چگونه برای پیدا کردن و کشت موفق رابطه صمیمی

admeeqwn

[ad_1]

در این زمان از رسانه های اجتماعی به نظر می رسد آسان به “اتصال” با دیگران تبادل رویاها و آرزوها, مشخصات عکس ها و اطلاعات پس زمینه. در عین حال با وجود چنین “آسان” مکانیزم “در دیدار با” دیگران, شما هنوز هم ممکن است پیدا کردن خود را به تنهایی و تنها تمایل به داشتن یک رابطه صمیمی با کسی که “خاص” – اما افسوس don't به نظر می رسد قادر به عملی کردن خواست خود را.

بنابراین آنچه که می ایستد در راه خود را ؟ آن است به طوری که بعد از همه وجود دارد't به اندازه کافی “دیگران” در استخر, تک آهنگ را انتخاب کنید ؟ و یا می تواند از آن چیزی است که در شما که ممکن است مانع توانایی خود را برای پیدا کردن رابطه صمیمی شما بسیار طولانی ،

به خوبی از آن آسان است و “راحت” به این باور است که این موضوع نیست و در عین حال پیدا کردن “یکی از ویژه”. مناسب است به فکر می کنم که “بسیاری از خارج وجود دارد” فقط نامناسب برای شما.

اما آیا این واقعا ؟ می تواند از آن نیز بود که چیزی در شما, بعد از همه, شما مانع از پیدا کردن “یک و تنها”? و اگر این مورد است, وجود دارد هر چیزی که شما می توانید در مورد آن انجام?

در واقع وجود دارد بسیاری که شما می توانید در مورد آن انجام دهد. و این “بسیاری” خلاصه می شود در یک جمله: شما نیاز به خودتان بهتر است; به درک آنچه در آن است که می ایستد در راه خود را از پیدا کردن و پرورش خوب صمیمیت; به درک آنچه ممکن است باعث شود شما به خرابکاری روابط خود را تا به حال.

شما می توانید تماس بگیرید و مانند یک فرایند “شناخت درمانی” است که شما را بر خودتان به دنبال تمام توسط خودتان; یا شما می توانید تماس بگیرید و این فرایند “آگاه شدن” که خواهد شد را به سطح تفکر و الگوهای رفتاری است که ممکن است ایستاده در راه خود را از داشتن یک رابطه موفق تا به حال.

آنچه در آن همه جوش پایین به این است که: آیا شما مایل واقعا مایل به پیدا کردن چگونه شما در سراسر آمده به دیگران; چه نیاز خود; چگونه شما ممکن است ایستاده در راه خود را از پرورش ارتباط رضایت بخش; و در نهایت چگونه شما می توانید بروید در مورد تبدیل شدن به خود آگاه از بسیاری از راه های که در آن شما ممکن است داشته باشد – به صورت ناخواسته و ناخودآگاه – دستکاری روابط خود را تا به حال, و چگونه برای ایجاد یک تغییر برای بهتر ؟

در نظر گرفتن مسئولیت است که نام بازی. در نظر گرفتن مسئولیت برای شکست خود را به عنوان به خوبی به عنوان مسئولیت به تبدیل شدن به خود آگاه و اقدامات لازم را برای تغییر هر آنچه نیاز به تغییر.

تبدیل شدن مسئول و خود آگاه کند't لزوما به این معنی شما نیاز به متوقف کردن “نشست” دیگران در رسانه های اجتماعی. مخالف حتی ممکن است درست باشد: به شما به عنوان کار آگاه شدن هر فرد شما “دیدار” می تواند آینه چیزی به شما و بنابراین “بگویم که” شما چیزی در مورد خودتان. با هر فرد شما را ملاقات شما می توانید درک آنچه که پیش بینی شما “پرتاب” در آنها و آنچه باعث می شود شما به پروژه به آنها جنبه های آن و بخش هایی از خودتان است: حسادت ؟ معاندت? بخل? کمرویی? آسیب پذیری? ناامنی?

بیشتر خود آگاه شما را تبدیل به بیشتر به شما شروع به رعایت خودتان “را به عنوان اگر از سمت” و در نتیجه درک چگونه شما رفتار می کنند و فکر می کنم و در نتیجه آنچه که شما نیاز به تغییر در تفکر خود را از نگرش ها و رفتارها به منظور در نهایت پیدا کردن و کشت موفق رابطه صمیمی شما طولانی برای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

بهبود رشد اقتصادی و تورم ایران در سال شیوع کرونا

[ad_1] صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین گزارش چشم انداز اقتصادی جهان اعلام کرد: رشد اقتصادی ایران علی رغم اینکه منفی است، اما در سال ۲۰۲۰ بهبود یافته و به منفی ۶ و نرخ تورم به ۳۴.۲ درصد کاهش و نرخ بیکاری به ۱۶.۳ درصد افزایش می‌یابد. [ad_2] Source link