Qivana – راز درک سالن Qivana

admeeqwn

[ad_1]

Qivana یکی دیگر از جدید MLM راه اندازی پرتاب شده است که کلاه خود را به بهداشت و سلامتی عرصه است. چه کمک می کند تا مجموعه ای Qivana را از هم جدا رویکرد منحصر به فرد برای سلامت محصولات آنها در بازار است. شرکت کنسانتره در سم زدایی و پاکسازی بدن برای اولین بار در حالی که اجرای یک گیاه چینی و مواد معدنی رژیم بعد بدن تا دوباره توانایی خود را برای جذب مواد مغذی است.

Qivana زاییده افکار از درک سالن حتی اگر او سهام ویژه با موسسان رادنی James Matthew Glazier و جاستین بنر که همه باید زمینه های گسترده ای در صنعت بهداشت و سلامتی.

درک سالن کاملا چشمگیر, داستان موفقیت با توجه به او مهاجرت کرد و در 15 از انگلستان است. او شروع به خود را در زندگی کاری در McKesson پارسیان به عنوان یک راننده کامیون از همه چیز است. برخی می گویند که با شروع حرفه خود مشغول به کار برای یک شرکت دارویی و ادامه وجود دارد برای 26 سال واقعا تولیدات او را برای موفقیت او در مکمل های طبیعی کسب و کار. او در واقع صرف گذشته 10 سال در McKesson به عنوان ارشد V. P. در سان فرانسیسکو در دفاتر شرکت های بزرگ.

به معنای واقعی کلمه هر شرکت است که درک سالن را لمس کرده و تجربه فوق العاده ای در رشد و شکوفایی.

در McKesson فروش درآمد رشد از 10 به 22 میلیارد ریال و با درک در راس. به عنوان مدیر اجرایی واحه علوم زندگی, فروش سالانه ballooned از $18,000,000 به 76,000,000 در بیش از 2 سال. به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی از گیاهی int’l فروش سالانه منفجر شد و به 42 میلیون نفر از 26 میلیون در 2 سال.

به نظر می رسد همه چیز را درک سالن لمس به سادگی تبدیل به طلا و با همین دلیل خوب. او به نظر می رسد به یک چشم انداز منحصر به فرد برای آینده از محصولات طبیعی در صنعت مربوطه.

این واقعیت است که درک نیز متعلق به 3 کسب و کار و تاسیس مجتمع درمان جایگزین مراقبت های شرکت کمک می کند تا او را به یک دیدگاه متفاوت است. که تنها می تواند کمک کند در تلاش خود را برای موفقیت Qivana و صاحب کسب و کار مستقل (IBO).

وجود دارد برخی در این صنعت است که ممکن است می گویند که Qivana است مشکل از سمت راست دروازه با توجه به درک سالن شده است شکایت توسط UniVera علوم یک شرکت است که در آن او به عنوان رئیس اجرایی.

من شخصا هرگز یکی به واقعا معتقدم که در هر نوع از عدم رقابت و موافقت نامه است که اساسا چه Qivana طرح دعوی در دادگاه است که واقعا در مورد.

در واقع چگونه می تواند هر کسی در ذهن حق خود انتظار کسی مثل درک سالن که صرف 40 سال. در این صنعت نیست دوباره وارد کنید اگر پس از مصرف چند سال پس از استعفا از UniVera? این امر می تواند یک وضعیت کاملا متفاوت اگر او تا به حال به سرقت رفته top secret اختصاصی شرکت پژوهش و اسناد. اگر شما خواندن این طومار آن را بیشتر در مورد او شروع Qivana از هر چیز دیگری.

من حدس می زنم آن خواهد شد بستگی دارد در راه است که در آن قرارداد خود را با UniVera علوم نوشته شده بود و البته خلق و خوی قاضی در هر روز داده می شود.

در پایان روز با منحصر به فرد و متمایز خط تولید و اخرین تیم اجرایی Qivana مونتاژ شده است یکی را باید بگویم آنها در زمینه توسعه محصول و صنعت تجربه اما یک C – در رابطه با آموزش بازاریابی آنلاین خود را IBO را دریافت خواهید کرد. هر کسی است که هر کسی حاضر می داند که شما باید درایو مقدار بسیار عظیمی از ترافیک هدفمند به سایت ها و سیستم ها (که خود شما) و وبلاگ خود را اگر شما می خواهید به موفقیت در دراز مدت.

هر کس اجرا می شود از دوستان و خانواده و همسایگان در نهایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

توافق متحدان امارات با دولت منصور هادی در «سقطری»

[ad_1] برخی گزارش‌ها حاکی از توافق شورای انتقالی جنوب تحت حمایت امارات با دولت مستعفی و فراری یمن در جزیره «سقطری» است. [ad_2] Source link