چرا کارآفرینان شروع در 50+ میزان موفقیت بالا

admeeqwn

[ad_1]

این ممکن است به نظر می رسد مانند شروع جوان است بهترین راه برای ایجاد یک کسب و کار موفق, امروز بیش از همیشه است. هنگامی که شما're جوان شما باید چیزی برای از دست دادن و انرژی زیادی برای خرج کردن و پس از تمام زندگی خود را جلوتر از شما, شما می توانید استطاعت به اشتباهات و یادگیری از آنها را. اما با شروع مسن تر است't یا بد. در واقع معلوم می شود که برای بسیاری از مردم شروع در 50 سال است و حتی بهتر از شروع ، بله شما به عنوان خوانده شده که به درستی.

چند نامی نمونه

برخی از the world's بهترین و شناخته شده ترین و سودآور ترین کسب و کار بودند آغاز شده توسط کارآفرینان گذشته 50. ریموند کراک بود 52 و رانندگی در اطراف ما فروش میلک شیک ماشین آلات هنگامی که او شروع به مک دونالد's. داروساز و پزشک John Pemberton بود 55 هنگامی که در تلاش برای ایجاد یک جایگزین برای مورفین حذف “شراب فرانسوی” از شراب فرانسوی کوکا دستور و تاسیس معروف Cola company. سرهنگ Harland دیوید ساندرز 65 هنگامی که او در را باز کرد ایستگاه های خدمات و شروع به کار با فرانچایز ایجاد آنچه که بعدها تبدیل به یکی از world's بهترین مارک های شناخته شده: KFC.

شما می توانید می گویند “بود که پس از آن اما همه چیز تغییر کرده است.” تا حدی همه چیز تغییر کرده است که در آن's در حال حاضر راحت تر از همیشه برای هر کسی که برای تبدیل شدن به یک کارآفرین و شروع یک کسب و کار است که چرا بسیاری از کارآفرینان در حال شروع است. اما در اینجا برخی از حال و روز حقایق است که می تواند الهام بخش هر کسی گذشته 50 برای شروع یک کسب و کار است.

  • کارآفرینان بیش از 55 تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به ساخت کسب و کار موفق از کارآفرینان در سن 20 تا 34. این درست است حتی برای شدت رقابتی صنعت فناوری که در آن کارآفرینان جوان شده و شروع به سر چون آنها بزرگ شدم با اینترنت و فن آوری قرن 21.
  • بالاترین نرخ فعالیت های کارآفرینی در ایالات متحده در 10 سال گذشته بود که توسط کارآفرینان در سن 55 تا 64. دلایل بسیاری وجود دارد که برای این, از جمله یک رویکرد جدید برای بازنشستگی که تکنولوژی و زندگی مدرن را ممکن می سازد قوی و حرفه ای اتصالات و سهولت با هر تقریبا هر کسی می تواند شروع یک کسب و کار است.
  • راه اندازی است که برای زنده ماندن هستند بیشتر احتمال دارد به رهبری توسط صاحبان بیش از 45 سال سن با توجه به یک سال 2004 تا 2008 مطالعه بر اساس 5,000 راه اندازی انجام شده توسط Kauffman سارکوم موسسه. کمتر از 64 درصد از بازمانده راه اندازی شد رهبری با کارآفرینان.
  • مردم بیش از 50 سال سن پتانسیل بیشتری برای ایجاد شرکت های نوآورانه محصولات و راه حل. این صدا ممکن است کمی تعجب آور است اما نوآوران آیا با سن بهتر. این که آیا شما می خواهید برای ایجاد یک راه اندازی در صنعت شما've کار می کرد در قبل یا شروع دوباره به دنبال شور و شوق در یک صنعت جدید را تجربه می آید که با 50+ می تواند یک مزیت بزرگ است.
  • افراد بیش از 55 سال هستند احتمال بیشتری برای راه اندازی یک رشد بالا راه اندازی از کسانی که زیر 35 سال است. چه's بیشتر این اتفاق't به نظر می رسد به طور موضعی به صنایع خاص اما می توان متوجه شد در سراسر هیئت مدیره. کارآفرینان مسن تر تجربه و مهارت و بینش لازم برای آنها را به راهنمای سرمایه گذاری خود را به موفقیت. آنها بهتر می تواند مدیریت ترس ها و انتظارات و تعادل و معین برای باقی بماند با وجود موانع.

وقتی که 50 فقط حق است

کنار هم قرار دادن تمام این یافته های جالب و پیام ساده است: سن است نه تنها یک مانع برای تبدیل شدن به یک کارآفرین اما در حال 50 ساله یا مسن تر را افزایش می دهد شانس خود را برای دیدار با موفقیت. در حالی که این بینش برنده't را ایجاد خود را راه اندازی هر گونه کمتر آسان و نه آن را به از بین بردن چالش های آن می تواند یک انگیزه فوق العاده برای شما در نهایت به ایجاد کسب و کار شما همیشه می خواستم به.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

فاصله‌گذاری اجتماعی به سبک مسئولان کرمانشاه!

[ad_1] پروژه نیمه کاره فاز نخست تقاطع غیر هم سطح امام خمینی کرمانشاه با وجود شیوع کرونا در کشور و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی با حضور جمع کثیری از مسئولین و مردم بدون در نظر گرفتن مسائل ایمنی و بهداشتی افتتاح شد. [ad_2] Source link