بررسی موقعیت مکانی در پروژه برج های نارنجستان 2 در منطقه 22

admeeqwn

موقعیت مکانی برج های نارنجستان 2

از لحاظ موقعیت مکانی می توان این برج را جزء بهترین برج های منطقه ۲۲ دانست، چراکه با قرار گرفتن در بلوار کوهک در شهرک گلستان و نزدیک بودن به پارک جنگلی از لحاظ آب و هوایی بسیار دلنشین و خوش منظره است که بدون شک جز مناطقی است که برای سرمایه گذاری و رشد و همچنین سکونت در آن بسیار آینده دار و مطمئن خواهد بود.

آشنایی با مشخصات پروژه نارنجستان ۲

برج نارنجستان ۲ که توسط تعاونی مسکن نوین ابنیه آکام طراحی و در حال ساخت است، در قالب دو بلوک که هر بلوک آن دارای ۱۴ طبقه و هر طبقه از این ساختمان دارای ۶ واحد است، ساخته می شود. متراژ واحد های آن تماما یکسان بوده و هر واحد از آن ۱۰۰ متر و دارای 2 خواب می باشد.

این پروژه که از سال ۹۷ در حال ساخت است هم اکنون در فاز دوم خود در حال فعالیت و بتن ریزی با مرغوب ترین مواد استفاده شده در ایران می باشد.

هزینه های ساخت برج نارنجستان 2

در ابتدا و با توجه به پیش بینی های انجام شده توسط سازنده این ساختمان ها یعنی تعاونی ابنیه آکام، هزینه تراکم و صدور مجوز ساخت و ساز و … برای هر متر از این واحد ها به صورت میانگین 7 و نیم میلیون تومان پیش بینی شده بود که با توجه به تورم و اوضاع اقتصادی هر متر از آن به ۹ میلیون تومان رسیده است.

 امکانات پروژه نارنجستان 2

 

پروژه نارنجستان 2 دارای سالن بازی و مهد کودک برای کودکان، سالن های ورزشی چند منظوره (پینگ پنگ،والیبال،بدن سازی) و همچنین چند لاین آسانسور فعال بوده که از بهترین قطعات موجود در بازار ساخته شده است.

بررسی وضعیت دسترسی پروژه نارنجستان 2

نارنجستان ۲ از لحاظ دسترسی با توجه به موقعیت مکانی مناسبی که در منطقه دارد به اتوبان های مهم دسترسی بسیار سریعی دارد و همچنین ساکنین این برج ها برای خرید می توانند به مراکز خرید طوبی و بام لند مراجعه کنند که این موضوع یکی از امتیاز های متمایز نسبت به سایر برج ها است.  برج نارنجستان 2 همچنین فاصله بسیار نزدیکی با متروی چیتگر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ماسک سه بعدی در سدان مد

ماسک سه بعدی یکبار مصرف چه مزایایی دارد؟ بسته 25 تکه رنگ سفید ماسک جذب سه بعدی قدرت KF94 طراحی مناسب برای همه گروه های سنی ویژگی لایه Melon Blon در ماسک 4 لایه ای 3 بعدی سه لایه spunbond در ماسک راما مشخصات لایه Melon Blon در ماسک 4 […]