چگونه برای مقایسه ارائه دهندگان ذخیره سازی ابر

admeeqwn

[ad_1]

ابر ذخیره سازی ذخیره سازی داده ها در دسترس است که از طریق یک شبکه است. های مختلف وجود دارد که خدمات ذخیره سازی ابر ارائه دهندگان خدمات ارائه می دهند اعم از ذخیره سازی عکس ها به داده ها پشتیبان گیری. این است یک جایگزین برای یک هارد دیسک یا کامپیوتر دیگر به بالا به طور موثر ساخت فایل های در دسترس بیشتر مردم و با دسترسی آسان تر است. این است که گران قیمت و محبوب ترین شکل از ذخیره سازی داده ها با ارائه دهندگان مشتاق به ارائه خدمات خود را.

به عنوان مثال می گویند شما در حال کار بر روی یک مقاله است. به طور کلی مردم به شما توصیه به صرفه جویی در هر ده دقیقه برای جلوگیری از از دست دادن بیش از حد کار می کنند. اما همه ما آنقدر در کار است که ما فراموش کنیم و از دست دادن کار باعث بسیاری از خشم و نا امیدی.

دیگر پرداخت برای سرور ارائه می دهند بیشتر برای ذخیره سازی حدود 7 دلار در هر ماه. این است که معمولا در اطراف 5GB. این ارائه دهندگان اغلب خدمات بیشتر برای پول خود را از جمله بیست و چهار ساعت تلفن پشتیبانی. مانند هر طرح پرداخت, آن مهم است به وزن تا چه ویژگی های شما نیاز به.

یک ابر ذخیره سازی اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در یک شبکه خارج از هر گونه خاص و موقعیت جغرافیایی معنا داده است به یک محل ثابت. این است که می گویند شما باید انجام دور با فیزیکی به عقب یو پی اس در دسترس نباشد اما آن را نشانی از زندگی را بسیار آسان تر است.

حرکت نزولی از برخی از ارائه دهندگان خدمات است که ممکن است درآمد تبلیغات شرکت های تولید شده و ممکن است ارزش پرداخت حق بیمه اضافی به زحمت شود توسط تبلیغات است. دوباره هر چند تحقیقات دقیق باید اطمینان حاصل شود که شما برای جلوگیری از این ارائه دهندگان.

مانند هر ذخیره سازی داده ها وجود دارد هیچ چیز به مردم در مقایسه با آنچه مختلف ذخیره سازی ابر ارائه دهندگان خدمات باید ارائه دهد. نکته مهم این است که مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین خدمات را با بهترین قیمت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

اقدام شرم‌آور تهیه‌کننده سرشناس تلویزیون در آمریکا

[ad_1] آرون کاپلان تهیه‌کننده سرشناس تلویزیونی آمریکا از سوی همسر برادرش به اقدامی غیراخلاقی متهم شد. [ad_2] Source link