HP LTO 6: مزایای باور نکردنی از اطلاعات پشتیبان گیری

admeeqwn

[ad_1]

HP LTO 6 کارتریج بسیار با ارزش هستند در داده ها پشتیبان گیری در سیستم های. آنها می تواند به خصوص مفید است اگر شما نیاز به آفلاین راه حل های پشتیبان گیری که آیا برای کسب و کار خود و یا استفاده شخصی است.

اگر شما راه اندازی یک offline backup پلت فرم شما برای به دست آوردن چندین مزایای باور نکردنی.

1. سریع پشتیبان گیری و بازیابی

شاید شما ممکن است به خصوص اتصال به اینترنت کند و شما نیاز به پشتیبان گیری حجم عظیمی از داده ها. با استفاده از پشتیبان گیری آنلاین در یک چنین وضعیت را به شما یک زمان بسیار طولانی است که شما را صرف فعالیت های دیگر. در واقع پشتیبان گیری آنلاین فرایند نیز ممکن است تحت تاثیر قرار داده های دیگر-سنگین آنلاین عملیات شما ممکن است انجام شود.

شما نیز باید به صرف زمان طولانی بازگرداندن آنلاین حمایت کردن داده ها در زمانی که شما به آن نیاز دارید. اگر شما به آن نیاز فوری این ممکن است تبدیل به یک غیر ضروری ناراحتی.

از این رو داشتن یک محلی آفلاین سیستم پشتیبان گیری می تواند یک سود بزرگ است. این امر می تواند بسیار سریع تر به پشتیبان گیری و یا بازگرداندن اطلاعات. علاوه بر این, آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد و یا قطع آنلاین عملیات ممکن است شما درگیر می شود.

2. بهتر امنیت و حریم خصوصی

امنیت آنلاین و حریم خصوصی تبدیل شده است بیشتر از یک نگرانی برای کسب و کار و افراد است. از این رو, شما باید به انجام علت سعی و کوشش در هنگام انتخاب های آنلاین و پشتیبان گیری داده ها راه حل است. شما باید گزینه ای است که تضمین امنیت و حفظ حریم خصوصی از اطلاعات ارزشمند خود را. این به ویژه برای پوست های بسیار حساس کسب و کار و اطلاعات شخصی.

زمانی که با توسل به پشتیبان گیری آنلاین, شما همچنین باید آماده برای مقابله با چالش های دیگر است که ممکن است بوجود می آیند. برای مثال در برخی موارد مبتنی بر ابر برنامه ها ممکن است به طور ناگهانی تبدیل شدن به غیر قابل دسترس با توجه به مشکلات امنیتی که در یک مقاله توسط کانون وکلای آمریکا. با توجه به زحمتی که این ممکن است باعث شود شما باید't فقط تکیه آنلاین سیستم های پشتیبان; بلکه شما نیز باید به صورت offline در سیستم.

اگر شما آفلاین پشتیبان گیری رسانه ها در یک مکان امن است که نمی توان به راحتی در دسترس شما می خواهم که امنیت نه تنها از نقض اینترنتی, بلکه از دسترسی افراد غیر مجاز. در چنین شرایطی شما می توانید اطمینان که تنها شما و یا هر فرد مجاز به دسترسی به داده ها. این بسیار مفید است برای اطلاعات حساس است که شما don't حتی می خواهید کسی به دانستن وجود دارد.

آنچه در مورد معایب ؟

که با توجه به offline backup شما باید't فقط تمرکز بر روی مزیت است. پس هدف اصلی این است که اطلاعات شما را امن, شما باید هوشیار ارزیابی پشتیبان گیری آفلاین گزینه های مربوط به هر دو مزایا و معایب.

با آفلاین نسخه پشتیبان تهیه داده های خود را ممکن است مستعد ابتلا به اثرات بلایای طبیعی مانند آتش سوزی, رعد و برق و گردباد. بعلاوه بدون تعمیر و نگهداری مناسب خود را پشتیبان سخت افزار ممکن است تجربه شکست مکانیکی. این امر آن را غیر ممکن است برای بازیابی اطلاعات ذخیره شده.

برای مقابله با این عوارض جانبی شما باید اطمینان بیشتر از ایمنی داده های خود را با هم داشتن اضافی backup برای پشتیبان موجود. داشتن ثانویه پشتیبان در یک محل جداگانه را جلوگیری از نابودی کامل از تمام داده های خود را در شرایطی به موجب آن خود را راه اندازی متاثر از بلایای طبیعی است. شما هنوز هم باید گزینه دوم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

مترو تهران، صبح شنبه ۲۳ فروردین

[ad_1] با وجود محدودیت‌های اعمال شده برای فعالیت کسب و کارهای مختلف جهت جلوگیری از شیوع کرونا، اما هنوز جمعیت زیادی از مردم تهران که به دلایل مختلف از جمله هزینه مقرون به صرفه، استفاده از خطوط مختلف مترو برای رسیدن به مقصد استفاده می‌کنند./محمدرضا عباسی [ad_2] Source link