RAID بازیابی اطلاعات راهنمایی و ترفندها

admeeqwn

[ad_1]

اغلب داده های مهم ذخیره شده است در قابل اعتماد RAID سیستم. دلیل اصلی این است که حمله به سیستم استفاده می شود به عنوان آنها بیشتر fault-tolerant. به عبارت دیگر, از آن آسان است برای پیکربندی RAID سیستم در حالی که سیستم در حال اجرا است. عدم درایوهای می توان بدون خاموش کردن کل سیستم. در این مقاله ما می رویم به بحث در مورد چند راهنمایی و ترفندها برای raid بازیابی اطلاعات.

همانطور که با هر وسیله الکترونیکی RAID درایوهای نیز مستعد ابتلا به شکست است. اگر یک درایو نتواند آن را ممکن است برای جبران شکست. اما این ممکن نیست اگر بسیاری از درایوهای شکست. به طور معمول بسیاری از رانندگان در این سیستم تمایل به شکست است.

نگه داشتن در ذهن است که حمله به سیستم تشکیل شده است از همان دیسک های سخت موجود در یک کامپیوتر شخصی. این سیستم دارای مشکلات مشابه به کسانی که از رایانه های شخصی. در واقع مهندسین باید برای مقابله با مشکلات پیچیده زمانی که آنها نیاز به تعمیر سیستم های RAID. مشکلات شایع شامل درایو شکست کنترل شکست و اتفاقی پیکر بندی دوباره از حمله درایوهای.

اگر چه حمله به سیستم های بسیار قوی تر و قابل اعتماد آنها ممکن است از زمان به زمان. داده شده در زیر چند راهنمایی که شما می توانید به دنبال مقابله با حمله, شکست, جلوگیری از ریزش بیشتر و بازیابی اطلاعات از دست رفته.

DON'T انجام آن را به خودتان!

برخی از مردم اشتباه از دوره نقاهت بعد اطلاعات از درایوهای RAID. این یک اشتباه رایج است. حتی اگر شما بدانید که چگونه برای بازیابی اطلاعات از یک هارد دیسک مطمئن شوید که شما don't آن را خودتان انجام.

برای بازیابی اطلاعات شما باید یک نرخ بالاتر از موفقیت در اولین تلاش. بنابراین این یک ایده خوب برای تماس با یک حرفه ای سرویس بازیابی داده ها. این مهم است اگر شما می خواهید برای جلوگیری از ریزش بیشتر و بازیابی داده ها به همان اندازه که ممکن است.

DON'T سعی کنید برای بازسازی RAID

یکی دیگر از اشتباهات رایج است که برای بازسازی RAID. انجام این کار ممکن است بازنویسی اطلاعات بر روی کنترلر. این اطلاعات می گوید RAID controller چگونه و در کجا برای دریافت اطلاعات مورد نیاز. بازسازی حمله خواهد کرد آن را بسیار مشکل تر و یا حتی غیر ممکن است به دنبال و بازیابی فایل های از دست رفته.

DON'T سعی کنید برای حذف درایوهای

آن است که یک ایده خوب برای حذف درایوها از آرایه RAID. انجام این کار ممکن است بازنویسی اطلاعات مهم است. اگر شما باید برای حذف درایو برای برخی از این دلیل, مطمئن شوید که به برچسب آنها را برای اولین بار. هنگامی که شما را به برچسب آنها را بر اساس سفارش خود را, شما می توانید آنها را حذف کنید و قرار داده و آنها را در جهت همان.

DON'T با استفاده از ابزار بازیابی

دوباره, شما ممکن است بخواهید برای اجرای هر ابزار بازیابی اطلاعات که این ابزار ممکن است تغییر داده است. به عنوان یک نتیجه شما ممکن است پیدا کردن آن سخت برای بازیابی اطلاعات از دست رفته با استفاده از روش های مختلف است. بنابراین بهتر است به استفاده از هر نرم افزار بازیابی اطلاعات.

DON'T فرمت یا Reinitialize

اگر شما فرمت و یا reinitialize درایوهای ممکن است این بازنویسی داده ها اشاره گرها و کاتالوگ. این فرایند را حذف اطلاعات مهم خود را.

DON'T استفاده تایید نشده پشتیبان گیری

اگر شما 100 ٪ مطمئن شوید که پشتیبان گیری شما ایجاد شده حاوی همان اطلاعات ذخیره شده بر روی درایوهای RAID شما می توانید بازگرداندن اطلاعات مهم خود را از پشتیبان گیری. اگر شما در شک هستند, مطمئن شوید که شما don't سعی کنید برای بازگرداندن اطلاعات از تردید پشتیبان گیری.

بنابراین مطمئن شوید که شما به دنبال این راهنمایی برای بازیابی اطلاعات از درایوهای RAID.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

کاروان جشن ظهور در تهران

[ad_1] به مناسبت اعیاد نیمه شعبان، کارناوال جشن ظهور، در ایام فاصله گیری اجتماعی پدیده ویروس کرونا به همت جوانان بسیج مقاومت سلمان فارسی با انجام فعالیت نمایش خیابانی، مداحی، سرودخوانی در خیابان ولیعصر جنوبی منطقه ۱۱ تهران برگزار شد./محسن ونایی [ad_2] Source link