سلام دوستان باران وب ، امروز قصد دارم انجمن ساز حرفه ای IP.Board که در بین وبمستران طرفداران زیادی دارد آخرین نسخه فارسی و نال شده اش را بگذارم. ipb توسط زبان برنامه نویسی php نوشته شده است و از Oracle و MSSql و MySQL کامل و به صورت حرفه ای پشتیبانی می کند.

انجمن ساز حرفه ای IPB v4.1.18.2 فارسی و نال شده
IPB v4.1.18.2

انجمن ساز حرفه ای IPB v4.1.18.2 فارسی و نال شده

امنیت

از گذشته تا الان به امنیت انجمن ساز خیلی اهمیت بسیاری داده میشد و سازندگان ipb در تمام نسخه های جدیدی که می خواهد به بازار بیاید به امنیت بیشتر فکر می کنند. اگر کدنویس هستید حتما به کد های اسکریپت یک نگاه بیندازید تا بهینه بودن آن را درک کنید.

سئو

به جرعت میتوان گفت که اسکریپت ipb از نظر سئو ، بهترین حد ممکن را دارد و اگر مشکل شما با سئو و .. بوده است ۱۰۰ درصد این اسکریپت پیشنهاد من و دیگر وبمستران ایران و جهان میباشد.

مقایسه با دیگر انجمن ساز ها

به جرعت میتوان گفت این انجمن ساز حرفه ای از نظر بسیاری از وبمستران بهترین انجمن ساز در بین انجمن ساز هایی مثل ( ویبولتین ، مای بی بی ، رنفورو و … ) میباشد.

باران وب ، IPB را برای کسانی که قصد دارند اولین انجمن شخصی ( شرکتی نه ) خود را پیاده کنند و یا کسانی که در دیگر انجمن ساز ها بودند و قصد دارند انجمن ساز خود را عوض کنند ، پیشنهاد می کند.

امکانات انجمن ساز حرفه ای :

امکانات اصلی افزونه
امکانات اصلی افزونه
امکانات جزئی افزونه
امکانات جزئی افزونه

مشکلات رفع شده

  • رفع مشکل مدیریت ابزارک ها در زبان فارسی هنگام استفاده از فایرفاکس
  • رفع مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی
  • رفع مشکل اسلاید های بخش دریافت فایل و گالری و … .

بسته های جت پک

این بسته تمامی برنامه های رسمی شرکت IPS شامل وبلاگ، تقویم، فروشگاه ساز، سامانه دریافت، گالری و صفحات است. ( بسته در داخل فایل دانلود قرار دارد. )

باکس دانـــلود مطــلب
WWW.BARAN-WEB.IR
    رمز : www.baran-web.ir
    حجم : درج نشده

دیدگاه ها

کامنت خود را وارد کنید
نام:

*

code