Business Continuity و Disaster Recovery – Business Continuity و Disaster Recovery Plan

admeeqwn

[ad_1]

اساسا طرح, آدرس, که, چه, که در آن, چرا و چه زمانی از بهبود. هدف شماره یک است که به منظور کاهش ریسک کسب و کار است. هدف دو است که به خوبی آماده شده تا تاثیر هر اختلال به حداقل برسد. به طور کلی هدف از این طرح این است که به طور موثر به حداقل رساندن احتمال اختلال و اگر وجود دارد یک اختلال به سرعت پیاده سازی و بهبود کسب و کار و یا سازمان مشغول به کار دوباره. “چرا” است که به حداکثر رساندن تداوم کسب و کار و به حداقل رساندن خسارت وارده به دارایی های شرکت. در نهایت هدف این است که برای محافظت از سازمان از کلید خطرات شناسایی شده و به طور موثر پیاده سازی استراتژی های بازیابی.

“چه” روشن است مفصل اما متمرکز business continuity و disaster recovery plan یک برنامه فراهم می کند که موفق نقشه راه برای به حداقل رساندن کسب و کار وقفه و به حداکثر رساندن تداوم کسب و کار.

“چه کسی” اشاره به این تیم است. تلاش بازیابی متمرکز از طریق تیم است. اضطراری در حالی که تیم مدیریت رهبر بهبود تلاش های تیم های دیگر می تواند شامل: IT, مخابرات, امکانات و قدرت مشتری, روابط, روابط عمومی, حسابداری, خدمات به مشتریان و منابع انسانی است.

“که در آن” است که البته شرکت, امکانات, اما آن's نیز از دیگر سایت های دیگر به محل از همه کارکنان و توانایی پیدا کردن و برقراری ارتباط با کارکنان است. به طور موثر سازماندهی و استقرار کارکنان اساسی ترین نیاز برای بازیابی موفق.

و در نهایت این سوال مطرح است “،” متاسفانه هکرها و طوفان و آتش سوزی و دیگر خطرات به ندرت به دنبال دستور کار ما. “وقتی که” ما می توانیم کنترل است “که” از کاهش شرکت مشخصات خطر اجرای راه حل های قبل از مشکل توسعه. “هنگامی که” البته همچنین به طور خاص از بازیابی. امیدوارم این خواهد بود در محل به عنوان یک نتیجه از انتخاب استراتژی های موثر.

اگر شما don't می دانم که در آن شما're رفتن هر راه شما وجود دارد دریافت کنید. از تداوم کسب و کار و بازیابی طرح نقشه راه برای رسیدن شما به مقصد خود را به حداقل رساندن خطرات کاهش خسارت و کاهش مشخصات خطر خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ماجرای پرسپولیسی شدن آرش برهانی چه بود؟

[ad_1] مهاجم پیشین استقلال در مصاحبه‌ای گفته پرسپولیس مرا می‌خواست، اما بازیکن دیگری نگذاشت به این تیم برود. [ad_2] Source link