بازیابی رمز عبور در سیسکو ASA Security Appliance

admeeqwn

[ad_1]

در این مقاله من'll توضیح دهید که چگونه به انجام یک رمز عبور “تنظیم مجدد” را Cisco ASA security appliance. بیشتر به اصطلاح مورد استفاده برای این روش است “بازیابی رمز عبور” که در سمت چپ بیش از روز هنگامی که شما در واقع می تواند نمایش رمزهای عبور در فایل های پیکربندی در متن ساده. امروز از جمله کلمات عبور رمز شده هستند و در واقع قابل بازیابی است. به جای آن شما خواهد شد به دست آوردن دسترسی به دستگاه از طریق پورت کنسول و تنظیم مجدد رمز عبور (ع) به ارزش های شناخته شده.

این روش نیاز به دسترسی فیزیکی به دستگاه. شما قدرت-چرخه لوازم خانگی خود را با قطع آن را در نوار قدرت و متصل کردن آن را به عقب. شما خواهد شد و سپس قطع بوت روند تغییر تنظیمات و ثبت نام ارزش برای جلوگیری از لوازم خانگی از خواندن آن ذخیره تنظیمات در هنگام بوت. از آنجا که نادیده دستگاه خود ذخیره تنظیمات در هنگام بوت شما قادر به دسترسی به تنظیمات آن را در حالت بدون رمز عبور. هنگامی که شما're در تنظیمات حالت شما بارگذاری خواهد شد ذخیره تنظیمات از حافظه فلش تغییر رمز عبور به یک ارزش شناخته شده تغییر پیکربندی ثبت نام ارزش به دستگاه برای بارگذاری آن ذخیره تنظیمات در هنگام بوت و بارگذاری مجدد دستگاه.

توجه: همانطور که با تمام تنظیمات مراحل این روش باید آزمایش در محیط آزمایشگاه و قبل از استفاده در یک محیط تولید برای اطمینان از مناسب بودن برای وضعیت شما.

مراحل زیر طراحی شده بودند با استفاده از Cisco ASA 5505 امنیت لوازم خانگی. آنها مناسب برای یک Cisco PIX Firewall لوازم خانگی.

1. قدرت-چرخه امنیتی خود را لوازم خانگی با از بین بردن و دوباره قرار دادن قدرت پلاگین در نوار قدرت.

2. وقتی از شما خواسته Esc را فشار دهید برای قطع بوت روند و وارد رام حالت مانیتور. شما باید فورا rommon سریع (rommon # 0>).

3. در rommon سریع وارد دستور confreg برای مشاهده پیکربندی فعلی ثبت نام تنظیم: rommon # 0> confreg

4. پیکربندی فعلی ثبت نام باید به طور پیش فرض از 0x01 (آن را در واقع صفحه نمایش به عنوان 0x00000001). امنیت دستگاه شما خواهد خواست اگر شما می خواهید برای ایجاد تغییرات به تنظیمات ثبت نام کنید. جواب هیچ وقتی از شما خواسته.

5. شما باید تغییر تنظیمات ثبت نام به 0x41 که می گوید لوازم خانگی به چشم پوشی از آن نجات داد (startup) پیکربندی پس از بوت: rommon # 1> confreg 0x41

6. تنظیم مجدد دستگاه با بوت فرمان: rommon # 2> بوت

7. توجه کنید که امنیت لوازم خانگی نادیده راه اندازی آن پیکربندی در طول فرایند بوت. هنگامی که آن را پس از اتمام بوت شما باید ببینید عمومی کاربر در حالت سریع: ciscoasa>

8. را وارد کنید فعال کردن فرمان برای ورود به Privileged Mode. هنگامی که دستگاه به شما دهید برای یک رمز عبور به سادگی فشار دهید (در این مرحله رمز عبور خالی است): ciscoasa> فعال کردن رمز عبور: ciscoasa #

9. کپی کردن فایل پیکربندی راه اندازی به پیکربندی در حال اجرا با دستور زیر: ciscoasa # copy startup-config running-config قسمت filename [running-config]?

10. قبلا ذخیره تنظیمات در حال حاضر فعال پیکربندی اما از آنجا که امنیت لوازم خانگی است که در حال حاضر در ممتاز حالت ممتاز دسترسی است و نه معلول. بعد در تنظیمات حالت دستور زیر را وارد کنید برای تغییر ممتاز حالت رمز عبور به یک ارزش شناخته شده (در این مورد ما'll استفاده از سیستم رمز عبور): asa # conf t آسا (config) #enable password سیستم

11. در حالی که هنوز در حالت پیکربندی مجدد تنظیمات ثبت نام به طور پیش فرض از 0x01 به نیروی امنیتی لوازم خانگی به خواندن آن پیکربندی راه اندازی در هنگام بوت: asa (config) # config-register 0x01

12. با استفاده از دستورات زیر به نمایش پیکربندی ثبت نام تنظیم: asa (config) #خروج asa # show version

13. در پایین خروجی نشان می دهد نسخه فرمان شما باید ببینید این بیانیه به شرح زیر: تنظیمات ثبت نام 0x41 (خواهد بود 0x1 در آینده بازنگری)

14. ذخیره تنظیمات فعلی با کپی اجرای دستور شروع به بالا تغییرات مداوم: asa # copy run start منبع فایل [running-config]

15. بازنگری امنیتی لوازم خانگی: asa # بازنگری سیستم پیکربندی اصلاح شده است. ذخیره کنید ؟ [Y] es / [N] o: بله

Cryptochecksum: e87f1433 54896e6b 4e21d072 d71a9cbf

2149 بایت کپی در 1.480 ثانیه (2149 bytes / sec) ادامه با بازنگری? [confirm]

هنگامی که امنیت خود را به دستگاه بارگذاری شما باید قادر به استفاده از خود را به تازگی تنظیم مجدد رمز عبور برای ورود به privileged mode.

کپی رایت (c) 2007 همین R. کرولی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

جنجال حیوان خانگی وحشی فوتبالیست معروف

[ad_1] جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از تازه ترین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و … را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر […]