نوشتن یک صفحه ای طرح کسب و کار: 5 سوال خود ناشر باید بپرسید

admeeqwn

[ad_1]

آیا شما در مورد به انتشار اولین کتاب خود را و یا شروع یک میکرو طاقچه شرکت چاپ و نشر, شما نیاز به طرح کسب و کار در محل. یک طرح کسب و کار به شما یک پایه نقشه راه برای خود کسب و کار جدید. یک راه آسان و سریع برای انجام این کار این است که برای ایجاد یک صفحه ای طرح کسب و کار. این به شما اجازه به سرعت روشن خود را به فکر کردن در مورد کسب و کار خود را. این یک صفحه برنامه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک طرح کلی برای یک دیگر بیشتر در عمق طرح است. با برخی از تحقیقات شما باید قادر به تکمیل این یک صفحه طرح در کمتر از یک هفته. در اینجا یک لیست از پنج سوال است که شما باید خود را شامل ساده, یک صفحه, طرح کسب و کار.

1. چرا شما می خواهید به انتشار خود?

جواب شما را نمی توان فقط در مورد پول است. آن نیاز به چیزی بیش از آن. آن را نیز نیاز به کوتاه بسیار خاص و بسیار شخصی است.

نمونه:

یک. “من می خواهم برای نوشتن یک کتاب است که کمک خواهد کرد که پرستاران جدید پربارتر موثر تر و بیشتر قابل عرضه در بازار امروز, تنگ بازار کار است.”

  1. “من می خواهم برای نوشتن کسب و کار کوچک مدیریت کتاب به طوری که من می توانید به اشتراک گذاشتن دانش و تخصص خود را با دیگران است که می خواهم خود را برای شروع کسب و کار کوچک. من به کسب این دانش و تجربه بیش از 35 سال گذشته در حالی که با شروع و مدیریت خود موفق کسب و کار کوچک.”

  2. “من می خواهم به نوشتن و انتشار یک کتاب به خودم اعتبار بیشتر از همسالان من.”

2. چه خواهد شد شما نوشتن در مورد ؟

توضیح آن را در یک جمله خاص از جزئیات. شما باید درک آنچه شما نوشتن تو رفتگی در دیوار و یا تخصص خواهد بود.

نمونه:

  1. “من نوشتن و انتشار کتاب در مورد تمام جنبه های انتشارات برای افرادی که یک کتاب نوشته شده است قبل از.”

  2. “من نوشتن یک کتاب چگونه برای پرستاران با تجربه که می خواهند برای پیشبرد به تبدیل شدن به بخشی از مدیریت پرستاری در بیمارستان است.”

  3. “من نوشتن یک چگونه به راهنمای برای پدر و مادر که در حال بالا بردن یک کودک ناشنوا.”

3. است که بازار خود را ؟

شما باید باریک این را به یک گروه خاص از مردم است. جواب شما را نمی توان “همه و هر کسی”. شما باید دقیقا بدانید که خرید خود را از نوع کتاب است. شما فقط باید یک مقدار محدود از زمان و پول برای بازاریابی و ارتقاء. شما باید هدف خود را تلاش در کسانی که به احتمال زیاد به خرید کتاب خود را. نگه داشتن خود و پاسخ به چند, تنگ, جملات.

  1. “بازار کتاب من است که آمریکا دانشجویان پرستاری که در دانشکده پرستاری و یا فقط به عنوان فارغ التحصیل RN با یک عنوان و یا کارشناسی در رشته های پرستاری و به دنبال اولین کار خود را. آنها به طور کلی زنان بین 20 و 26 سال سن. نیمی از آنها را به عنوان خوانده شده و یک کپی از یک کتاب و نصف دیگر مانند خواندن کتاب نسخه. آنها بسیار نگران در مورد گرفتن یک شغل پس از فارغ التحصیلی به دلیل کمبود پرستاری به پایان رسیده است.”

4. چگونه می توانم تعریف شما از موفقیت ؟

شما ممکن است صرف دوازده ماه آینده خود را به نوشتن اولین کتاب. و سپس یک سال بعد از آن شما ممکن است تنها به فروش 8 نسخه ماه در آمازون است. بنابراین شما باید آمدن به شرایط با آنچه موفقیت به معنی شما. آیا موفقیت معنی دیدن نام خود را بر روی جلد یک کتاب است ؟ آیا این به معنای قادر بودن به هر یک از مشتریان خود یک کپی از کتاب خود را به طوری که آنها را بیشتر تحسین و احترام برای شما ؟ آیا موفقیت به معنای گرفتن نامه و ایمیل از کسانی که خواندن کتاب خود را – به شما گفتن که کتاب خود را کمک کرده است تا آنها را در برخی از راه مثبت? همه ما می توانید موافقت کنید که ساخت یک مقدار زیادی از پول بزرگ است – و ممکن است به عنوان یک خود-ناشر – اما آن را نمی توان تنها دلیل برای نوشتن یک کتاب است. بنابراین شما باید در نوشتن یک پاراگراف در اینجا در مورد چگونگی تعریف شما از موفقیت برای کتاب خود را.

5. چقدر سخت شما مایل به کار در آن است ؟

چقدر زمان و کار سخت شما مایل به قرار دادن به خود self-publishing سرمایه گذاری ؟ احتمالا این مرحله است که شما باید با قرار دادن صادقانه ترین تفکر و بیشتر به فکر. آیا شما مایل به صرف بیشتر وقت خود را در بازاریابی و فروش کتاب خود را? کتاب خود را ممکن است 6 تا 12 ماه به نوشتن. اما شما صرف چند سال آینده بازاریابی و ترویج آن است. آیا شما مایل به قرار دادن خود را در خارج وجود دارد و بازار و ترویج خودتان نام خود و کتاب خود را برای چند سال آینده? آیا شما مایل به نگه داشتن نوشتن و ساختمان کتاب بعدی خود را? بیشتر از زمان و تلاش است که شما را به خود self-publishing سرمایه گذاری بیشتر موفقیت شما خواهد شد. از آن خواهد شد بسیار ساده تر برای رفتن از راه دور اگر شما عشق خود موضوع است. و بیشتر به شما عشق خود را به موضوع, موفق تر به شما خواهد شد در انتشارات. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

پنتاگون: برنامه‌های فضایی ایران را زیر نظر داریم

[ad_1] پنتاگون در اولین واکنش خود به پرتاب ماهواره نظامی ایران اعلام کرد که ایالات متحده به نظارت برنامه‌های ایران ادامه خواهد داد. [ad_2] Source link