چه چیزی شما فکر می کنم وقتی که شما شنیدن کلمه موفقیت است ؟

admeeqwn

[ad_1]

موفقیت… این تکراری… آن را به عنوان آسان به عنوان زیر ثابت قدم… هیچ تفاوتی از K-12… تنها تفاوت این است که آموزش و پرورش خود قرار داده است به سمت و آگاهی از زندگی می شود خود رانده و با اراده است. شما را تبدیل به یک بخشی از خود درونی بودن. قدیمی نادان خود از شما شروع به کاهش و تبدیل یک, گذشته پاک شده است. آن را تبدیل به یک ابزار به جای بهانه ای. شما را تبدیل به یک محصول از محیط زیست خود را در هر دایره شما انتخاب می کنید به در…

بنابراین باید به شما انتخاب می کنید برای موفقیت شما تنها fraternize با افراد همفکر که در حال ساخت یک حرکت رو به جلو است. با یک ایده و ایمان و یا منفی تغییر مثبت. جهان خود را و چگونه شما را انتخاب کنید به زندگی می کنند آن است که در دست شما است. راه شما انتخاب می کنید را به تخت خود را در صبح است که چگونه شما دراز در آن است.

موفقیت… این چیزی است که خود قابل دسترسی از طریق درگیر شدن با خود مهربان به ساخت یک مورد قوی یا قوی پایه و اساس که در آن محیط زندگی می کنند.

موفقیت… این واکنش پس از شما موفق. عالیه بهترین گفته “اگر در ابتدا شما موفق نیست. گرد و غبار خود را خاموش و دوباره امتحان کنید.” آهنگ الهام بخش با یک پیام معنی دار. این است آنچه که من اسمش خیال سرود. انسان را به اشتباه و یا اشتباه در زندگی است. این است که چگونه آنها بیان یک مسیر جدید و تلاش برای تشخیص توقف ثبت نام از یک بزرگراه است.

بیایید آن روبرو هستند; آن را آسان تر به در اتوبان به جایی. بیشتر گاز خود را برای مایل و زمان بیشتری را صرف انجام کارهای دیگر.

پشت جاده ها برای اوقات فراغت است.

شما باید مایل به اهرم شما. اهرم کار با یک تیم به عنوان یک انرژی جمعی.

موفقیت آن است که یک ساختمان است. آن می تواند خود را از مقوا جعبه, کلبه خود و یا عمارت. با توجه به اهداف خود و چگونه شما به دست آوردن مصالح ساختمان به ماموریت خود را.

من شده است خواندن 250 امور مالی شخصی سوال همه باید بپرسید نویسنده پیتر ساندر انواع سوال “چه شخصی شخصیت های مورد نیاز برای موفقیت مالی?” سپس او در ادامه به ذکر چند مرحله ساده است. آگاهی یک جزء کلیدی برای پیگیری زمان خود را در امور مالی. گام دوم باید تعهد به انجام برنامه ریزی های که شما را در محل. در نهایت در گام سوم او اشاره کنترل مهم ترین ابزار به دلیل وسوسه های شیطان هستند (بابی Bouchey voice)… LOL! در یک یا دو جمله او اشاره چگونه شما باید برای نگاه در تصویر بزرگتر از طرح خود را.

یک کتاب قدرتمند برای نشستن و خواندن.

موفقیت و… آن را به یک زیر است. آن است که خود را, Twitter, Facebook و Instagram به زندگی است. البته فیلتر کردن بی معنی است. شما نمی توانید همه را از Yo momma این و به زندگی خود اما مفهوم صرفا یک استعاره. افرادی که به دنبال شما آنها را دنبال کنید چرا که آنها به جذب مطالب خود را. شما را تبدیل به یک نام تجاری. شما باید به ظاهر از موفقیت است. زیر خود را می رود به جایی که شما بروید.

در نهایت موفقیت… این شیوه زندگی است. آن چه شما از خواب بیدار در صبح است. آن است که راه شما را خیره خود را در آینه. این نوع از مواد غذایی است که بدن خود را طول می کشد در. آن است که راه شما را به خطر زندگی خود را برای شادی. شما می توانید هر چیزی که شما می خواهید. شما را به تصمیم گیری برای شما. همه چیز در زندگی با شما شروع می شود. “زندگی چیزی است که شما آن را.” بنابراین زنده در سال 2013 ساخت اقدامات خود را حلقه و شما خواهد شد پاداش با یک احساس است که نمی تواند جایگزین پول هر روز. من قصد دارم برای پایان دادن به این با نقل قول.

“همیشه خودتان خودتان را بیان ایمان خود را بروید و به دنبال یک شخصیت موفق و تکراری است. “

-بروس لو

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

واکنش وزارت خارجه آلمان به پرتاب ماهواره نور

[ad_1] وزارت امور خارجه آلمان به پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور توسط ایران واکنش نشان داد. [ad_2] Source link