کسب و کار موفق – دلایل بالا

admeeqwn

[ad_1]

1) جهت.
هر راه اندازی نیاز به یک رهبر با یک چشم انداز. در طول زمان دشوار است, مدیر عامل شرکت نیاز به یک ایده روشن از پایان ماموریت و چگونه این شرکت نیاز به گرفتن وجود دارد. یک کسب و کار خوب رهبر را نگه می دارد در دراز مدت در ذهن در حالی که برخورد با نیازهای فوری یک شرکت جدید.

2) سرعت به بازار است.
شما می توانید't be دوم وقتی که می آید به راه اندازی است. به خصوص با نرخ توسعه فناوری سریع تر راه اندازی می تواند تولید آن محصول یا خدمات بهتر شانس آن را در ارائه به مشتریان است. کسب و کار جوان باید به رقابت با تاسیس صنایع. یکی از دلایل کسب و کار خود موفق است که از رسیدن به مصرف کنندگان ،

3) مالی زرنگ و دانا.
موفق راه اندازی می دانم که چگونه به کار در داخل بودجه. مدیریت امور مالی و نگه داشتن یک شرکت جوان از بدهی های آن می't بازپرداخت کلیدی برای تبدیل شدن به موفق. شرکت فقط نیاز به انجام بیشتر با کمتر.

4) به خوبی متصل شده است.
درست مثل اوایل کار حرفه ای سازندگان جوان راه اندازی شرکت می توانید به دست آوردن یک پا با دانستن چند به خوبی متصل افراد است. این شرکت با استفاده از شبکه های اجتماعی خود را برای اولین مشتریان و سرمایه گذاران و مربیان. به عنوان ضرب المثل قدیمی می رود, it's نه آنچه که شما می دانید – it's که شما می دانید.

5) تعهد.
راه اندازی نیاز به رهبرانی که مایل به کار سخت و چوب به اهداف خود. این رهبری الهام بخش دیگران برای ارتکاب به سخت کار-اخلاق در تراز وسط قرار دارد با شرکت's ماموریت. همه کارکنان باید متعهد و اختصاص داده شده به این هدف است.

6) پشتکار.
حتی هنگامی که بار سخت و جاده ها به موفقیت ارائه می دهد برجستگی و انسداد راه اندازی نیاز به استقامت برای رسیدن به موفقیت است. اکثر راه اندازی وثیقه زمانی که پول تنگ است یا اختلافات بوجود می آیند بین بنیانگذاران. کسب و کار موفق چوب آن را در آشفته آب و به یاد داشته باشید هدف نهایی خود در طول زمان دشوار است.

7) سریع به وفق دهند.
موفق راه اندازی راحت با تغییر. رهبرانی که می دانند چگونه به تصمیم گیری هوشمند بدون یک نقشه راه روشنی می توانید با استفاده از فرصت هایی که محتاط تر می تواند شرکت را از دست ندهید.

8) دانستن چگونه برای جذب سرمایه گذاران.
پول در دنیای کسب و کار. بدون راه اندازی صندوق های, شرکت هرگز نمی تواند به پای خود را. هوشمند رهبران کسب و کار می دانید که چگونه برای تولید سرمایه را به خود ایده میلیون دلاری یک شات.

9) اعتماد به نفس.
راه اندازی نیاز به تعهد تزلزل ناپذیر خود را به ماموریت و اهداف. بدون اعتماد به نفس است که این شرکت موفق خواهد شد راه اندازی در حل خواهد شد در هنگام مواجهه اولیه موانع.

10) زمان کارآمد مدیران.
وجود دارد's هیچ زمان پایین می آید به راه اندازی است. اگر رهبران یک شرکت هستند و نه قرار دادن در زمان حدود ساعت, موفقیت, بعید است.

11) اعدام است.
هر کس می تواند یک میلیون دلار ایده. در آن طول می کشد استرنج و استراتژی برای قرار دادن یک ایده به عمل است. آگاهی از چگونگی اجرای مجموعه جدا کسب و کار موفق از شکست.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

محاسبه خطر باقيمانده برای موفقیت راه اندازی

[ad_1] آنچه که در مدیریت ریسک? آن است که اساسا در نظر گرفتن خطرات برای راه اندازی خود را در یک محیط کنترل شده. هنگامی که شما را به خطر می کردم یک طرح پشتیبان برای پوشش آتش در مورد شما اجرا از مهمات در منطقه جنگ (بازار). این است […]