حل و فصل 'فایل دیتا را چک کنید در پیشرفت' خطا

admeeqwn

[ad_1]

غیر منتظره قطع برق و شایع ترین دلیلی که می تواند باعث فساد به یک چشم انداز فایل داده (.فایل pst). وقتی این اتفاق می افتد در آینده شما ممکن است پیدا کردن چشم انداز خود را اسکن فایل دیتا برای ثبات خطا است. آن است که اگر موفق به از بین بردن فایل خطاهای چشم انداز شروع می شود به صورت عادی در غیر این صورت شما ممکن است روبرو می شوند بیشتر فایل دسترسی مشکل. برای غلبه بر چنین مشکلاتی شما نیاز به برخی از اقدامات ویژه برای تعمیر چشم انداز صندوق.

توضیحات فوق می دهد خلاصه ای از برخی از مسائل احتمالی در چشم انداز. در اینجا مشکل شده است بیشتر مشخص شده توسط مناسب و واقع بینانه ، در نظر بگیرید یک مورد زمانی که چشم انداز خود را بسته است نادرست. همانطور که انتظار می رود در تلاش بعدی برای شروع چشم انداز آن را می دهد یک خطا است که چشم انداز فایل داده بود درست بسته نشده است و به این ترتیب چشم انداز در حال بررسی آن را برای اشتباهات. در نتیجه سیستم را کند می کند. اما بر خلاف انتظارات خود را بررسی می کند کامل نیست. هر بار که شما چک کنید راست گوشه پایین صفحه نمایش نشان می دهد و آن چیزی شبیه به:

'فایل دیتا را چک کنید در حال پیشرفت است …'

توضیح

چشم انداز است که قادر به بازیابی از فایل PST فساد به طور خودکار. این نیز می تواند ناشی از یک شخص ثالث اضافه کردن در.

کاربر عمل

به بررسی در صورتی که این مورد یک شخص ثالث اضافه کردن-در شروع چشم انداز در حالت Safe mode و سعی کنید غیر فعال کردن add-ins در یک زمان. این کمک خواهد کرد که شما تشخیص مشکل اضافه کردن-در ایجاد این مسئله است.

اگر غیر فعال کردن add-ins نمی حل و فصل مشکل خود را سعی کنید به تعمیر خراب PST با استفاده از چشم انداز's صندوق ابزار تعمیر. این ابزار در دسترس است از طریق یک ارتباط برنامه file-Scanpst.exe. برای اجرای آن در مکانی که فایل را با استفاده از جستجوی خود ویندوز گزینه دوبار کلیک کنید برای باز کردن این فهرست به محل فایل PST خود و سپس روی تعمیر کلیک کنید. این شروع خواهد شد فایل اسکن روند و بی درنگ شما یک پیام موفقیت در تعمیر فایل. اما اگر آن را نمی تواند خود را ترمیم فایل آخرین گزینه است برای بازگرداندن از قبلی پشتیبان گیری و یا اجرای یک شخص ثالث PST ابزار تعمیر.

شخص ثالث PST تعمیر فایل نرم افزار می توانید اسکن را خراب PST و چشم انداز تعمیر صندوق پستی با استفاده از امن و موثر الگوریتم اسکن. علاوه بر این این برنامه به راحتی برای استفاده و حتی با قبل هیچ دانش فنی.

ستارگان ققنوس چشم انداز PST Repair یک high-end ابزار برای تعمیر و بازیابی خراب چشم انداز PST فایل های ایجاد شده با MS Outlook 2007, 2003, 2002 و 2000. این یک کامل صندوق تعمیر ابزار است که می تواند در بازگرداندن تمام ایمیل های خود را, تقویم, تماس, مجلات, و غیره. در یک فایل جدید PST.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تشخیص بیماران کرونایی توسط دوربین های مداربسته

[ad_1] تشخیص بیماران کرونایی توسط دوربین های مداربسته [ad_2] Source link