آموزش قانون جذب|مسعود بلاش مدرس مراقبه و قانون جذب

admeeqwn

قانون جذب پرورش افکار و دید مثبت نسبت به یک موضوع است که با استفاده از کائنات به شما کمک می کند تا به آنچه در فکر خود دارید برسید. 18. من به خاطر کامیابی در زندگیام سپاسگزار هستم. به عقیده الکوئیست اگر بتوانید به موضوعی فکر کنید، آن را حس کنید و باور داشته باشید، در جای درست قرار دارید. حتی یک فرد موفق نمیتونی پیدا کنی که در فضا اهدافش رو مثل توهم دیده باشه، از تجسم مثل داروی مخدر استفاده کنه و خودش رو غرق لذت کنه و بیاد بیرون و به زندگی قبلش برگرده و همه چیز درست بشه. اینکه فقط خواسته تان را احساس کنید و آن را باور داشته باشید به این معنا نیست که همه چیز درست خواهد شد و آن را به دست خواهید آورد (اگر چه به دست می آورید).

سایت قانون جذباول نیت خوب همراه با فراهم کردن مقدمات و امید به خدای متعال دوم تلاش و کوشش، «لیس الانسان الا ما سعی» و سوم توکل و ایمان و اعتقاد به اراده الهی به خدای بزرگ و منتظر نتیجه بودن. هر چیزی که شما به خود میگویید، همان چیزی میشود که به آن اعتقاد دارید و آنچه به آن اعتقاد دارید، در نهایت به واقعیت تبدیل میشود. یک روش اعلام، روش آنلاین (ایجاد فکر متمرکز) است و روش دیگر، روش تلفنی و سفارش مستقیم (به زبان آوردن) است. با تکنیکهای هیپنوتیزمی این تجسم فوق العاده را در زمانی کوتاه و به سرعت و به ظرافت هرچه تمامتر قدرت فکری لازم برای ایجاد اندیشه و احساس مثبت را پیدا کنید . دقت کنید که تمام این عوامل برای شما به وجود نمی آیند !

مگه این فرد وارد زندگی ات شده؟ خندیدن باعث ایجاد خشنودی و رضایت میشود و باعث به وجود آمدن آرامش خاطر در فرد میگردد. در درون هر انسان بین ذهن و بدن ارتباط وجود دارد و زندگی درونی هر فرد یک شکل ارتباطی فعال است. اگر باوری باید به وجود بیاد، هرگز نباید به شکل یک فریب باشه. برای اینکار به سادگی به چیزی که از ته قلب خود می خواهید فکر کنید و خودتان را محدود نکنید. علاوه بر اینکار از امروز سعی کنید که پولهایتان را مچاله نکنید و آنها را بسیار تمیز و مرتب در کیف پول خود قرار دهید. شما میتوانید این جملات را بر روی کاغذی یادداشت کنید و آن را جایی قرار دهید که هر روز بتوانید آنها را چند بار ببینید و بخوانید.

اگر شما نیز تجربه ای در این زمینه دارید همینجا یادداشت کنید تا هم شما ایمان تان قوی تر شود هم دوستان دیگری که این مطالب را میخوانند با امید بیشتر شما را الگوی خود قرار دهند و بتوانند وارد این مسیر سرسبز موفقیت شوند و از مناظر بی بدیل آن لذت ببرند. 2. خواسته هایتان را با ذکر جزئیات یادداشت کنید. با شکرگزاری کردن هرچه دارید دو برابر میشود، در حالی که نگرانی در مورد از دست دادن پول، ثروت را از شما دور میکند؛ پس تا میتوانید مثبتاندیش باشید. مصیح جعفرزاده، نویسنده کتابهای قانون جذب ثروت و تغییر باور مالی و عضو انجمن روانشناسی ایران در این مقاله قصد دارد شما را با قانون جذب ثروت و نحوه استفاده از آن بیشتر آشنا کند.

این کار باعث می شود آن چیز به طور معجزه آسا به سوی تو کشیده شود! چاره کار در چنین حالتی، نیروی جذبکننده عشق است که باعث میشود پول به شما بچسبد و از دستتان نرود! وقتی ابتدای ماه حقوقتان را دریافت میکنید، نگران این نباشید که چگونه قرار است تا آخر ماه با این مقدار پول سر کنید، بلکه به جای آن برای پولی که به دستتان رسیده، حتی اگر مقدار بسیار ناچیزی است، شکرگزار باشید و نگرانی به دل خود راه ندهید. تنها تفاوت افراد ثروتمند با دیگران در نوع دیدگاهشان به پول است. مثلا: اگر همین الان تصور کنید که یک لواشک بسیار ترش و آبدار را بین دندان هایتا گذاشته و در حالی که بوی ترشی آن در مشامتان پیچیده است آن را مزه مزه میکنید.

اگر کسانی دارند این کار را انجام میدهند و آن را به دست آورده اند پس شما هم میتوانید. هنوز افراد زیادی به قانون جذب به عنوان یک حقیقت علمی باور دارند، حتی در این رابطه کارگاههای مختلفی در ایران و دنیا برگزار میشود و برخی افراد زندگی، شغل و روابط خود را بر این اساس پیش میبرند. “برادران هیکس” در کتاب راز مینویسند: خواستن و اشتیاق واقعی “شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به صورت کاملاً مثبت گرایانه میباشد. بخش بزرگی از احساسات منفی مردم نسبت به پول از عقایدی سرچشمه میگیرد که در مورد آن در جامعه رواج دارد. اصول اصلی قانون جذب را می توان در آموزه های بسیاری از تمدن ها و گروه های مذهبی نیز کشف کرد.

در نتیجه می توان گفت قانون جذب وجود دارد و شما می توانید با کمک این قانون به بزرگترین اهداف و آرزوهای خود دست پیدا کنید. خوب رسیدیم به مهمترین بخش این مطلب. جواب این است که فکر کردن به خواسته همراه با ترس و نگرانی باعث می شود که این قانون برضد شما وارد عمل شود، به فرض مثال اگر دائماً نگران باشید که به خواسته تان نخواهید رسید، ممکن است چیزهایی که دوست ندارید را جذب کنید. وقتی قرار است قبضهایتان را پرداخت کنید، احساسات منفی خود را کنترل کرده و بهترین راه را برای داشتن احساس خوب نسبت به آن پیدا نمایید. خودتان را در این حال و هوا قرار دهید و برای داشتن این احساسات از انجام هیچ کاری دریغ نکنید.

انرژی مثبت را در افکار خود قرار دهید و موقعیت های مثبت را به وجود می آورید. سرعت و شدت به واقعیت پیوستن این تصویر ذهنی به شدت تمرکز روی آن موضوع و وضوح تصویر آن در ذهن بستگی دارد. 3. عامل زمان را فراموش نکنید: یادتان نرود، قانون جذب بدین معنا نیست که آنچه مشخص کردید و پس از آن بر روی آن به شیوه خود تمرکز کردید و توجه نمودید، در طی چند ساعت و نهایتا چند روز به سمت شما باز گردد. قبل از اجرای قانون جذب برای به دست آوردن ثروت، این که بتوانید اعتقادات محدودکننده خود در مورد پول را شناسایی و حذف کنید، از اهمیت زیادی برخوردار است.

1. قبل از هر چیز بدانید دقیقا چه می خواهید.

شما باید شب ها قبل از اینکه به خواب برید گوشیتون رو بذارید کنار و شروع کنید به تجسم کردن اهداف و آرزوهاتون! تلاش کنید از همین لحظه ای که این مقاله ی کامل را در زمینه قانون جذب خواندید، دست به کار شوید و هر آنچه را که دوست دارید برای خود داشته باشید در فهرست خود بیاورید. احساسات مثبت و منفی در قانون جدب چه تاثیری در جذب های ما دارد؟ 1. قبل از هر چیز بدانید دقیقا چه می خواهید. همانند قانون جاذبهی زمین که قبل از آنکه نیوتن آنرا کشف کند هیچ کس از آن خبری نداشت اما بر طبیعت جاری بود. بله ناخودآگاه یک کودکه، اما شما در مقابل این کودک کور و کر هستید.

هر کدام از ماها چه بخواهیم و چه نخواهیم به نحوی از قانون جذب در زندگی خود استفاده خواهیم کرد ولی موقعی که یک زندگی آگاهانه داشته باشیم و بدانیم که دقیقاً از زندگی خودمان چه چیزی می خواهیم و داریم چکار می کنیم مطمئناً می توانیم زندگی بهتری برای خودمان بسازیم به قول ناتانائیل براندن ( محقق و نویسنده حوزه عزت نفس ) یکی از پایه های مهم عزت نفس زندگی آگاهانه است. تصور در صبح هنگام نیز به شما انگیزه تلاش و نیروی ادامه دادن میدهد. با تکرار جملات مثبت برای از بین بردن باورهای محدودکننده میتوانید دیدگاهی در مورد پول ایجاد کنید که به شما امکان استفاده از قانون جذب عشق را میدهد. به دستت نگاه کن. تصور خود را نسبت به پرداخت قبضها به سمت مثبت سوق دهید؛ میتوانید با دید مثبتی به قضیه نگاه کنید و با خود اینگونه تصور کنید که اینها قبض نیستند، بلکه شما میخواهید پولی را به شرکت خاصی و تنها به دلیل خدمات خوبش به آن ببخشید!

اما اگر قصد دارید که با تمرین کردن به آن خواسته و هدفتان برسید توصیه می کنم در قسمت اعضای ویژه سایت شرکت کنید . بیشتر ما در اعماق وجودمان پول را دوست نداریم و همین باعث میشود که از آن فاصله بگیریم. خود را با ثروتی بیش از حد نیازتان تصور کنید: اگر پول کافی نداشته باشید، به احتمال زیاد اکثر اوقات خود را در حالت بیپولی میبینید، اما چنین تصوری نادرست است و اگر میخواهید به ثروت برسید، بهتر است که بیشتر خود را در حالت مقابل آن تصور کنید. پس مراقب باشید که وقتی چیزی را درخواست می کنید تلاش کنید که فقط به تصاویر مثبت و مرتبط با آن فکر کنید و به هیچ عنوان تصاویر شکست را در ذهن تان تصور نکنید و یا به نداهای درونی منفی که می گویند ” هیچوقت آن را به دست نمی آوری” گوش ندهید.

اگر این قدر اصرار کنیم که به ترس و نگرانی منجر شود قانون جذب را در جهت عکس فعال خواهیم کرد. اما باید بپذیریم که هر چیزی به زمان نیاز دارد و مستلزم صبرکردن است. حصول این نتیجه با استفاده از روش پیشنهادی قانون جذب که راه سادهای هم هست، باعث محبوبیت قانون جذب میشود و این در حالی است که جذب، در تقویت خیال پردازی نقش مهمی ایفا میکند اما کاری به واقعیتهای زندگی اجتماعی ندارد. پول را به یک چیز مقدس برای خودتان تبدیل کنید و آن را دوست داشته باشید تا کائنات شما را در جهت رسیدن به آن یاری کنند. همان طور که در مقاله قانون جذب چیست گفتیم، این قانون راز هایی را در دل خود پنهان کرده است که کمتر کسی به آن اشاره می کند.

شما به جهان نیامدهاید که کاری انجام بدهید، کار و عمل شما به جهان نشان میدهد که چیزی را ندارید و این باعث میشود که به قانون جذب شک کنید. همه چیز به این بستگی دارد که در ذهن ما چه میگذرد. به عنوان مثال، اگر تصور میکنید که پول، چیز کمیابی است و به دست آوردن آن، کار دشواری است، میتوانید از جمله مثبتی مانند این استفاده کنید: «من در مقابل پول همچون یک مغناطیس عمل میکنم و به هر چیزی دست بزنم، طلا میشود». بهمنظور تأثیر هر چه بیشتر تفکرات مثبت بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چهکارهای دشواری هستند و همچنین به این که دیگران شما را چگونه میبینند کاملاً بیتوجه باشید. بنابراین به دست آوردن آن، کار بسیار دشواری است یا این که خوشبختی با پول، قابل خریدن نیست و …

پرنده ها به خاطر تو آواز می خوانند.آیا میتوان سپاسگزاری را به صورت ذهنی انجام داد؟ جسارت به خرج دهید: توصیه میکنیم که اگر میخواهید به ثروت دست پیدا کنید، پول را به صورت یک چیز کمیاب تصور نکنید، بلکه آن را دوستی بدانید که با یک احساس دو طرفه یکدیگر را دوست دارید. یک کاغذ و خودکار بردارید و زندگی رویایی خود را که در آن از پول و ثروت کافی برخوردارید به صورت نوشته دربیاورید. پرنده ها به خاطر تو آواز می خوانند. این تکنیک علمی راهکاری عالی برای تحقق اهداف، آرزوها و خواسته ها است. پاسخ به این سوال می تواند نظر ما را در مورد جذب تغییر دهد. در حالی که افکار و احساسات منفی، انرژی منفی به کائنات منتقل میکنند و میتوانند شما را از رسیدن به ثروت دور کنند.

اگر میخواهی با قانون جذب زندگی خود را متحول کنید توصیه می کنم فقط یک بار در این بخش ثبت نام کنید و نتایجی را که درون زندگی تان می گیرید ببین برای ثبت نام روی تصویر و دکمه زیر کلیک کنید. باورهایی مانند این که پول، میوهای نیست که روی درخت رشد کند و آن را بچینی! مانند یک ثروتمند رفتار کنید: اگر میخواهید به ثروت میلیاردی دست یابید، از این که مانند یک میلیاردر رفتار کنید، هراسی نداشته باشید. منظور از رها کردن این نیست که به یکباره به آن فکر نکنید و از ذهن تان پاک کنید بلکه باید هر روز به آن فکر کنیم اما خیلی اصرار نورزیم.

https://tinyurl.com/yhkqrfkd
https://bit.ly/3AP203q
https://xip.li/SnvFxh
https://is.gd/F9DPuI
https://v.gd/2jFii6
https://v.ht/8sCiP
https://clck.ru/YG6zp
https://cutt.ly/eRspzKo
https://shrtco.de/isX4gl
http://tny.im/Mlxtr

Next Post

جامعترین آموزش تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال

یک سرمایه حداقلی کافی است تا بتوانید کار خود را آغاز و بسیاری از مفاهیم فیلم آموزش صفر تا صد ارز دیجیتال نعیم حشم بان را به صورت عملی اجرا کنید. از آنجایی که ارزهای دیجیتال داراییهای پر نوسانی هستند توجه بسیاری را به خود جلب کردهاند. در واقع ما […]