LTO3: چگونه شما ناخودآگاه فریب خود را به از دست دادن اطلاعات مهم خود را در

admeeqwn

[ad_1]

آیا می دانید که تقریبا تمام شرکت ها (93% به طور دقیق) که از دست دادن تمام داده ها را برای یک دوره 10 روز یا بیشتر تا پایان تشکیل پرونده برای ورشکستگی در عرض تنها یک سال پس از فاجعه ؟ این است که بر اساس داده ها از ما و بایگانی سوابق اجرایی. شما قطعا نمی't می خواهید به عمد از بین بردن کسب و کار خود را, اما شما در واقع ممکن است انجام آن را ناخودآگاه.

بسیاری از مردم چشم پوشی ساده جنبه ای از داده ها پشتیبان گیری است که می تواند به راحتی اجرا شده توسط راه اندازی یک سیستم مدیریت داده ها با استفاده از LTO3 کارتریج. برای مطمئن شوید که آن را's نیست که مردم قصد خود را از دست دادن داده های ارزشمند اما آن's اغلب ناخودآگاه بازی رولت روسی است.

اول شما باید تجهیزات با کیفیت بالا که شما Don't انتظار به شکست

بسیاری از سازمان ها و افراد اغلب خرید با کیفیت بالا با تکنولوژی ابزارهای طراحی شده اند که به آخرین طولانی و مقاومت در برابر غیر ضروری ساییدگی و پارگی. این نشان می دهد که آنها don't عمدا قصد از دست دادن اطلاعات ارزشمند خود. این مشکل ناشی زمانی که شما don't هر گونه خرابی امن ساز در خارج از فرصتی که تجهیزات خود را نتواند.

شما باید در نظر عملی تا سیستم برای محافظت از اطلاعات شما. در این راستا شما باید گزینه های مختلف از جمله: متشکرم فیزیکی نوار پشتیبان گیری و یا آنلاین cloud پشتیبان گیری. هنگامی که شما به خوبی برنامه پشتیبان گیری, زیر, بهترین, صنعت, عمل, اطلاعات و کسب و کار می تواند بسیار امن تر است.

II. شما Don't فکر می کنم شما اطلاعات ارزشمند است به اندازه کافی

شاید اطلاعات شما است't بیش از حد با ارزش است. وجود دارد's هیچ چیز واقعا حساس در مورد آن; از این رو, آن را نشانی't به نظر می رسد نیاز به پشتیبان گیری. با این حال, شما باید در نظر گرفتن مقدار زیادی از زمان و تلاش شما را صرف در تلاش برای بازگرداندن و یا بازسازی این اطلاعات هنگامی که شما آن را از دست بدهند. این است که زمان و هزینه است که شما می تواند با استفاده از در دست زدن به مسائل دیگر.

موضوع دیگری است که شما باید به جلوگیری از این است که صرفه جویی در داده های خود را تنها در یک محل در دستگاه شما. شما باید حداقل بیش از یک کپی از اسناد خود را. شما می't می خواهید به صرف زمان بیشتری را در تلاش برای ازنو قبلا تکمیل واگذاری, در مورد اصلی دریافت's حذف یا برگشت ناپذیر تغییر کرده است.

III. شما بی وقفه سازمان سیستم

زمانی که همه چیز در حال رفتن به عنوان برنامه ریزی شده به شما're نه به احتمال زیاد به نگرانی در مورد حوادث. حتی به خوبی سازمان یافته و برنامه ریزی درستی سیستم می تواند به اشتباه. آن خواهد بود بسیار مایه تاسف است اگر شما منتظر یک حادثه اتفاق می افتد به منظور در نظر گرفتن راه اندازی یک سیستم پشتیبان گیری.

اگر چه بسیاری از مردم تمایل به چشم پوشی از اطلاعات, پشتیبان گیری, it's یک جنبه بسیار مهم در آن است. اگر شما می خواهید کسب و کار خود را به ادامه در حال اجرا با کمی وقفه شما همیشه باید راه اندازی پشتیبان گیری از اطلاعات سیستم. ثبات آینده سازمان خود را تا حد زیادی بستگی به یکپارچگی خود را در سیستم های ذخیره سازی اطلاعات.

شاید بی تفاوتی خود را به مفهوم پشتیبان گیری از داده ها است که با درک خود را از موضوع است. شما ممکن است فکر می کنم که آن را's واقعا چیز پیچیده و یا که نیاز به یک سطح معینی از تجربه و تخصص فراتر از آنچه که شما می توانید رسیدگی. خوب توضیح ساده این است که پشتیبان گیری اساسا شامل ساخت یک یا چند کپی از داده های خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

میانگین قیمت مسکن طی یک ماه چقدر افزایش یافت؟

[ad_1] بازار مسکن در نخستین ماه از سال با کاهش شدید معاملات و ثبات قیمت‌ها همراه بود؛ با این حال افزایش قیمت ارز و طلا به عنوان بازارهای اثر گذار نگرانی از انتظار افزایش قیمت‌ خانه را در ماه‌های آینده و بیشتر از نرخ تورم افزایش داده است. [ad_2] Source […]