Moniteum – یک شبکه بازاریابی فرصت نقد و بررسی

admeeqwn

[ad_1]

Moniteum یک شرکت جدید است که کمی متفاوت از بسیاری از فرصت های ارائه شده. این شرکت بر روی خط پایین ایجاد و توسعه است. این مفهوم است که برای ساخت یک تیم از مردم اختصاص داده شده و سپس پلاگین که تیم به شرکت تحریم شرکت های بازاریابی چند سطح برای ترویج محصولات این شرکت و یا خدمات است.

Moniteum یک مدل است که هرگز قبل از معرفی و از خارج به دنبال در یکی از شگفتی چگونه چنین مفهوم خواهد بود موفق ؟ موفقیت فرد نهفته است در این تیم و نه ترویج محصول و یا خدمات است. این شرکت ادعا می کند آن است که MLM. با این حال این ارائه می دهد شرکت های MLM با توزیع کنندگان به ترویج محصولات خود را. هر شرکت است که شرکت با Moniteum باید با استانداردهای بالا از صداقت و شرکت های بزرگ رهبری همراه با محصولات با کیفیت و سودآور طرح جبران خسارت.هزینه برای پیوستن به است $117 راه اندازی هزینه و $67.95 حق عضویت ماهانه. حق عضویت را شامل نمی شود هزینه و یا هزینه های راه اندازی برای شرکت های MLM نشان داده است که هزینه اضافی در دسترس نباشد. این شرکت فراهم می کند عضو با زیرساخت های کسب و کار برای حمایت از این تیم زیرمجموعه با ابزار آموزش و تجاری.

فرصت تمرکز بر سطح چند لایه تیم ساختار ساختمان. همه بازاریابی, تبلیغات و فروش ابزار ایجاد شده و تحریم توسط شرکت. عضو تکراری وب سایت های قالب های ارائه شده توسط این شرکت برای هر عضو خود را.

Moniteum و این مدل منحصر به فرد است اما آمار نشان می دهد حدود 95 ٪ از بازاریابان شبکه ای موفق در کسب و کار خود را در سال اول به علت عدم آموزش تمایلی به انجام کار یا نه درک طرح پرداخت غرامت و یا نیازهای کسب و کار. نام تجاری موفق در کسب و کار یکی از کلیدهای موفقیت در بازاریابی آنلاین است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

در آستانه افطار

[ad_1] در ماه رمضان امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا باید فاصله گذاری اجتماعی و موازین بهداشتی در همه جا رعایت شود. با این اوضاع جنب و جوش روزه داران در، لحظات نزدیک به اذان مغرب و مهیا شدن برای افطار شور و حال خاصی به شهر می‌دهد و عطر […]