تماس سرد هرگز درگذشت و هرگز

admeeqwn

[ad_1]

من همیشه خندیدن به خودم زمانی که من به عنوان خوانده شده و یا گوش کسی اعلام “سرد تماس مرده است”.

من می توانم به شما اطمینان دهم که به کسانی که اعلام چنین عذاب و دل تنگی های تماس سرد بود و هرگز زنده! تماس سرد است و هیچ ربطی به “سرد” و کسانی که ساخته شده اند و همچنان هر روز به ساخت کسب و کار خود را با استفاده از این مهارت های اساسی هستند که در یک باشگاه نخبگان. این باشگاه زندگی می کند که با شعار: “من معتقدم که من باید چیزی است که مردم می خواهند و نیاز دارند و من هیجان زده به صحبت می کنند به آنها در مورد آن”. این اعضای باشگاه از خواب بیدار هر روز استقبال از واژه “باور” و “هیجان زده” آنها هرگز متزلزل و در انجام این کار لذت ببرید اولیه و دراز مدت موفقیت در باز کردن حساب های جدید و تشکیل روابط کسب و کار جدید.

این نوع از موفقیت نمی آید از یک جایی که “سرد” اما یکی که گرم و دعوت. این مهم نیست که آیا کار شما این است که فروش بیمه سهام و اوراق قرضه, اتومبیل, لباس, عضویت یا پاسیو مبلمان; اگر فکر می کنید و هیجان زده در مورد محصول یا خدمات خود را به شور و شوق و میل به صحبت کردن با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است کاهش نمی خواهد و شما را به لذت بردن از موفقیت طولانی مدت است که می آید از ایجاد و حفظ چنین حرکت است.

این مهم است به درک که حرفه ای راه های تماس سرد است که تا حدودی ذهنی است و در معرض تغییرات است. بهترین روش برای شما به عنوان یک فروشنده باید ریشه در این سوال: اگر کسی به من نزدیک “سرد” و یا با تلفن و یا در فرد چه رویکردی خواهد من بلافاصله قاضی به عنوان حرفه ای ترین و مناسب است ؟ چه رفتار و سبک ارتباطی من در پاسخ به مطلوب? آنچه را من خاموش ؟ آنچه که من نیاز به شنیدن که در اولین جمله ادا شود و آنچه باعث می شود من به طور بی طرفانه? پرسیدن این سوال این است که اولین گام برای توسعه خود را حرفه ای و در عین حال شخصی سبک از تماس سرد.

گام مهم بعدی برای نهایی سازی حرفه ای خود را به عنوان یک “سرد تماس گیرنده” است بدانید که مواد خود را در داخل و خارج. تمرین تمرین و تمرین خطوط خود را. مشورت با یک جانباز از صنعت خود را به یادگیری رایج ترین ایرادات و تمرین پاسخ به طوری که شما می توانید آنها را تلاوت در خواب خود را. هنگام ملاقات با مشتریان همیشه وجود دارد که یک سوال است که در پشت ذهن خود را, اما آنها تمایلی به درخواست… می دانم آنچه که سوال است و سپس پاسخ آن را در اوایل این فرایند قبل از آنها فرصتی برای آن بپرسید پس بنگرید که چگونه آنها بلافاصله تبدیل به آرامش بیشتر. تبریک, شما فقط به دست آورده و برخی از اعتماد. همچنین, فراموش نکنید که برای پاسخ به هر گونه سوال مهم است که چشم انداز فراموش نکنید که به درخواست; در انجام این کار مشتری را می دانم که شما باید بهترین منافع خود را در قلب.

همیشه به دنبال یک فرصت برای “سرد” تماس و تجربه اعتماد به نفس است که می سازد و می سازد با هر حساب جدید افتتاح شد و کسب و کار ارتباط تشکیل شده!

“سرد” تماس با هر چیزی است اما سرد آن را گرم و صادقانه و صمیمانه ارتباط با یک انسان دیگر در تلاش برای کمک به آنها. آن را که ما به عنوان انسان و به همین دلیل به تنهایی هرگز نمی میرند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

ضد عفونی و پایش سلامت مسافران در کیش

[ad_1] با نصب دستگاه‌های تونل ضدعفونی کننده در مبادی ورودی جزیره کیش به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، مسافران در بدو ورود، کنترل تب، پایش سلامت و ضد عفونی می‌شوند./محمود خاکباز [ad_2] Source link