. خب حتما میگویید سرعت به چه درد سایت می خورد؟ اگر سایت شما سرعت نداشته باشد ۱۰۰ درصد بازدید از سایت شما کم می شود و دلیلشم کندی لود سایت و … است.

افزایش سرعت وردپرس با افزونه WP Rocket V2.9.6
افزایش سرعت وردپرس با افزونه WP Rocket V2.9.6

افزایش سرعت وردپرس با افزونه فارسی WP Rocket V2.9.6

دمو پنل تنظیمات افزونه :

دمو پنل تنظیمات افزونه
دمو پنل تنظیمات افزونه

نمودار امکانات افزونه :

خب در این قسمت قصد داریم نموداری از امکانات افزونه و رقبای او را بگذاریم که با دیدن این تصاویر به امکانات و حرفه ای بودن این افزونه پی می برید.

نمودار امکانات افزونه
نمودار امکانات افزونه

کش و ذخیره ساز صفحات :

افزونه WP Rocket قابلیت کش و یا ذخیره سازی صفحات را دارا میباشد. خب حتما میگویید کش چیست؟ برای مثال شما وارد همین مطلب شده اید و دفعه بعدی و یا بعدی … که وارد میشوید این صفحه چون بار اول در مرورگر شما ذخیره شده بود برای بار های بعدی لود خیلی سریع تری دارد.

کش و ذخیره ساز صفحات
کش و ذخیره ساز صفحات

کش پیش بارگذار :

کش پیش بارگذار یکی دیگر از قابلیت های خوب افزونه راکت وردپرس میباشد که با کش کردن صفحات سایت قبل از بارگزاری باعث افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو میشود .

کش پیش بارگذار
کش پیش بارگذار

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها :

یکی از قابلیت های خوب افزونه این میباشد که تا وقتی کاربر به عکس یا ویدئو نزدیک نشود عکس لود نمیشود یعنی تا وقتی اسکرول سایت را به پایین نبرید عکس و یا ویدئو نمایش دیده نمیشود و تاثیر زیادی در سرعت سایت می گزارد.

افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها
افزایش سرعت لود تصاویر و ویدئو ها

فشرده سازی فایل های استاتیک :

در تمام سایت های وردپرسی فایل های css و js پیدا میشود که این فایل ها در کندی سایت اثر میگذارند و باعث بروز مشکلاتی میشود. این افزونه با قابلیت فراوان خود از جمله بهینه سازی این فایل ها میتواند سرعت سایت شما را بیشتر کند.

فشرده سازی فایل های استاتیک
فشرده سازی فایل های استاتیک

توسعه آسان توسط توسعه دهندگان وب :

افزونه wp Rocket به صورت متن باز کدنویسی شده است و با قابلیت حرفه ای خود وبمستران میتوانند بدون داشتن دانش برنامه نویسی و یا … در تنظیمات افزونه تغییراتی ایجاد بدهند و یا آنرا توسعه بدهند.

توسعه اسان توسط توسعه دهندگان وب
توسعه اسان توسط توسعه دهندگان وب

موفق و موید باشید.

باکس دانـــلود مطــلب
WWW.BARAN-WEB.IR
    رمز : www.baran-web.ir
    حجم : درج نشده

دیدگاه ها

کامنت خود را وارد کنید
نام:

*

code