نسل بعدی ابر آنالیز با آمازون انتقال به سرخ

admeeqwn

[ad_1]

آمازون انتقال به سرخ در حال تغییر است راه شرکت در حال جمع آوری و ذخیره سازی داده های بزرگ. شرکت هایی مانند آمازون می تواند تاثیر کنترل محاسبات ابری برای انبار داده ها اهداف است. این آمازون ابر راه حل اجازه می دهد تا شرکت ها به درخواست تاریخ انبارداری به طور موثر تر از همیشه. انتقال به سرخ است که آمازون's ذخیره سازی راه حل که اجازه می دهد تا صاحبان کسب و کار به حرکت خود تاریخ انبار به ابر برای بسیار کمتر از گزینه های غیر مرسوم.

تمرکز اصلی بر روی “ذخیره سازی” و انتقال به سرخ آماده است برای دیدار با تاریخ خود را انبار نیاز دارد. در دسترس هزینه گزینه های فریبنده. با طولانی مدت تعهدات و یا تا جلوی هزینه های آمازون را فراهم می کند “پرداخت که شما برو” قیمت گذاری شما با دادن آزادی انتخاب به عنوان مقدار ذخیره سازی به عنوان شما نیاز دارید. آن's همیشه آسان نیست برای به دست آوردن الزامات مورد نیاز برای منابع است. شما ممکن است در توزیع منابع کمتر از مورد نیاز و یا شما می تواند غیر ضروری اختصاص منابع و استفاده کامل از بازگشت سرمایه گذاری خود را.

Amazon cloud راه حل اجازه می دهد تا برای انعطاف پذیری بنابراین شما می توانید نگه داشتن تعادل راست. اگر شما تصمیم به خاتمه رابطه خود را با آمازون انتقال به سرخ, شما می توانید لغو هر زمان. آن را باز درب برای کسب و کارهای کوچک را به استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها و داده های انبارداری و بدون افزایش قیمت.

آمازون انتقال به سرخ است ساخته شده است در پایگاه داده SQL فن آوری است. این چه مفهومی برای شما دارد ؟ سازگاری. تقریبا تمام SQL رانندگان و سازگار ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان به زودی به عنوان اطلاعات خود را دریافت کنید بر روی انتقال به سرخ موجود برنامه های کاربردی و خدمات وب سایت جدید می تواند آسان برای استفاده.

آمازون انجام داده است آن را دوباره با مقیاس پذیری شگفت انگیز آن در مقایسه با دیگر داده های انبار. برای کسانی از شما نیاز به اهرم بزرگ داده ها, انتقال به سرخ است که آسان برای استفاده. در حال حاضر هر کس می تواند کنترل داده های بزرگ در ابر برای باز کردن راه برای بهتر فردا. آمازون انتقال به سرخ ابر تجزیه و تحلیل … برای نسل بعدی.

کسب و کار از موارد استفاده از BI و تجزیه و تحلیل در ابر

چندین عملیاتی و مالی عوامل که کار به نفع ابر هوش کسب و کار (BI) است.

کلید بودن:

• سرعت پیاده سازی و استقرار: در دسترس بودن فوری از محیط زیست بدون هیچ گونه وابستگی به مدت طولانی در ارتباط با زیرساخت تهیه و استقرار نرم افزار ، به شدت کاهش بی اجرای پنجره زمان.

• قابلیت ارتجاعی: اهرم عظیم قدرت محاسباتی در دسترس بر روی وب در مقیاس بالا و در مقیاس پایین بر اساس تغییر مورد نیاز است.

• تمرکز بر روی قدرت هسته ای: برون سپاری در حال اجرا از بی برنامه و تمرکز بر روی قابلیت های هسته ای خود را.

• کاهش کل هزینه مالکیت: تبدیل بخشی از هزینه های سرمایه برای عملیاتی هزینه های مقرون به صرفه قیمت گذاری مدل پرداخت به ازای استفاده از مدل ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

آیا امارات به محور مقاومت نزدیک شده؟

[ad_1] یک رسانه مطرح عرب نوشت: رهبران امارات از بحران شیوع ویروس همه‌گیر کرونا برای اعلام بازگشت روابط با سوریه و تغییر دیپلماسی در قبال اعضای محور مقاومت، از جمله ایران، استفاده کرده و رویکردی مستقل از همپیمانانش در شورای همکاری خلیج‌فارس دنبال می‌کند. [ad_2] Source link