اجلاسیه مجازی «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی» برگزار می‌شود

admeeqwn

[ad_1]

حجت الاسلام والمسلمین حسین بنیادی در گفت و گو با خبرنگار سرویس حوزه و روحانیت خبرگزاری رسا، با اشاره به خیانت‌های برخی حکام عربی و منطقه‌ای در برقراری ارتباط و پیمان میان آنان با رژیم اشغالگر قدس، گفت: این عمل نشان دهنده ضعف و نداشتن اراده در برابر جنایت‌های استکبار جهانی و رژیم فاسد و قاتل صهیونیستی است.

نایب رییس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه معامله‌ خیانت‌بار قرن، حاصل ضعف اراده حاکمان برخی کشورها در برابر زیاده‌خواهی‌های رژیم صهیونیستی، است، اظهار داشت: همت و عزت مسلمان نشان داده که نقشه‌های شوم دشمنان از جمله معامله‌ نحس قرن، هرگز محقق نخواهد شد اما امتحانی بود برای سران کشورهای اسلامی تا پایبندی خود را به آرمان‌های اسلامی و قدس شریف مشخص کنند.

وی گستره و اقتدار جبهه مقاومت و حمایت ملت‌های مسلمان از این قدرت عظیم را مورد اشاره قرار داد و گفت: مقاومت در برابر دشمن یک اصل عقلی و شرعی است که مقدمه پبروزی کامل بر دشمنان می‌شود و از طرفی تسلیم در برابر دشمنان، ثمره‌ای جز ذلت و پشیمانی نخواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین بنیادی نقش امت اسلامی در خنثی کردن توطئه‌های مرتبط با جهان اسلام و رسالت بزرگ اندیشمندان و فرهیختگان مسلمان را بسیار مهم دانست و افزود: تبیین زوایا و ابعاد توطئه‌های مستکبرین و متکبرین جهانی و نقشه‌های سلطه گرایانه آنان، از وظائف صاحبان فکر و اندیشه است.

مسؤول دبیرخانه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: بر اساس همین رسالت و پس از تصویب هیأت رییسه محترم مجمع عمومی جامعه مدرسین، اجلاسیه «ذلت تسلیم و خیانت به آرمان‌های اسلامی» در صبح روز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه برگزار می شود.

وی افزود: در این اجلاسیه سخنرانی ضبط شده حضرت آیت الله نوری همدانی دامت برکاته و پیام‌های ویدئویی مسؤولان و مدیران ارشد نهادهای حوزوی و پیام‌های برخی از علمای کشورهای اسلامی منتشر می‌شود و با سخنرانی آیت الله محسن اراکی عضو هیأت رییسه شورای عالی جامعه مدرسین و شورای عالی حوزه‌های علمیه و صدور بیانیه پایانی اجلاسیه ادامه پیدا می‌کند./841/ت302/ب1

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

نخستین گروه زنان بدلکار سینمای ایران

[ad_1] گروه بدلکاری خیبر نخستین گروه بدلکاری بانوان است که با حضور ۲۲ دختر بدلکار از سال ۹۷ شروع به فعالیت کرد. تا دو سال قبل برای اجرای صحنه‌های اکشن لباس زنانه به تن مردان بدلکار می‌کردند اما امروز این دختران با شجاعت و جسارتی بیشتر، صحنه‌های بدلکاری را در […]