برانکارد ریکاوری – فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی

admeeqwn

قیمت برانکارد ریکاوری به این منظور است که، از بیمارانی که پس از عمل جراحی در حال به هوش آمدن هستند، برانکارد ریکاوری مراقب شود. برانکار یا برانکارد یک لغت فرانسوی وسیله ایست برای انتقال مصدوم یا بیمار که حال وی وخیم یا شدیدا صدمه دیده باشد و بتوان از این وسیله بیمار را به آمبولانس یا جاییکه به مداوای آن می پردازند، منتقل نمود. وسیله ایست که در دو طرف آن دارای میله یا دیرک ضخیمی است که توسط برزنت چرم و یا پلاستیک به هم متصل گردیده است. این برانکاردها معمولا دارای چهار چرخ بزرگ بیمارستانی است که دو عدد آن به طور ضربدری دارای ترمز می باشد و رنگ چرم آن معمولا سبز است.

برانکارد ریکاوریرویه چرم مصنوعی با ضخامت بالا برای راحتی بیشتر بیمار که جدا شونده و قابل شست و شو و ضد عفونی کردن می باشد. بدنه ی این کالا از آلیاژ مخصوص با استحکام بالا تولید شده است که تخت و بیمار را در برابر ضربات احتمالی و تنشهای ایجاد شده هنگام جا به جایی حفظ نموده و به کارکنان بیمارستان این امکان را میدهد تا با سرعت و کیفیت بهتری، خدمت رسانی به بیماران را انجام دهند. هنگام انتقال، همیشه قیمت برانکارد ریکاوری پرستار همراه در قسمت سر برانکارد حضور دارد و بیمار بر در قسمت پای برانکارد کمک می نماید. باید کلیه پرسنل در لحظه جابجایی بیمار، نهایت دقت را داشته باشند تا از هرگونه وضعیت نامناسب و حرکات اضافی که موجب ناراحتی و درد بیمار شود جلوگیری نمایند.

هرگونه تغییر در سطح هوشیاری، میزان عکس العملهای مردمک ها و کاهش حرکت اندامها باید سریعاً گزارش شود. جهت تامین روشنائی حتماً از نور سفید استفاده شود زیرا در این شرایط هرگونه تغییر رنگ بیمار، سریعاً توجه را جلب می نماید. نبض بیمار از نظر قدرت – تند یا کندی کنترل و ثبت می گردد وجود تاکیکاردی در اتاق ریکاوری معمولاً ناشی از هیپوکسی – تنفس ناکافی یا خونریزی می باشد. اگر بیمار از درد شکایت دارد، قیمت برانکارد ریکاوری باید علائم حیاتی آن کنترل و ثبت شود و با مراجعه به پرونده بایستی از نوع داروی مخدر قبل و حین بیهوشی مطلع باشد – همچنین اطلاع از نوع داروی ضد درد تجویز شده ضروری است. ۱- بلوک براکیال: در صورتی که بیمار تحت بیحسی موضعی مانند بلوک براکیال جراحی شده شده باشد، باید به او اطمینان داد که اثر بیحسی بالاخره برطرف خواهد شد – اندام بیحس ممکن است در حین جابجائی و انتقال دچار صدمه شود و به بیمار باید آموزش داد که خود او نیز مراقب اندام مذکور باشد.

این وسیله دارای دو شکن است که در واقع سطح بستر برانکارد را سه تکه می سازد. این برانکارد از نوع دو شکن است و رویه ABS دارد. از جمله ویژگی های این برانکارد ریکاوری عبارتند از: صفحه ی متحرک بالایی ( شکن زیر سر) با قابلیت تنظیم شیب در قسمت زیر سر بیمار دستگیره بالابر محکم و قوی برای تنظیم شیب زیر سر بیمار دارای چرخ های محکم، با قدرت و بسیار روان برای حداقل تکان و حرکت بیمار و بدون ایجاد صدا با چرخش عالی در تمام جهات و دارای ترمز جهت ایجاد امنیت بیشتر بیمار ظرفیت عالی حمل و نقل برانکارد ریکاوری با اسکلت فلزی و بسیار مستحکم، این محصول را برای حمل بیماران با هر محدوده وزنی ( حتی بیماران سنگین وزن) مناسب می سازد.

تحت نظر گرفتن مستمر بیمار و سرعت در تصمیم گیری، عوارض احتمالی را کاهش می دهد. دارای پایه ی قوی و مستحکم که در صورت جا به جایی با سرعت بالا قیمت برانکارد ریکاوری و برخورد به دیوار توان تحمل تنش و کوبش را دارد . برانکارد ریکاوری پارس مهر برای جا به جایی بیمار در بخش های بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد. برانکارد ریکاوری: به وسیله برانکارد ریکاوری می توان بیمار را پس از عمل جراحی از روی تخت عمل به اتاق ریکاوری که در نزدیک اتاق عمل است منتقل نمود تا پس از به هوش آمدن بیمار و حصول اطمینان آن را به بخش منتقل نماید. نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخشهای عفونی بیمارستانها میباشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری مینماید.

تشک کالا دارای فوم مخصوص با رویه ی چرمیدر ابعاد 60×120 میباشد. ارتفاع این برانکارد از زمین 90 سانت میباشد. برانکارد ریکاوری دارای یک سبد فلزی جهت حمل و نگهداری وسایل همراه قیمت برانکارد ریکاوری بیمار از جمله لباسهای تعویض شده و جلوگیری از گم شدن و اشغال فضای مفید تخت است. نبض و فشار خون : زمانی که بیمار جهت باز نگه داشتن راه هوایی به کمک نیاز ندارد و توانایی انجام این کار را باز یافته است پرستار ریکاوری قسمت سربیمار را ترک نموده و برای گرفتن علائم حیاتی اقدام می نماید. همچنین بیمار باید قادر به بازنگه داشتن راه هوایی خود باشد.

تشویق بیمار به تنفس های عمیق و انجام ورزشهای تنفسی مناسب است. صورت و زبان از علائم مشکلات تنفسی است وظیفه پرستار کنترل راه هوایی و مشاهده حرکات تنفسی و انجام اقدامات لازم می باشد . دست بیمار که سرم به آن وصل شده، باید در معرض دید بوده از قرار دادن آن در زیر پتو خودداری شود تا براحتی همه اتصالات و جریان سرم در آن قابل مشاهده باشد – جریان سرم به میزان مورد لزوم تنظیم میشود که معمولاً پس از عمل پزشک بیهوشی دستورات آنرا صادر خواهد نمود. پرستار با مشاهده رنگ لب ها ، ناخن ها و لاله گوش قادر به تشخیص وجود سیانوز و یا اکسیژناسیون کافی می باشد .

حرکات اضافی در نتیجه تهوع و استفراغ موجب افزایش فشار داخل چشم میشود که ممکن است صدمات جدی و غیر قابل جبرانی به چشم وارد سازد. برانکارد ریکاوری مکانیکی BR2 محصولی کاربردی جهت استفاده در مراکز درمانی و بیمارستان ها . دارای دو ساید یا کناره تاشو جهت حفظ مریض می باشد. تجویز یک داروی ضدتهوع، موجب برطرف شدن این حالت و حفظ آرامش بیمار می گردد. بدسایدهای آکاردئونی این برانکارد باعث شده تا بیمار ایمنی کامل را داشته باشد و همچنین محلی برای قرارگیری کپسول اکسیژن دارد. این محصول با استحکام برای افراد سنگین وزن نیز مناسب است و استفاده از فلز به جای چوب در قسمت زیرین تشک، باعث مقاومت برانکارد شده است. ۲- بیحسی اسپینال و اپیدورال: باید در وضعیت صاف (سوپاین) قرار داده شوند.

هنگام خرید این برانکارد باید دقت شود که دارای رویه ضد زنگ باشد و تشک آن نیز به مرور دچار فرورفتگی و آسیب نشود. ترشحات آن به هنگام ورود به ریکاوری اندازه گیری و ثبت میشود تا میزان ترحمی اضافه شده آن معلوم باشد. ۳- جراحی های چشمی: این بیماران بیقرار بوده، نیاز به آرامش و اطمینان خاطر دارند. برانکارد ریکاوری در بخش ریکاوری و پس از عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرد. توجهات خالی که در برگه بیهوشی نیز ذکر شده است انجام می گیرد. برانکارد ریکاوری برند TSN علاوه بر استفاده در بخش ریکاوری، در بخش های دیگر بیمارستان و در شرایط اورژانسی جهت انتقال بیماران نیز استفاده می شود. قیمت برانکارد ریکاوری، این برانکارد مخصوص اتاق عمل و پس از عمل جراحی استفاده می شود.

از آن جایی که برانکارد ریکاوری برای بیماران پس از عمل جراحی استفاده میشود، بایستی کیفیت بالایی داشته باشد تا راحتی بیماران تضمین شده و موجبات رضایت ایشان را فراهم نماید. دارای یک تشک است که بیمار احساس راحتی می کند. استفاده از فلز ( به جای چوب) در قسمت زیرین تشک، برای استحکام و قدرت بیشتر محصول تشک کالا دارای فوم مخصوص با رویه ی چرمی در ابعاد ۶۰×۱۲۰ می باشد. یکی از مهم ترین تجهیزات در بخش جراحی و ریکاوری بیمارستان برانکارد ریکاوری است که نوعی تخت می باشد. قیمت برانکارد ریکاوری دارای گارد برای تسهیل در جا به جایی، نگهداشت بیمار و نصب وسایل و تجهیزات ارتوپدی بر روی آن دارای قلاب های محافظ در قسمت های بالایی و پایینی برانکارد ریکاوری باعث حمل آسان، سریع و ایمن می شود نوع پوشش و استیل استفاده شده در کالا از مواد مرغوب بوده و بر روی بدنه ی محصول از رنگ الکترو استاتیک به همراه جوش co2 استفاده شده است که آن را در برابر هر گونه مواد شوینده و قوی حتی با ph بالا ( که لازمه ی بخش های عفونی بیمارستان ها می باشد) مقاوم نموده و از زنگ زدگی آن جلوگیری می نماید.

این وسیله بیمار را از اتاق عمل به بخش ریکاوری انتقال می دهد. برخی بیماران پس از عمل با ناراحتی و گریه بیدار می شوند بطور مثال افرادی که جهت خروج جنین مرده تحت سزارین قرار گرفته اند و یا بیمارانی که یکی از اندامهای آنها قطع شده است که در این صورت نیاز به درک موقعیت و اطمینان خاطر بیشتری دارند. قیمت برانکارد ریکاوری این تختها معمولا در 2 مدل معمولی و ارتفاع زن تولید میشوند که هر کدام از آنها مشخصات و ویژگیهای متفاوتی را دارا میباشند. این تخت ها معمولا در ۲ مدل معمولی و ارتفاع زن تولید می شوند که هر کدام از آن ها مشخصات و ویژگی های متفاوتی را دارا می باشند. ویژگی های این محصول: شامل یک جک برای بالابردن قسمت سر و کمر بیمار ، دارای حفاظ ها بلند و مستحکم برای که در صورت برخورد به دیوار و ضربه مقاوم می باشد .

۴- جراحی قفسه سینه: بیمار بطور صاف به پشت خوابیده، بعد از بهوش آمدن در وضعیت نیمه نشسته قرار داده میشود. برانکارد ریکاوری تولید برند TSN در بازار تجهیزات پزشکی ایران عرضه می شود. برانکارد ریکاوری نیز همچون سایر محصولات و تجهیزات بیمارستانی، از امکانات و ویژگیهای به روزی برخوردار است. این برانکارد تشک فومی دارد که بر روی آن رویه چرمی با مقاومت بالا داده شده است که قابل شستشو نیز می باشد. تخت مخصوص ریکاوری یا برانکاردی که قابلیت بالا آوردن سر در آنها براحتی صورت گیرد. دارای فوم بسیار مطلوب که در طولانی مدت بدون فرو نشست سال ها دوام می آورد. قطر چرخ ها حدود 200 میلی متر بوده و مجهز به ترمز به صورت مورب است.

دارای چرخ ها محکم بوده که بسیار روان و بدون ایجادو سر و صدا حرکت می کند همچنین مجهز به ترمز است که باعث امنیت بیشتر بیمار می شود. احتمال کاهش درجه حرارت بدن بیمار با توجه به هوای تقریباٌ خنک اتاق عمل ، وجود دارد . لوله ای بدن از نظر خارج شدن – کلمپ و تاشدگی قیمت برانکارد ریکاوری بررسی شود تا در جریان آزاد ترشحات مانعی بوجود نیاید. در این مدل از برانکارد شیب قسمت زیر سر بیمار قابل تنظیم است. پس از بیداری بیمار، برای کاهش فشار داخل چشم زیر سر او دو بالش قرار داده میشود. بدساید(Bed Side) این برانکارد از نوع آکاردئونی است و قابل جدا شدن می باشد و از افتادن بیمار جلوگیری می کند. قسمت های زیر سر، بدنه و پا قابل تنظیم در زوایای مختلف هستند و ارتفاع برانکارد نیز قابل تغییر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

روش های تبلیغات خرید مهره مار

معبد بودای خفته (وات فو) یکی از قدیمی ترین و جذاب ترین معابد تایلند است که تلفیقی از تاریخ و طب سنتی تایلند است.این معبد مرکزی برای آموزش مدیتیشن و ماساژ خرید مهره مار اصل مهره آی آر سنتی است. آیوتایا در 89 کیلومتری شمال بانکوک قرار دارد و معماری […]