است Seagate Barracuda 7200.11 خرابی هارد دیسک Bugging شما ؟

admeeqwn

[ad_1]

قبلا در این جهان بسیاری از مردم تمرکز بر Seagate Barracuda 7200.11 خانواده دیسک و نگرانی در مورد برخی از رانندگی در سطح مسائل مانند هارد دیسک درایو وضعیت باقی می ماند مشغول; درایو دیسک سخت بودن شناسایی با 0 در LOOSE balls & attachments; هارد دیسک گزارش هوشمند خطا در هنگام راه اندازی ،

اما همه این مشکلات در حال حاضر می تواند ثابت و بدون آسیب رساندن به داده ها به جای کار می کند برای بازیابی اطلاعات. خواهد شد که ویژگی های منحصر به فرد است که تنها در دسترس در HD دکتر سودمند دیگر هیچ مشابه HDD تعمیر و بازیابی اطلاعات تجهیزات قادر است برای حل قبل از این زمان است. آن's که یک گام بزرگ است.

مشکل این است که HDD اینکه شناسایی با 0 GB نوعی نقص برای Barracuda 7200.11. از جمله درایوهای تشخیص داده می شود اما به طور معمول این منطقه داده است غیر قابل دسترس با LOOSE balls & attachments شناسایی شده به عنوان 0.

در اینجا یک گزینه: ارتقاء نسخه HD دکتر برای Seagate 3.0 می افزاید: ویژگی برای بازیابی چنین خرابی بدون آسیب رساندن به داده ها بر روی درایو. همچنین می توانید این کار را برای Barracuda 7200.11 خرابی که درایو باقی می ماند مشغول است.

چگونه به خلاص شدن از شر م ورود خطا از محصولات مانند HD ،

گفته شد که در هنگام متصل بودن به HD دکتر کنسول خرابی درایو می تواند آماده و شناسایی به طور معمول, اما از آن خواهد شد بسیار آهسته در خواندن اطلاعات از درایو. برخی از کارشناسان روشن است که ابزار CMD را بارها و بارها خروجی CE, ورود به سیستم پیام خطای که به این دلیل است که باعث می شود رانندگی بسیار آهسته در خواندن داده ها از. نسخه 3.0 می افزاید: از ویژگی های CE, ورود به سیستم تعمیر برای حذف چنین نقص. از ویژگی های در نظر گرفته شده است برای Barracuda 7200.8, Barracuda 7200.9 و Barracuda 7200.10 درایوهای.

به عنوان کارشناسان و متخصصان در سراسر جهان پیش بینی می کنند که HD, دکتر برای Seagate نرم افزار-سخت افزار پیچیده طراحی شده برای بازیابی اطلاعات از آسیب دیده Seagate هارد دیسک. اولین نسخه آن در سال 2004 پس از آن توسعه یافته بود از دوس برنامه است که پشتیبانی اصلی مدل Seagate درایو به یک نرم افزار-سخت افزار پیچیده قابل اجرا بر روی ویندوز با آسان و فورا تجدید پذیر USB نصب و راه اندازی. در حال حاضر از آن شده است این ابزار با پشتیبانی از جامع ترین درایو خانواده با مشکلات Seagate Barracuda 7200.11 در معرض بودن در این ماه جولای راه حل های مشغول به کار شده اند برای سه نمونه سردرد در بالا ذکر شد.

در واقع ذخیره سازی دیسک سخت است نسبتا امن است. حتی بهترین محصولات می تواند در نهایت خرابی و هر گونه تعمیرات جزئی از شرکت بازیابی داده ها را می توان گران.

در هر زمان اکثر مردم را در داده های خود را برای اعطا. اجازه دهید's آن صورت! داده شده اطلاعات خود را در درایو خرابی شما به راحتی می توانید از دست دادن تمام داده ها بر روی آن و حتی پیدا کردن آن درمانده تا پس از ارسال به شخص ثالث داده شرکت بازیابی. یکی از راه های مقابله با این خطر قریب الوقوع است برای انجام پشتیبان گیری به طوری که شما قادر خواهید بود برای بازیابی داده های خود را در یک مورد از یک درایو نقص. Don't دریافت اطلاعات خود را به خطر می اندازند.

تمام حقوق محفوظ است. رایگان برای کپی کردن مقاله بدون دوباره ویرایش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

ایجاد ۱۰ هزار قبر جدید در بهشت زهرا پس از شیوع کرونا

[ad_1] معاون شهردار تهران از ایجاد قطعه جدید و قبرچینی ۱۰ هزار قبر در سازمان بهشت زهرا(س) پس از شیوع کرونا خبر داد. [ad_2] Source link