فروش اسکریپت راز موفقیت برای فروش خودرو

admeeqwn

[ad_1]

فروش اسکریپت کار می کنند. ساده و ساده است. و آنها به خصوص موثر در فروش خودرو.

عجیب و غریب آن را به عنوان ممکن است فروشندگان در کل خیلی بد را فشار دهید. اضافه کردن فروش خودرو مردم را به مخلوط و سپس شما احتمالا یکی از بدترین تصورات از پیش پنداشته از یک فروشنده که یکی همیشه می تواند داشته باشد.

چرا ؟

چرا که کلیشه خودرو فروشنده سریع صحبت کردن در فشار بالا فرد را به جفتک انداختن سریع و احتمالا فروش چیزی خطرناک در این فرآیند است.

فروش اسکریپت افزایش فروش

در فروش خودرو, عرصه, اسکریپت دریافت آموزش کوچک. آنها به ندرت استفاده می شود.

هدف مطالعات انجام شده به یک فروشنده را تند تند بدون در نظر گرفتن این صنعت نشان می دهد که بیشتر بی خیال واقعا مفید رویکرد برنده فروش بیشتر از فشار رویکرد است.

با استفاده از اسکریپت ها بدون توجه به آنچه در تو رفتگی در دیوار بازار شما به خوبی می تواند کمک به افزایش فروش خود را.

به طور طبیعی استعداد فروشندگان نادر

این در نظر بگیرید به طور طبیعی استعداد و فروش خودرو افراد نادر هستند.

آنهایی که استعداد طبیعی برای فروش تمایل به سریع talkers که تکیه بر اعتماد به نفس خود را تحویل عجله مردم بی پروا به یک تصمیم.

اما ساخت فروش ندارد به این طریق انجام می شود.

این مطالعه نشان می دهد مشورتی روش اثبات شده برای عملکرد بهتر نتایج.

زیرا مشاوره رویکرد آشنا به فروش ترین سخت خرید و فروش ماشین, مردم, اسکریپت کمک راهنمای تعامل و ثابت سرعت.

شور و هیجان. انرژی. شور و شوق.

فروش اسکریپت کار برای فروش خودرو از مردم در راه همان است که فیلم اسکریپت کار برای بازیگران است. آنها استفاده می شود برای حفظ هیجان و انرژی و شور و شوق در گفت و گو.

از همه مهمتر, اسکریپت, راهنمای بازیگران در طول تولید. به طور مشابه, فروش اسکریپت, راهنمای خرید و فروش حرفه ای است. آنها با حفظ تمرکز بر روی چشم انداز و وسیله نقلیه است.

فروش اسکریپت نویسی است نه یک ایده جدید است. این برای اولین بار تحقیق در سال 1938 هنگامی که المر ویلر تحقیق بیش از 105,000 کلمات و عبارات بیش از 10 سال دوره. او با انتشار یافته های خود را در کتاب “آزمایش جملات که فروش“. او به این نتیجه رسیدند که “وجود دارد هیچ کلمه سحر و جادو است که فروش است اما کلمه سحر و جادو است.“ویلر حمایت است که با استفاده از آزمایش “کلمه سحر و جادو“می تواند به طور قابل توجهی افزایش فروش است.

فروش اسکریپت ارزش و وزن خود را در طلا

فروش اسکریپت در حال تبدیل شدن بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر سطح مقطع بزرگتر از بازار فروش. برخی از خودرو پیشرو نمایندگی شروع به نگاه مزایای استفاده از این فروش روش.

در گذشته فروشندگان خودرو شده اند متهم بودن بیش از حد تهاجمی است. برای مثال به محض این که شما در فروشگاه می رسند شما اغلب یک فرد فروش برچسب زدن بر روی شما درخواست آنچه در آن است که شما دنبال آن هستید.

این می تواند بلافاصله شما را در موضع دفاعی است. شما احساس می کنید تحت فشار و معمولا با چیزی مانند “فقط مرور“یا شما حتی ممکن است ترک فروشگاه.

در حالی که آن را خوب است به رسمیت شناخته شود هنگامی که شما انجام می رسند و شما نمی خواهید به احساس می کنید که شما در حال تحت فشار قرار دادند به هر چیزی. این دقیقا همان است که در آن خرید و فروش اسکریپت واقعا می تواند کمک به تغییر چگونه خودرو فروشنده در تعامل با چشم انداز.

یک مثال خوب از یک اسکریپت افتتاح و مورد علاقه من از جو ورد است “که یکی از خوش شانس جدید برای خودرو شما و یا شخص دیگری ؟

این نوع از باز شدن باعث می شود برای آسان معرفی می کند اعمال هر گونه فشار و اجازه می دهد تا چشم انداز به راحتی پاسخ دهد. این اسکریپت عبارت است از نظر آماری ثابت به یک برد باز برای من.

فروش اسکریپت کار می کند

در خلاصه این اساس با استفاده از خرید و فروش اسکریپت شامل انتخاب از نظر آماری ثابت شده برندگان و مربوط به کارکنان فروش در اجرای آنها.

فروش برنامه نویسی به طور چشمگیری می تواند افزایش فروش, مهم نیست که چه صنعت است. فروش خودرو با رنج و فروش خوب برنامه نویسی واقعا می تواند به نوبه خود کسب و کار خود را در اطراف. به عبارت ساده, فروش اسکریپت کار می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

خورنج روستایی با سنگ‌های افسانه‌ای

[ad_1] روستای خورنج پیرانشهر در فاصله ۲۰ کیلومتری شمال شرقی این شهر بر سر راه مهاباد و نقده واقع شده است. این روستا در مجاورت منطقه ای قرار دارد که با سنگ های عظیم الجثه ای احاطه شده است سنگ های افسانه ای خرنج به طرز شگفت انگیزی بر روی […]