افزونه بررسی امنیت قالب وردپرس - baran-web.ir
.
.
سلام دوستان عزیز

امروز قصد معرفی افزونه هایی را داریم که به شما برای امنیت قالب و شناسایی کد های مخرب کمک می کند

معمولا اگر کد های قالب مخرب بوده هکران عزیز میتوانند به راحتی به نام کاربری و رمز مدیر دسترسی پیدا کنند یا ایمیل مدیر

کل را تغییر بدهند و به راحتی وارد سایت و کاملا سایت ها خراب کنند

اگر مارا یاری کنید در این مطلب به شناسایی کد های مخرب و عواملی که می تواند باعث جلوگیری از ایجاد چنین باگهای

امنیتی شوند را بررسی می نماییم

اسکن پوسته توسط افزونه بررسی امنیت قالب وردپرس

افزونه Theme Authenticity Checker یا بررسی صحت پوسته که در اصطلاح به آن TAC نیز می گویند پلاگینی قدرتمند برای اسکن و جستجو کدهای مخرب در پوسته فعال و سایر قالبهای نصب شده در وردپرس می باشد. بعد از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به پنل مدیریتی آن می توان قالب را اسکن کرد، در صورت وجود کدهای رمزگذاری شده مشکوک یا پیدا کردن کد مخرب که وظیفه دریافت اطلاعات غیرضروری مانند نام کاربری و رمز عبور مدیر یا … را دارد، نام فایل و شماره خط کد مشکوک نمایش داده می شود که می توانید با مراجعه به آدرس داده شده به بررسی عملکرد آن بپردازید و مشکل را رفع نمایید. در فیلم آموزشی زیر نحوه کار با افزونه نمایش داده می شود.

افزونه امنیتی وردپرس Exploit Scanner

یکی دیگر از افزونه های امنیتی وردپرس که قابلیت جستجو یا اسکن پایگاه داده و تمام فایلهای موجود در هاست وردپرس را دارد پلاگین Exploit Scanner می باشد، این افزونه قدرتمند تمام افزونه ها، قالبها، فایلهای وردپرس و تمام جداول پایگاه داده هسته و افزونه های وردپرس را بررسی کرده و در صورت وجود کد مخرب آدرس دقیق و محل وجود کد مخرب یا رمزگذاری شده نمایش داده می شود.
علاوه بر آموزش کار با افزونه های معرفی شده در فیلم آموزشی زیر وب سایتی برای اسکن سایت جهت بررسی وجود بد افزار در هاست با قابلیت نمایش قرار گرفتن سایت در لیست سیاه امنیتی معرفی میشود که توانایی اسکن انلاین سایت را داراست همچنین افزونه وردپرس آن نیز معرفی می شود.

عوامل موثر در افزایش امنیت قالب وردپرس

اگر از پوسته ای استاندارد و اختصاصی استفاده می کنید جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد چون درصد بالایی از اینگونه اشکالات امنیتی در پوسته و افزونه های نال شده گزارش شده اند پس براحتی می توانید با طراحی قالب وردپرس اختصاصی مانع ایجاد کد مخرب برای نفوذ به وردپرس شوید و یا از پوسته و افزونه های تائید شده توسط وردپرس استفاده نمایید. افزونه های مورد نیازتان را از طریق پیشخوان و از سایت اصلی وردپرس نصب و بروز نمایید، اگر از قالبهای رایگان و متن باز استفاده می کنید آنها را از سایت های معتبر و مرجع دانلود نمایید و قبل از نصب بر روی سایت در لوکال هاست و توسط افزونه های امنیتی از سلامت پوسته اطمینان حاصل کنید.

{{ برای دانلود تمامی افزونه های گفته شده از باکس دانلود استفاده کنید }}

باکس دانـــلود مطــلب
WWW.BARAN-WEB.IR
    رمز : www.baran-web.ir
    حجم : درج نشده