برنامه لاگین خودکار به وای فای WIFI Web Login

شاید شما نیز مانند بسیاری از افراد دارای چند شبکه اینترنت در محل کار، خانه و … باشید که هربار مجبور شوید به هنگام وارد شدن به محل جدید، رمز عبور مربوط به آن مودم را وارد کنید تا بتوانید به آن متصل شوید. اگر از انجام این کار خسته شده اید و دوست دارید هربار با وارد شدن به محیط جدید، رمز عبور آن به صورت خودکار وارد شود می توانید از WIFI Web Login استفاده کنید

هم اکنون نرم افزار WIFI Web Login را از باران وب دانلود نمایید

دانلود برنامه ورود خودکار به شبکه وای فای
دانلود برنامه ورود خودکار به شبکه وای فای

با استفاده از WIFI Web Login کافی است تا تنها یکبار رمز عبور مربوط به هر مودمی را وارد کنید تا دیگر لازم به وارد کردن دوباره آن نداشته باشید. این اپلیکیشن به صورتی طراحی شده است که شما را از وارد کردن چندباره رمز عبور بی نیاز خواهد کرد. به این ترتیب هرگاه به محل جدید وارد شوید، به صورت خودکار این برنامه رمز عبور را برای  آن مودم وارد می کند و می توانید به اینترنت متصل شوید.

 

توجه: این نرم افزار امکان هم کردن رمز مودم را ندارد. برای استفاده از این برنامه باید قبلا یکبار آن رمز عبور را به برنامه وارد کرده باشید تا امکان اتصال برایتان فراهم شود.

 

 

باکس دانـــلود مطــلب
WWW.BARAN-WEB.IR
    رمز : www.baran-web.ir
    حجم : درج نشده

2 نظرات

  1. خوب هر مودمی که یکبار رمزش رو وارد کنیم هر زمانی که به آون مودم نزدیک بشیم و وایفای گوشی روشن باشه به آون مودم متصل میشه. نیازی نیست برنامه نصب کنیم. لطفا با مطالب سرکاری ارزش سایت رو پایین نیارین.
    پاسخ مدیریت : ضمن تشکر از شما .. لازمه بدونید این برنامه درخواستی بوده و کاربرانی همچون شما درخواست داده بودند و ممکنه برای شما هم اتفاق افتاده باشه با وجود این که رمز رو وارد کردید باز هم خطا در تایید اعتبار داده ارسال میکنه و مجبورید دوباره رمز رو وارد کنید اما این برنامه شما رو کمک میکنه

دیدگاه ها

کامنت خود را وارد کنید
نام:

*

code