کاهش خطر شروع یک کسب و کار

admeeqwn

[ad_1]

در نظر بسیاری از افراد شروع کسب و کار خود را به عنوان یکی از پرخطرترین تعهدات ممکن است. البته بسیاری از افراد کارآفرینان است. کارآفرینان واقعی می دانم که موفق راه اندازی همه چیز در مورد کنترل و مدیریت ریسک. خود را در چشم انداز کل حول محور انجام آنچه در آن طول می کشد برای شناسایی تهدیدات و موانع و پیدا کردن راه دور یا از طریق آنها.

خطرات که غیر کارآفرینان درک جلد چهار پایه مناطق – مالی و شغلی و شخصی با نام تجاری (نفس) و شیوه زندگی است. ریسک مالی آشکار نگرانی است. آنها نگران هستند که شکست از راه اندازی آنها را به طور مستقیم به دادگاه ورشکستگی. البته راه های بسیاری وجود دارد برای محافظت از خود و دارایی های شخصی خود را … نگه داشتن کسب و کار و امور مالی شخصی جداگانه ساده است فقط حس مشترک.

زندگی حرفه ای و شخصی با نام تجاری خطر نیز باعث نگرانی است. مردم می ترسند که اگر آنها را از خود و شکست آنها خواهد شد از دست دادن کشش قبلی خود را در مسیر حرفه ای و تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان کسی که شکست خورده است. در واقع اگر شما شهرت و خوب شبکه های روابط, بازگشت به نیروی کار برنده't بود که همه دشوار است (به جز یک بار که شما برای خودتان کار می کنند آن است که بسیار دشوار است به گزارش به شخص دیگری!). و کسانی که در نظر شما یک شکست به دلیل راه اندازی خود را floundered نوع از افرادی که برش دیگران را فقط به احساس بهتری در مورد خود. بسیاری از افراد به ویژه کسانی که نزدیک به شما خواهد شد در نظر بگیرید شما یک قهرمان حتی برای دادن یک شات!

ایده هایی در مورد شیوه زندگی خطر به طور کلی بسیار دقیق است. راه اندازی را تا تمام افکار خود را و بیشتر وقت خود را. شما احتمالا نمی دیدن خانواده و دوستان خود بسیار در طول مراحل اولیه و زمانی که شما انجام, شما احتمالا نمی تواند بزرگترین شرکت (مگر اینکه آنها می خواهند به بحث در مورد کسب و کار شما). شما به احتمال زیاد به یک پیاده روی توپ از استرس تا سرمایه گذاری خود را کردن زمین می شود و این امکان وجود دارد که شما و خانواده تان با بهره گیری از رشته فرنگی رامش برای هر وعده غذا برای چند ماه. اما همه این تغییرات در شیوه زندگی پرداخت در پیک بار شرکت خود را طول می کشد خاموش. به عنوان مورد علاقه ما قول متحده “کارآفرینان افرادی هستند که مایل به زندگی می کنند مانند بسیاری از برنده't به منظور زنده مانند بسیاری می't!”

وجود دارد تعدادی از اقدامات خاص یک کارآفرین اولین بار می تواند به کاهش این خطرات را به چیزی قابل کنترل اگر نه محسوس. اول وقت واقعا طرح کسب و کار خود و ایده است. حفاری به جزئیات هر جنبه ای از خود را سرمایه گذاری آنها را شکستن پایین و به دنبال بهتر و سریع تر و دقیق تر راه برای دریافت کار انجام می شود. دوم واقع بینانه در مورد پیامدهای مالی از بیرون رفتن در خود است. اگر شما شروع یک کسب و کار با سرمایه شما در حال رفتن به شکست در مراحل اولیه. اگر شما مرتکب همه خود را از منابع شخصی به تلاش شما هستند قرار دادن همه آنها را در معرض خطر. اگر شما don't یادگیری برای مدیریت امور مالی شخصی و کسب و کار شما باید یک زمان سخت پیدا کردن موفقیت در هر دو منطقه است.

سوم و در نهایت یادگیری همه چیز شما می توانید در مورد اصول کسب و کار و جزئیات آنچه شما می خواهید به انجام. قابل توجه یک تعادل بین واقعی عملیات و کسب و کار در حال اجرا یک کسب و کار بسیار مهم است اما اغلب نادیده گرفته ضرورت کنترل خطر و پیدا کردن موفقیت شما به دنبال ..

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

۱۰۰ هزار میلیارد تسهیلات برای جبران خسارات کرونایی

[ad_1] وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ۱۵ درصد تولید ناخالص داخلی کشور بر اثر کرونا ویروس متضرر شده است. [ad_2] Source link