الگوهای دایره ای در سرمایه و سرمایه گذاری: جالب روند و راهنمایی

admeeqwn

[ad_1]

1. در طول دهه گذشته به اندازه دانه های دور باقی مانده است راکد و تعداد معاملات کاهش یافته است. به چشم ندیده به نظر می رسد که رقابت بیشتر برای دانه دلار است. در زیر سطح, اما, راه اندازی بازیافت بنیانگذاران تجربه. به همین دلیل تعداد معاملات کاهش یافته است که تیم در حال بهتر و آماده تر هستند از نظر مالی زرنگ و دانا دسترسی بهتر به قیمت حمایت از اتلاف وقت کمتر و منابع در حال استفاده از اشکال دیگر از بودجه قبل از دانه دور و pivoting یا تصمیم به خارج شدن زودتر -در قبل از بذر مرحله. (بنیانگذاران خواهد پرش به بررسی فرصت های جدید).

تاسیس تیم های بازیافتی

2. بیشتر شرکت ها به دنبال دانه دور در حال حاضر فروش بیان منافع و نوعی از بازار اعتبار به عنوان یک نتیجه از دایره اقتصاد کارآفرینی ذهن و عمل است. شرکت هایی که به دنبال دانه دور پیشرفته تر هستند نسبت به 10 سال پیش است. بنیانگذاران با استفاده از راه های دیگر برای دریافت بودجه (به عنوان آنها باید! چون دانه بودجه است بسیار گران قیمت!), و آنها نیز بازیافت تجربه تاسیس شرکت تاسیس مشاوره و / یا اوایل کارکنان قبلی شرکت. این است که ایجاد یک دایره اقتصاد کارآفرینی و تجربه. نه فقط سریال کارآفرینان اما یک استخر بزرگ از افرادی که تجربه راه اندازی و توسعه (موفق, موفق و همه چیز را در میان در بسیاری از نقش ها!).

تامین کننده وجوه قابل بازیافت

3. بیشتر سرمایه گذاران در حال وارد شدن به هر دور و دانه دور تر شده اند و مشارکتی. بیشتر و بیشتر بودجه های کوچک فرشتگان و فرشته گروه هستند و شرکت سرمایه گذاری. این بدان معناست که بیشتر در چشم هستند ارزیابی معاملات (خوب) بلکه بد معاملات از طریق گرفتن چون تاثیر هر معامله در نمونه کارها به طور کلی پایین تر است و FOMO (ترس از گم کردن) می توانید دریافت کنید که امضا! فکر می کنم Theranos (اخ).

نکته: هیچ کس مذاکرات در مورد ذهنیت گله و وجود خواهد داشت برخی از دروس برای یادگیری رفتن به جلو. به دلیل دوچرخه سواری و بازیافت طبیعت از بودجه اولیه سرمایه گذاران قادر به اسکن معاملات اولیه با مقادیر کمتر و اگر آنها می خواهند به بازی در آینده دور آنها نیاز به در اوایل و با دیگران: پرداخت به بازی.

بنیان گذاران و تأمین کنندگان مالی' بازیافت نیز در حال تغییر خروجی:

4. خروجی هستند که بازیافت بیش از حد! شرکت های هستند که به دست آورد گرفته شده در مکان های شکسته را به قطعات بالا بفروشید به بخش خصوصی واگذار re-عمومی'اد و وجود دارد بسیاری از فرصت های در حال ظهور برای خروج. این است که در واقع یک منطقه رسیده برای اختلال. خوش آمدید به جهان از بازیافت خروجی.

و بودجه فرایند تبدیل جالب تر و پیچیده است.

5. به عنوان هر دو کارآفرینان و سرمایه گذاران راحت تر شدن مرور گزینه های بسیاری از کمک های مالی راه اندازی و یا grownups جدید بودجه گزینه های در حال ظهور وجود دارد: دانش بهتر در مورد crowdfunding cryptocurrencies ارقام (گاو صندوق / تبدیل خوانده شده یادداشت ها) و SFI-انواع (ما نمی توانیم از این ویژه بودجه ابزار?). سرمایه تامین کنندگان در حال قرض گرفتن مکانیسم از SPV, SPE و SVI. من می't صبر کنید تا ببینید چه گزینه های جدید جوانه از این.

همه از این بازیافت و repurposing تاثیر گذار است و بازار سرمایه ROI

6. چرخه دیگر: آن طول می کشد به صعود بزرگتر کوه به خصوص اگر در طول راه وجود داشته است برخی از شبه خروجی محور بیشتر و بزرگتر دور. این است که با داشتن یک تاثیر در راه ما مذاکره بودجه رفتن به این شرکت به دلیل وجود نور در انتهای تونل اما این تونل بسیار طولانی تر است. ترکیب این با عدم اطمینان از نحوه سرمایه گذاران دریافت کنید. دوباره, این منطقه رسیده برای اختلال و من می't صبر کنید برای دیدن گزینه های جدید در حال ظهور. با دیگر چرخه بازگشت سرمایه گذاری کاهش می یابد بنابراین شرکت ها تحت فشار قرار دادند به پیدا کردن جدید و مخل راه برای تحریک سرمایه گذاران و سرمایه گذاران جدید که ظاهرا بیشتر ریسک گریز و پرماجرا اما در واقعیت هستند و بی پروا.

دیگر جاده ها نیاز به منابع بیشتر ،
اما تامین سرمایه وجود ندارد در خلاء

7. عمومی بازارهای در حال کاهش و سرمایه گذاران به خصوص سرمایه گذاران نهادی – در حال مرور از طریق یک rollercoaster سیاسی جنون. عمدتا برگرفته از تعجب علاقه به حفاظت از مرزها از داشتن سالم اقتصاد جهانی مالی و اقتصادی بی سوادی نفوذ در عرصه سیاسی که در آن تصمیم گیری ها بی پروا و مدیران مالی با تمرکز بر کاهش احمق (gasp) خطرات به جای ایجاد و حمایت از جدید ثروت است.

به طور کلی یک ترکیب سالم بازیافت استعداد سرمایه و تکنولوژی سوخت رسانی اقتصاد با وجود اشتباهات ساخته شده توسط سیاست است.

برای سرمایه گذاران سیگنال روشن است: در اوایل پشتیبانی بسیاری از راه اندازی یادگیری و همکاری.

برای کارآفرینان سیگنال نشان می دهد: استفاده از فرم های بسیاری از کمک های مالی استفاده از پویا بودجه درخواست سرمایه گذاران برای حمایت از (فقط پول) و ایجاد پویا تیم است.

آه و برای صاحبان کسب و کار کوچک است که فکر می کنم “کوچک زیبا است” در حال حاضر بیش از همیشه به من قول معروف از 100 ٪ از 1 به 1 است اما 1% از 1000 بیشتر است معتبر تر از همیشه. در خط خندق توهم “امن” و در آغوش “رشد” طرز فکر. اگر ما توقف رشد ما شروع به در حال مرگ است. کوچک زیبا است, آن است که فقط پایدار نیست.

برای دولت و توسعه اقتصادی سازمان های پازل است که بیشتر و بیشتر پیچیده … قطع در آن وجود دارد!

ما واقعا don't می دانیم که آنچه ما انجام می دهند اما ما در حال انجام!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

درمان نابینایی با جدیدترین روش

[ad_1] جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از تازه ترین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و … را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر […]