AdvisorVault خودکار 17a-4 بایگانی برای کوچک FINRA شرکت

admeeqwn

[ad_1]

I've متوجه است که 17a-4 پرونده های الکترونیکی درخواست است و باعث مشکلات جدی برای کوچک FINRA شرکت. به خصوص زمانی که آنها're خواست یک نمونه از مجموعه داده ها است که می تواند طیف وسیعی از کلمه اسناد اسکن مدارک ایمیل های پایگاه داده و یا حتی سیستم های دولت برای بازیابی. این شرکت سپس به ورود به 17a-4 بایگانی دانلود این داده ها به دیسک و انتقال آن به تنظیم کننده در نقطه ای. مشکل این است که بسیاری از شرکت' پرونده های الکترونیکی در حال حاضر آنقدر پراکنده است که شکاف اغلب به نظر می رسد در آرشیو خود و یا داده های خاص به سادگی است't گنجانده شده است به این دلیل که تکنولوژی بخش باعث می شود تغییراتی مانند اضافه کردن کارکنان جدید بدون رعایت دانستن.

قبل از من قرار داده AdvisorVault 17a-4 داده ها از راه دور بایگانی راه حل در محل به عنوان بخشی از ما FINRA تعیین شده بخش سوم (D3P) تعهدات من را هم به نمایش شرکت های چند ترفند برای کمک به آنها را به طور خودکار آرشیو الکترونیکی پرونده برای بستن این شکاف.

تمرکز 17a-4 داده های آرشیو:

وقتی که می آید برای دستیابی به حکومت ثانیه 17a-4 آن مهم است به درک اصول اولیه از آنچه's می رود. با وجود همه سردرگمی داده انطباق امروز FINRA شرکت به سادگی نیاز به انجام سه چیز است: (1) آرشيو اطلاعات مربوط به کتاب ها و سوابق ایمیل ها و سیستم های بازیابی (2) فروشگاه این پاسخها با تعیین شخص ثالث به مدت هفت سال و (3) مطمئن شوید که این اطلاعات می تواند در دسترس ساخته شده به رگولاتور در طول ممیزی. انجام این سه چیز را حل کند 90 درصد از شرکت's داده انطباق نگرانی بقیه است که به سادگی مراحل و مدارک فوق.

اولا شرکت نیاز به تمرکز خود کتاب و سوابق قبل از آنها بایگانی آنها را با خود FINRA D3P. برای مثال هنگامی که با استفاده از ذخیره سازی ابر مانند Dropbox, OneDrive یا گوگل درایو توصیه من این است که برای استفاده از همگام سازی پوشه گزینه را به عنوان پیش فرض ذخیره برای همه ثبت شده است. این گزینه شامل با تمام ابر ذخیره سازی محصولات مکان پوشه های محلی بر روی هر کامپیوتر است که مورد استفاده برای ذخیره پرونده های الکترونیکی ایجاد شده توسط هر فرد در این شرکت هستند که پس از ذخیره در همان cloud پوشه. با انجام این کار تمام اطلاعات برای 17a-4 احتباس ذخیره شده است مرکزی که AdvisorVault به راحتی می توانید سازگار در یک مرحله.

این همگام سازی پوشه را می توان مورد استفاده برای تحکیم سازی از دیگر اطلاعات مهم است که باید آرشیو برای تعیین شخص ثالث برای 17a-4. مانند اسکن الکترونیکی سوابق مشتری پایگاه داده پشتیبان گیری از افسردگی و یا صادرات از CRM در حالی که در همان زمان کمک به ایجاد شرکت های واقعا سازگار دفتر بدون کاغذ با دسترسی به پرونده های الکترونیکی برای هر کسی از هر نقطه. در حالی که در پایان حفظ انطباق افسران و حسابرسان مبارک.

به طور خودکار ایمیل آرشیو برای 17a-4 سوابق نگهداری و نظارت من پیشنهاد می کنم با استفاده از ابر میزبانی ایمیل از دفتر 356 یا Gmail اما با روزنامه نگاری ویژگی را فعال کنید. روزنامه نگاری به طور خودکار به جلو تمام تماس های ورودی و خروجی ایمیل از ابر ارائه دهنده AdvisorVault که پس از آن حفظ هفت سال در قالب اصلی; دو چیز مهم رگولاتور می خواهید برای دیدن. اگر هر ایمیل حساب جدید اضافه می شوند, روزنامه نگاری به طور خودکار قطاری از آنها را در زمان واقعی بدون نیاز به انطباق و یا پشتیبانی فنی به صورت دستی اضافه کردن آنها را به خود 17a-4 بایگانی.

در نهایت به طور خودکار بازیابی به عنوان بخشی از FINRA's تداوم کسب و کار برنامه ریزی مورد نیاز AdvisorVault شامل ShadowProtect به برنامه تصویر کامل کپی از مشتریان' فیزیکی یا سرور مجازی. این تصاویر پس از انتقال به ما از راه دور 17a-4 ذخیره سازی در هر زمان آنها ایجاد شده است. کلیدی در اینجا برای بازیابی فاجعه است که هر نسخه از یک سرور تصویر می تواند بوت و یا اجرا به طور مستقیم از ما cloud برای دسترسی فوری. این به نوبه خود به کمک می کند تا کسب و کار به حداقل رساندن خرابی از خود سرور فیزیکی برنده't بود تا در طول یک فاجعه است. به عنوان یک اضافی اندازه گیری ShadowProtect اجازه می دهد تا به صورت گرانول بازیابی از فایل های فردی و یا پایگاه داده در صورت نیاز در طول بازیابی.

خلاصه:

کوچک FINRA شرکت با داشتن مشکلات امروز با 17a-4 پرونده های الکترونیکی درخواست به دلیل شکاف اغلب به نظر می رسد در 17a-4 data بایگانی روند. راه حل این است که به متمرکز کردن داده ها قبل از آن بایگانی شده با استفاده از ابر همگام سازی گزینه های روزنامه نگاری و ShadowProtect به طوری که خود را D3P یک منطقه برای آرشیو و نگهداری از داده ها به عنوان مورد نیاز توسط قانون 17a-4 در پایان انطباق افسر خواهد بود قادر به دانلود هر چیزی درخواست شده توسط تنظیم کننده زمانی که آنها می رسند به صورت منظم الکترونیکی ثبت درخواست.

در مورد AdvisorVault:

AdvisorVault طراحی شده برای شرکت های کوچک است که تنها FINRA تعیین شده شخص ثالث ارائه (D3P) که ایجاد کرده است یک راه حل کامل برای 17a-4 data بایگانی. برای یک تخت در هزینه های ماهانه ما برای اطمینان از راه دور پشتیبان گیری, نگهداری و نظارت از تمام پرونده های الکترونیکی برای 17a-4 با کامل بازیابی به عنوان بخشی از تداوم کسب و کار برنامه ریزی مورد نیاز است. کامل کلید در دست انطباق راه حل – خارج از جعبه.

برای درخواست یک نسخه ی نمایشی از AdvisorVault راه حل روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.advisorvault.org/free-trial-offer

AdvisorVault تماس:

[email protected]

مستقیم: 416-985-0310

تلفن رایگان 1-866-732-1407 ex 1

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

مزدک میرزایی دلایل مهاجرتش از ایران را گفت

[ad_1] مزدک میرزایی مجری و گزارشگر اسبق فوتبال، دلایل رفتنش از ایران را بازگو کرد. [ad_2] Source link