چگونه بسیاری از اسلاید ایده آل در ارائه و فروش?

admeeqwn

[ad_1]

وقتی که من انجام یک ارائه کارگاه برای فروش و بازاریابی حرفه ای یک سوال من همیشه این است که چگونه بسیاری از اسلاید باید شما با استفاده از در یک نمایش است ؟

نظر محدوده از 3 اسلاید به 25 اسلاید.

واقعیت این است که هیچ مطالعه ای است که نشان می دهد که کوتاه ارائه موفق تر از سخنرانی های طولانی و یا بالعکس. اما وجود دارد یک زن و شوهر از پیشنهادات در مورد اسلاید برای کمک به شما را روشن و قانع کننده ارائه.

پیشنهاد 1: آیا گسترش یک ایده بیش از چندین اسلاید

من را دیده اند سخنرانیها که درایو مخاطبان دیوانه با تقسیم یک جمله بیش اسلاید های متعدد. چه تر است, در این نوع از ارائه – مجری نگه می دارد در حال حرکت اسلاید در شکستن گردن با سرعت در حالی که با خواندن این جمله به مخاطب. مگر اینکه شما مایل به مخاطبان خود را توانایی خواندن به زبان انگلیسی, آیا استفاده از این روش در فروش خود را ارائه.

آن را همیشه کمک می کند تا برای قرار دادن تمام عناصر مربوطه از یک ایده بر روی یک اسلاید به طوری که مخاطب می توانید اتصال. اگر شما تقسیم پیام خود را به اسلاید های متعدد مخاطبان نیاز به فشار حافظه خود را به بحر تفکر غوطهور شدن اطلاعات قبلی اسلاید.

پیشنهاد 2: قرار نیست بیش از یک ایده در یک اسلاید

یک اسلاید است که مانند یک پاراگراف در یک رمان یا روزنامه. شما باید همیشه شروع یک پاراگراف جدید به صورت یک فکر جدید. در همان راه شروع یک اسلاید جدید برای انتقال یک فکر جدید در ارائه.

این تضمین می کند که مخاطب می شود و هم به جذب ایده های خود را به طور کامل و ساخت درک خود را در مراحل تدریجی. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به استفاده از معنی دار نمودار به انتقال ایده های خود را در دید.

پس خرد فروش کل خود را ارائه به 2 اسلاید – است که یک ایده عالی است.

نتيجه گيری

هنگامی که شما به دنبال این دو پیشنهاد شما به طور خودکار می آیند تا با عدد سمت راست اسلاید به صورت حرفه ای خود را ارائه.

به یاد داشته باشید آنچه اهمیت دارد این که آیا شما قادر به نفوذ به مشتریان خود را به خرید تصمیم گیری آنها را با دادن اطلاعات کافی. مهم نیست که چگونه بسیاری از اسلاید استفاده می کنید.

فروش مبارک!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

آخرین ‌خبر از افزایش‌حقوق بازنشستگان تأمین‌اجتماعی

[ad_1] رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقوق فروردین بازنشستگان تأمین اجتماعی بدون افزایش حقوق پرداخت می‌شود. [ad_2] Source link