تعالی در Martin L. سخنرانی پادشاه: من یک رویا

admeeqwn

[ad_1]

پس از زمان ناشناخته فصاحت و بلاغت استفاده شده است به عنوان یک ابزار توسط رهبران بزرگ برای نفوذ در عموم مردم و به دست آوردن یک پست برای خود. از طریق الهام بخش و انگیزشی عمومی آدرس رهبران باید برای قرن ها تبلیغ پیام خود به جهان ، مردم داشتن کیفیت عالی خطابه را ساخته اند خود را با این نسخهها کار و ایده های جاودانه با استفاده از مفاهیم از ‘والا’.

آن Longinus که گفت: (در ‘والا’) که “مصائبی اشتیاق زیادی موفق است.” ‘والا’ توسط Longinus شد یکی از اولین آثار در نوع خود است که ارائه بینش به اهمیت تعالی و زیبایی شناسی در دستیابی به وجد ارتفاع و فراز. او گفت که تعالی را “زیبا و واقعی اثر’ که ‘همیشه خشنود و خشنود همه’. در اینجا جنبه های مختلف خطابه در رابطه با تعالی در سخنرانی معروف مارتین لوتر کینگ جونیور “من یک رویا دارم” خواهد شد مورد بررسی و بحث قرار گرفته است.

شناخته شده سخنرانی مارتین لوتر کینگ “من یک رویا” شامل ویژگی های تعالی در آن است. این دلیلی است که از گفتار به رسمیت شناخته شده و قدردانی جهانی حتی امروز. دانشمندان رشته های مختلف از زندگی با الهام از پادشاه کلمات و صحبت در مورد عظمت خود را بیان.

در ارزیابی کیفیت مارتین لوتر کینگ به عنوان یک مجموعه موفق سخنران و راهنمایی را می توان از پارامترهای داده شده توسط Longinus اعلام ویژگی های والا نوشته.

به عنوان یک پیش نیاز برای هر متعالی نوشتن Longinus نظر قدرت بیان به عنوان یکی. مارتین لوتر کینگ سخنرانی “من یک رویا دارم” نمایشگاه خود را کنترل کاملی بر روی توانایی ارائه ایده های خود را در فوق العاده ای بیان. سخنرانی مارتین لوتر کینگ است که ترکیبی از فصیح سبک و استفاده از کلمات غنی شده با امید و روشنی از ایده های. او می گوید در ابتدای سخنرانی “من خوشحال هستم برای پیوستن به امروز با شما در آنچه که خواهد شد در تاریخ به عنوان بزرگترین تظاهرات برای آزادی در تاریخ ملت ما است.” اولین جمله از گفتار خود آن را دارای اهمیت بسیار زیاد. از طریق این حکم پادشاه نمایش خود را ‘دانشکده بتواند مفاهیم بزرگ’. در جهان از سال 1963 شاه ایستاده بود و به نمایندگی از مردم سیاه و سفید به منظور بالا بردن صدا برای آزادی است. کلمه “آزادی” عود در طول سخنرانی آن را به عنوان یکی از موضوعات اصلی سخنرانی. آن بود که این مفهوم از آزادی که به مارتین لوتر کینگ به رسمیت شناختن در میان مردم آمریکا و سراسر جهان است.

سخنرانی خود را به دست آورد افتخاری به عنوان آن را ایجاد شور و قوی در شنوندگان. مارتین لوتر کینگ خطاب به حضار با شور و نیروی او تاکید کرد تمام ایده های خود را در توانا جملات و در نتیجه ایجاد فضای شور و هیجان و الهام بخش است.

کلید مشخصه مارتین لوتر کینگ سخنرانی است که استفاده از استعاره برای ایجاد یک انجمن از مفاهیم از سخنان خود با تصاویر بتن و احساسات. او می گوید: “صد سال بعد زندگی نگرو است که هنوز هم متاسفانه فلج توسط manacles تبعیض نژادی و زنجیره ای از تبعیض است.”

یک تجزیه و تحلیل از جملات بالا که پادشاه شاغل استفاده از استعاره در سخنرانی خود به او اجازه می دهد توانایی برای حمل و نقل مخاطبان خود را به یک وضعیت که در آن آنها به راحتی می تواند مربوط به هر کلمه و به معنای واقعی احساس می کنید هر کلمه با آن شدت. هنگامی که شاه در مورد ‘manacles تبعیض نژادی” و “زنجیره ای از تبعیض’ او رنگ یک عکس از مردم سیاه و سفید مطلق در اوج ناامیدی, ناامیدی و قربانی. او در ادامه با استفاده از استعاره مانند ” سوزان تابستان نگرو را مشروع نارضایتی اینجا کلمه سوزان را قادر می سازد تا شنوندگان احساس خشونت از زمان با آن مواجه هستند به عنوان آنها مقایسه آن با اکثر سخت تابستان آنها را تجربه کرده اند تا کنون. در مورد استفاده از کلمات Longinus گفت: “…grand کلمات زیبا و جذب و فریبندگی شنوا… آن را به ارمغان می آورد و عظمت و زیبایی raciness وزن و قدرت و تسلط و وجد و سرور خود را.”

مارتین لوتر کینگ نیز گنجانیده شده در این روش با استفاده از تکرار کلمات و عبارات در سخنرانی خود. این روش نه تنها گذاشته و تاکید بر برخی از چیزهایی بلکه ایجاد احساسات قوی در میان رهبران. به عنوان مثال خط زیر از این سخنرانی می تواند در نظر گرفته شود ‘در حال حاضر زمان برای ایجاد وعده های دموکراسی است. حالا وقت برخاستن از تاریکی و دره متروک تبعیض نژادی به روشن مسیر نژادی عدالت است. در حال حاضر زمان برای بلند کردن ملت ما از quicksands نژادی و بی عدالتی به سنگ جامد از اخوان. در حال حاضر زمان برای ایجاد عدالت یک واقعیت برای همه فرزندان خدا.’

تکرار کلمه ‘در حال حاضر’ اعطا مارتین لوتر کینگ یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد حس فوریت و هیجان در میان شنوندگان. شور و شوق از سخنرانی به اوج خود رسید در این لحظه به عنوان احساسات مخاطب آمده در تراز با رهبر. این موفقیت رسیده است با استفاده از تعالی از کلمات. Longinus می گوید در مورد شور و شوق است که. “…هیچ چیز می رسد بزرگ فصاحت و پسر قطعا به عنوان واقعی عشق را در جای مناسب است.” این موفقیت رسیده است توسط مارتین لوتر کینگ است که با توجه به شور و شوق خود را زمانی که او در مورد حقوق مردم سیاه و سفید.

مارتین لوتر کینگ به دست آورد توجه شنوندگان با کشت در سخنرانی خود اطلاعات معتبر; در قالب کتاب مقدس مراجع و همچنین اشارات ادبی. او می افزاید: در یک نقطه که “ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه انسانها برابر خلق شدهاند.” در اینجا مارتین لوتر کینگ اشاره به مهم سند اعلام استقلال می کند و شنوندگان خود را با یک نقطه مرجع به اعتبار خود را به نقطه و موضع خود را معتبر.

مارتین لوتر کینگ موفق به سخنرانی خود نقطه عطفی در تاریخ پوشاند سخنان خود با تعالی. این مثال بسیار ساده از این تکرار عبارت “من یک رویا دارم”. او می سازد در مخاطبان خود را در تلاش برای آزادی نقاشی یک رویا ‘ برای آنها فراهم می کند و آنها را یک فرصت برای به رسمیت شناختن رویاهای خود.

این سخنرانی امیزش عالی diction, قدرتمند, جملات, کلاسیک, تصاویر ایجاد و قوی ارتباط با مخاطبان. علاوه بر این سخنرانی خود نمایشگاه ریتمیک ترتیب از کلمات و عبارات. مارتین لوتر کینگ orates در این جریان و شور و شوق است که کلمات خود را ایجاد یک فضای که mesmerizes شنوندگان خود را و آنها را به موافقت خود را امتیاز. در کوتاه مارتین لوتر کینگ سخنرانی “من یک رویا” شامل در آن تمام ویژگی های تعالی ذکر شده توسط Longinus.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ساخت مصلای تهران چه زمانی تمام می شود؟

[ad_1] مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی از پیشرفت ۸۰ درصدی مصلای تهران خبر داد. [ad_2] Source link