حق انتخاب کامپیوتر برنامه پشتیبان برای داده های خود را مرکز بازیابی برنامه

admeeqwn

[ad_1]

مرکز داده توپی از عملیات کسب و کار. این خانه تمام از فایل ها, برنامه ها و برنامه های کاربردی است که یک کسب و کار نمی تواند انجام دهد بدون در امروز's جهان به سرعت گام از آن فناوری اطلاعات است که بخشی جدایی ناپذیر. هر گونه آسیب به این فایل ها می توانند شدید و یا حتی کشنده به هر شرکت موفق. به همین دلیل است که's کاملا انتقادی به سرمایه گذاری زمان و پول را در یک مرکز داده قابل اعتماد بازیابی طرح است.

بسیاری از کسب و کار به رسمیت نمی شناسد و اهمیت مرکز داده ها بازیابی طرح است. حتی کسانی که از درک این ضرورت و اغلب اشتباه در مورد آنچه به دنبال در یک مرکز داده های بازیابی طرح است.

این یک تصمیم بسیار مهم در هر کسب و کار از شرکت بین المللی حق را به کسب و کار نوپای فقط شروع است. مهم نیست که چه نوع و یا اندازه از کسب و کار آن را بسیار توصیه به سرمایه گذاری برخی از زمان و تلاش به پیدا کردن یک برتر کامپیوتر سیستم پشتیبان گیری.

کامپیوتر و سیستم های پشتیبان هستند و نه تنها جزء از یک مرکز داده ها, فاجعه, بهبود, اما آنها قطعا یکی از مهم ترین. فکر می کنم از کامپیوتر و سیستم های پشتیبان به عنوان بیمه برای اطلاعات مهم است که نگه می دارد در حال اجرا یک کسب و کار حفاظت از آن و بازگرداندن آن زمانی که مشکلات رخ می دهد. عوامل متعددی باید در نظر گرفته شود در هنگام انتخاب کامپیوتر نسخه پشتیبان تهیه سیستم مناسب است که ما مرکز داده's طرح بازیابی فاجعه.

چند عامل مهم وجود دارد به نظر در انتخاب یک کامپیوتر پشتیبان گیری از سیستم با توجه به نیازهای شما.

امنیتی است. می توانید آن را پیکربندی شده است به طوری که تنها کاربران مجاز ca دسترسی به آن? می توانید آن را نگه دارید فایل های خود را و داده های سازمان یافته و بدون هر گونه خطر نابجا و یا حذف شده ؟ تعیین چه برنامه's امنیت سیستم می تواند و نمی تواند انجام دهد بسیار حیاتی است در ساخت یک انتخاب. کامپیوتر پشتیبان گیری از سیستم شما انتخاب می کنید باید قادر به آدرس نگرانی های امنیتی خود را.

در دسترس. ما می دانیم که شما فایل های پشتیبان باید امن, اما شما همچنین باید قادر به راحتی به روز رسانی و سند خود را به سیستم پشتیبان گیری. برتر, دسترسی, افزایش بهره وری, اجازه می دهد زمان بیشتری برای کار بر روی دیگر تلاش های کسب و کار و مسئولیت.

ذخیره سازی. فضا همیشه خواهد بود یک مسئله در آنلاین کامپیوتر پشتیبان گیری از حتی کوچکترین کسب و کار می تواند یک کتابخانه بزرگ از فایل های که نیاز به امن باشد. شما نیاز به ارزیابی گزینه های ذخیره سازی و محدودیت های خود را آنلاین کامپیوتر پشتیبان گیری برای تعیین اگر آن را در واقع می تواند رسیدگی به تمام داده های ارزشمند خود را.

سهولت استفاده. کاربر پسند برنامه خوب است ، یک روش ساده اما موثر خواهد بود برنامه های مورد استفاده, بررسی, به روز شده و آزمایش بیشتر از یک دست و پا گیر یکی از به حداقل رساندن خطر از فایل بازیابی فاجعه و افزایش احتمال بهبودی کامل از فاجعه است.

قابلیت اطمینان. کامپیوتر پشتیبان گیری از سیستم شما انتخاب می کنید باید قادر به ذخیره داده های خود را در یک روش سازمان یافته و بازگرداندن آن به طور کامل باید نیاز بوجود می آیند بدون توجه به آنچه. که باید داده شود درست است ؟ ظاهرا نه.

بیش از حد بسیاری از کسب و کار پرداخت توجه کمی به مرکز داده های خود را بازیابی برنامه (در صورتی که حتی یکی) غفلت خود را به آزمون کامپیوتر سیستم پشتیبان گیری به صورت منظم. آن یک ایده خوب برای اجرای یک مسخره فاجعه ورزش حداقل یک یا دو بار در سال و تست کنید که کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه سیستم است تا به وظیفه بازگرداندن هر چه از دست داده است. در غیر این صورت شما ممکن است بعد از پیدا کردن وجود دارد که عوارض شديد در ترمیم فایل به دلیل نقص در خود نسخه پشتیبان تهیه برنامه تنظیم صحنه برای یک کشنده فایل بازیابی فاجعه است.

کامپیوتر خود نسخه پشتیبان تهیه سیستم می تواند باعث شکستن و یا اطلاعات خود را به مرکز بازیابی طرح که به نوبه خود می تواند به معنای تفاوت بین کسب و کار موفقیت یا شکست است. نگاهی به زمان برای یادگیری در ارزیابی گزینه های خود را و را انتخاب کنید عاقلانه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

فوت هنرمند دوبلور در حادثه آتش سوزی

[ad_1] شهاب ایلکا به همراه سه نفر دیگر از همکارانش روز گذشته (یکشنبه ۲۴ فروردین) در یک حادثه آتش‌سوزی بر اثر خفگی ناشی از دود جان باختند. [ad_2] Source link