آشنایی کلی با بازی فورتنایت و ویژگی های منحصر به فرد آن

admeeqwn

فورتنایت توسط شرکت Epic Games در سال ۲۰۱۷ به بازار عرضه شده این کمپانی رزومه های دیگر درخشانی همچون آنریل و چرخ دنده های جنگ را در کارنامه خود به ثبت رسانده است‌.

مودهای فورتنایت:

در این بازی ۳بخش اصلی تحت عنوان نجات دنیا، بتل رویال و کریتیو طراحی شده که گیمر ها بازی مهیجی را تجربه کنند. هر یک از این مود ها دارای کاربرد و مزایای ویژه خود است. مثلا در بخش نجات دنیا، ۵ گیمر مسئول محافظت از پناهگاه ها، به دست آوردن منابع و دفاع از تجهیزات در برابر مردگان متحرک یا همان Husksمی شوند.

آشنایی با ویباکس بازی فورتنایت:

به منظور این که شما در یک فاصله زمانی نسبتا کوتاه بتوانید به کاراکتر مورد علاقه خود دست یابید، این بازی نیز مانند اکثر بازی های موبایلی بخشی به عنوان پرداخت درون برنامه ای در نظر گرفته که از طریق ارز رایج در بازی تحت عنوان ویباکس امکان پذیر است.

ممکن است شما در مرحله ای از بازی دچار ضعف شوید و توان مقابله با دشمن را نداشته باشید و یا زور رقیب خیلی بیشتر از قدرت و زور شما باشد، آن گاه شما می توانید از طریق ویباکس شخصیت خود را تقویت کرده و قدرتی به دست آورید که توانایی از پا در آوردن تمامی رقیبان را داشته باشید. شما در واقع از طریق ویباکس می توانید انواع اسلحه ها، لباس ها، شخصیت ها و… را خریداری کنید.

 

مزایای استفاده از ویباکس:

۱_ شما با استفاده از ویباکس قادر خواهید بود انواع لباس ها را که ارتباط بسیار زیادی با ادامه بازی توسط شما دارند، خریداری کنید

۲_با استفاده از آن می توانید اسلحه ها و یا تجهیزاتی که در اختیار دارید را تا حد ممکن آپگرید کرده و قدرت آن ها را افزایش دهید.

۳_ از طریق ویباکس علاوه بر آپگرید کردن سلاح ها و تجهیزات، توانایی خرید آن ها را نیز به دست می آورید که البته بستگی به مقدار ویباکس شما دارد. هر چه ویباکس بیشتری داشته باشید سلاح بیشتری نیز در دست خواهید داشت.

۴_ امکان شرکت در رقابت ها و رویداد ها برای شما وجود خواهد داشت.

روش بدست آوردن ویباکس:

ویباکس به دو روش پولی و رایگان تهیه می شود که این دو روش درست برعکس یکدیگرند. روش رایگان زمان زیادی می خواهد و در عین حال به ویباکس کمی خواهید رسید اما در روش پولی طی یک زمان کوتاه شما به مقدار دلخواه ویباکس خود می رسید.

منبع:

https://www.talab.org/computer/mobile/ویباکس-فورتنایت.html

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

چک لیست بررسی سلامت فنی ماشین

چک لیست بررسی سلامت فنی ماشین برای اینکه از خرابی های ناخواسته ای که برای خودرو پیش می‌آید جلوگیری کنید استفاده از چک لیست سلامت فنی ماشین یکی از بهترین روش ها می باشد. به صورت کلی دو راه برای جلوگیری از خرابی های جزئی خودرو وجود دارد که اولین […]