موفقیت در ازدواج را با استفاده از کلمات 21

admeeqwn

[ad_1]

وجود دارد مقدار زیادی از توصیه های ارائه شده مربوط به ازدواج است. مثلا هرگز ازدواج یک بازیکن تنیس. به آنها “عشق” به معنای چیزی است.

توصیه من به دختران جوان به تلاش برای ازدواج با یک باستان شناس. شما مسن تر او به شما علاقه مند است.

من همیشه دوست داشتم بن فرانکلین توصیه های عملی. او گفت که مردم باید آماده شدن برای ازدواج با هر دو چشم باز زندگی می کنند و آن را با یک چشم بسته است.

من مشاوره مراکز در “کلمات.” من معتقدم که کلمات قدرت های بزرگ است. در واقع قدرت تبدیل. بنابراین توصیه من به همه زوج های متاهل به استفاده از اغلب کلمات زیر است.

اول به همه شش واژه ها: آنها را تا دو جمله. “من متاسفم.” “من شما را ببخشد.” از آن شده است عاقلانه گفت که یک ازدواج موفق این است که این اتحادیه از دو forgivers. همه مردم ناقص است. و تنها راه ناقص مردم در صلح زندگی می کنند و هماهنگی است که از طریق عادت بخشش. (اگر تنها ملل را درک می کنم.)

پنج کلمه: “ما می توانید این کار.” ما چپ دست و راست دست ممکن است استدلال می کنند, اما آنها به همه چیز کار کردن هستند زیرا از یک بدن. در ازدواج دو تبدیل شدن به یکی. Unselfishness و اعتماد منجر خواهد شد یک زن و شوهر به پیدا کردن راه حل برای مشکلات است که برنده و خوب از کل بدن است.

چهار کلمه: “بیایید دعا کنیم.” در مزمور 127 ما به عنوان خوانده شده “مگر اینکه خداوند می سازد آنها کار بیهوده که ساخت.” خدا آن است که تماس های مردم به ازدواج است. خدا آن است که حفظ ازدواج. اما زن و شوهر باید بپرسید و پس از آن به من بدهید با تشکر.

سه کلمه: “به من بگو.” ازدواج در حال حاضر می تواند یک عمر از کشف از بینش از تعجب و شادی اگر زن و شوهر به زمان و تلاش برای انجام سخت ترین فعالیت های انسانی است و به گوش دادن. آنها باید برای قرار دادن کنار “من” کلمه و می گویند به جای “بیشتر به من بگویید.” و سپس توجه, به طوری که آنها در نهایت می توانید می گویند: “در حال حاضر من درک می کنم.”

دو کلمه: “با تشکر از شما.” خوب است به تصور کنید که همسر شما راه رفتن در اطراف با یک علامت بر پیشانی این مضمون که “درک من است.” سپاسگزار و قدردانی از قلب است که همیشه زندگی دادن. این یک راه مطمئن برای ایجاد یکی دیگر از لبخند.

یک کلمه: “ما.” در ازدواج زن و شوهر تبدیل به یک جدید ایجاد. مرد و زن ندارد اما یک — یک قلب و یک روح در یک بدن هستند. یکی در عشق است.

برای استفاده و زنده کردن این 21 واژه شامل یک سفر. برای اولین بار وجود دارد یک سفر خارج از خود را به یک رابطه است که یک “ما”. پس از آن وجود دارد یک سفر از این “ما” به خدا, به طوری که “ما” در حال حاضر سه, –, شوهر, همسر, و, خدا — پیوند عشق.

سنت آگوستین بنابراین عاقلانه گفت: “به من نشان می دهد یک فرد در عشق و من به شما نشان می دهد یک فرد در راه خدا.”

و آهنگ های مردمی از سال پیش آن را در این راه بیشتر من دوستت دارم بیشتر من می دانم… من در عشق با من خدا.”

و پس از آن وجود معنوی ماموریت از ازدواج. سنت فرانسیس گفت: پیروان او “موعظه انجیل. اگر لازم است با استفاده از کلمات است.” مثال قدرتمند است. زمانی که مردم با مشاهده یک زن و شوهر با محبت یکدیگر را با عشق است که گسترده است, صمیمی, بی قید و شرط کل مطلق و برای همیشه آنها را به درک که خدا است.

در روم مناجات کانادا ما به عنوان خوانده شده, “ازدواج…قدرتمند ترین نماد عشق به خدا را برای جهان است.” اگر مردم می خواهم به دانستن آنچه که خدا است که مانند آنها در نگاه به زن و شوهر ایران در عشق است.

در نهایت ما می دانیم چقدر مهم خورشید است برای زندگی. خورشید به ما نور می دهد. خورشید به ما گرمی. و به خورشید کمک می کند تا همه چیز را به رشد. در روز عروسی خود را زن و شوهر می گویند در اثر به یک دیگر.

“من می خواهم به مانند خورشید در زندگی خود را. من می خواهم به نور است که نشان می دهد جلو درونی خوبی و زیبایی است که من می بینم عمیق در درون شما. من می خواهم به گرمی است که محبت و نوازش و مراقبت. و من می خواهم برای الهام بخشیدن و تشویق شما را به رشد و توان خود را بهترین خود هر روز از زندگی ما با هم.”

نور. گرما. و رشد…

خورشید نیز بسیار وفادار. هرگز نتواند یک روز. همیشه افزایش می یابد و همیشه مجموعه. به مانند به خورشید به یک دیگر است به وفادار وفادار و واقعی وجود دارد به شمارش در زمان های خوب و بد در بیماری و در سلامت تا زمان مرگ.

همه این غیر ممکن است — مگر اینکه خداوند با آنها است. بنابراین زن و شوهر تواضع بخواهید نعمت های خدا. آنها از او بخواهید برای همیشه در قلب خود و در خانه خود را به عنوان آنها همچنان به زندگی خود عروسی پاکستان هر روز از زندگی خود را.

خانواده و دوستان نه تنها در اطراف برای حمایت و تشویق یک زن و شوهر است. خانواده و دوستان همچنین نگاه کنید به الهام گرفته شود. آنها به عنوان دیده بان زن و شوهر از زندگی خود ازدواج تعهد به آنها را الهام بخش برای عمیق تر احترام, احترام و گرامی داشتن تمام افراد بشر. و با این مثال را همه می آیند برای دیدن که ما خدا است و خدا از عشق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تبلیغ کننده نوشیدن ادرار شتر بازداشت شد

[ad_1] رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از بازداشت فردی خبر داد که در فضای مجازی نوشیدن ادرار شتر را تبلیغ می‌کرد. [ad_2] Source link