قلاب خواننده خود را از جمله اول – چگونه به نوشتن آغاز

admeeqwn

[ad_1]

اجازه دهید's آن صورت: زمانی که شما ارسال و نوشتن خود را در امیدوار است آن منتشر خواهد شد و هر کلمه مهم است. شما می't خودتان اجازه به درهم و برهم پس از صفحه 37 فرض ویرایشگر می توانید رسیدگی متلاطم نثر یا “مبتکر” املا اگر او آن را ساخته شده که دور. اما آنچه شما نمی ممکن است متوجه است که در آغاز مقاله خود را است تا کنون مهم ترین بخشی به دلیل آن را تشویق یک ویرایشگر را بخوانید یا به پرتاب همه چیز را کنار گذاشته است. پس از همه, شما ممکن گردد قابل تحسین وسط یا یک نفس اما هیچ یک را دریافت کنید وجود دارد اگر شما آغاز شده است متوسط.

با وجود این واقعیت است که بیشتر کتاب های منتشر شده از همیشه قبل از انتشار جهانی است و رقابتی تر از همیشه قبل از. عوامل و سردبیران هولناک با سرسام آور انبوه ناخواسته نسخه های خطی و فیزیکی غیر ممکن است برای آنها را به شخم زدن از طریق خود wholeety – هر یک. آغاز تنها شانس شما برای ایجاد این تصور درست.

چهره آن مگر اینکه شما به چه شما فشار از طریق یک کتاب زمانی که شما're تحت whelmed با آغاز ؟

که ما به ارمغان می آورد به برخی از قوانین برای بزرگ آغاز شود. استثنا وجود دارد برای هر قاعده, البته, اما اغلب کسانی که استثنا تنها موفق در دست نویسندگان با تجربه و یا کسانی که با چند کتاب می پردازد. برای نمونه نویسنده آن می پردازد توجه به آنچه در جریان خواسته های بازار است.

خود را آغاز درخشش:

~ شروع با عمل است.

“عمل” می کند't لزوما به معنای مبارزه با مشت یا یک انفجار یا آسمان-شیرجه رفته چپ چپ. اقدام به معنی شروع کتاب خود را و یا داستان در یک فوتی و فوری در محل با یک صحنه با چیزی در خطر است برای شخصیت خود را. نگاه از نزدیک و شما ممکن است دریابید که شما باید صفحات از مواد است که باید't شروع کتاب خود را. آنها ممکن است برخی از مهم شاهد برای خوانندگان اما این صفحات از backstory با خیال راحت می توان نقل مکان کرد و به یک نقطه در فصل دو و یا بعد از (و یا بهتر رتبهدهی نشده است را در تکه های کوچکتر در سراسر کار).

Don't شروع داستان خود را با تاریخچه شروع آن با یک پرچین در حال حاضر که بغل خواننده یقه و doesn't به او اجازه دهید / او را به نوبه خود به دور.

~ هرگز از گفت و گو یا راست, توضیحات در خطوط باز.

برای روشن شدن: گفت و گو خوب است در صحنه است. در واقع بسیاری از کارشناسان معتقدند که برای اولین بار صحنه های بدون گفت و گو don't رسیدن به پتانسیل خود را. این دلیل قانع کننده ترین مواد خواندن شامل تنش بین مردم و مردم معمولا به یکدیگر صحبت کنید. اگر شما اولین خطوط در حال گفت و گو it's غیر ممکن است برای خواننده به درک که زبان حق کردن خفاش (یا چرا s / او به عنوان یک خواننده باید مراقبت) از خواننده't به حال هر تاریخ با شخصیت.

به طور مشابه توضیحات سمت راست جلو نمی خواهد خود را بکشد خواننده به داستان. نه به خاطر آن دچار سردرگمی و یا disorients آنها را مانند گفت و گو می کند اما به دلیل استاتیک توضیحات می تواند کسل کننده و آهسته و کند't خواننده بگوید هر چیزی در مورد داستان (داستان مشکل) خود را. اگر محیط است به نحوی بسیار مهم برای اولین بار خود را و شما احساس می کنید شما باید شروع وجود دارد آن را محدود به یک یا دو جمله و سپس راست به گوشت از صحنه است. وجود خواهد داشت زمان برای توضیحات بعد.

~ مطمئن شوید که شما نوشتن در دسترس است و جذاب.

خود را آغاز است نه به سعی کنید برخی تجربی سبکی دستگاه و یا به بیخ و خوانندگان خود را با یک پازل است. شما می خواهید به خوانندگان خود را فکر می کنم اما شما don't می خواهید آنها را به احساس احمق و یا می گویند: “چی؟” اگر خواننده احساس نا امید و سردرگم حق دور شما می توانید شرط می بندم که آنها برنده't ثبت نام برای 300 بیشتر صفحات آن.

~ مجموعه داستان وعده.

You've دیده می شود خریداران در کتابفروشی ها. آنها اسکن bookflap برای توضیحات و در صورتی که توطئه آنها'll تلنگر به صفحه یک و خامه باز کردن برای دیدن اگر آن را's نوع کتاب آنها می خواهند به عنوان خوانده شده. بلافاصله آن را روشن است که چه نوع از داستان مال شما است. Don't شروع با یک knock-knock شوخی اگر آن's مقاله در مورد جدی موضوع است. (اگر چه وجود دارد's برای اتاق های طنز و تقریبا در هر قطعه آن باید مناسب بافته شده به کار و نه یش بر روی محل اشتباه است. اما که's یک موضوع برای مقاله دیگری است.) Don't شروع با نقطه نظر شخصیت شما ' re برنامه ریزی برای کشتن توسط صفحه سه. شما ایده را دریافت کنید.

خوانندگان مانند تعجب – آنها don't خواهم به احساس گیجی.

~ همیشه به یاد داشته باشید که خستگی را می کشد خوانندگان.

اگر شما're حوصله و وقتی که شما نوشتن باز اگر شما به خواب رفتن در میز کار خود را هنگامی که شما بازخوانی آن و اگر اعتماد خوانندگان می't stop خمیازه کشیدن وقتی که آنها به نقد و بررسی آن چه باعث می شود شما فکر می کنم غریبه شما ارسال خواهد شد پرچ ، خوانندگان باید گزینه های بیشتر از همیشه قبل از (در چاپ و آنلاین) و آنها نمی خواهند با شما چوب گذشته چند ده کلمات اگر آنها're خسته شدم. مطمئن شوید خود را آغاز چسب خوانندگان خود را به صفحه گسترده بیدار و مشتاق برای اطلاعات بیشتر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تهران؛ رتبه اول در ابتلا، بستری و فوت ناشی از کرونا

[ad_1] فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران ضمن اشاره به بالا بودن میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران، گفت: تاثیر افزایش حضور مردم در سطح شهر را نیز یک ماه دیگر در آمار موارد ابتلا و مرگ‌ومیر شاهد خواهیم بود. [ad_2] Source link