جوانب مثبت و منفی استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان

admeeqwn

[ad_1]

بازیابی اطلاعات رایگان نرم افزار یکی از محبوب ترین نرم افزار است که می تواند به طور موثر بازیابی اطلاعات حذف شده. آن's کاملا رایگان و در عین حال فقط به عنوان موثر به عنوان بسیاری از نرم افزار های تجاری. آن را بازیابی هر گونه اطلاعات به حالت اولیه خود را از NTFS, FAT یا FAT32 پارتیشن بندی. نرم افزار فروشگاه داده ها در حالی که حفظ ساختار پوشه زمانی که ممکن است. آن's نیز آسان برای استفاده به دلیل آن را با استفاده از یک آشنا اکسپلورر مانند رابط. این نرم افزار نیاز به نصب ندارد به دلیل آن است که یک برنامه مستقل (.exe). در مقایسه با دیگر برنامه های این بالاتر بهبود میزان موفقیت.

خوب بهترین چیز در مورد رایگان نرم افزار بازیابی اطلاعات است که آن را's رایگان. امروزه it's نادر آمده توسط نرم افزار بازیابی اطلاعات است که's رایگان و بدون پایان دادن به عنوان یک ساختگی و محصول. یکی دیگر از چیز خوب در مورد این نرم افزار این است که آیا شما نیاز به رفتن را از طریق هر خسته کننده فرایند نصب و راه اندازی. پس از آن است که به سادگی an.exe فایل شما می توانید آن را راه اندازی مستقیم از فلش درایو سی دی و یا دیسک سخت خارجی. با استفاده از نرم افزار که نیاز به نصب و راه اندازی خواهد شد در واقع کاهش شانس بازیابی اطلاعات از آنجا که فرآیند نصب و راه اندازی خواهد شد بازنویسی داده های خود را. آن's بهترین برای استفاده از این نرم افزار مستقیما از یک خارجی یا درایو دوم.

با این حال برخی از کاربران ممکن است با اشتباه رایگان نرم افزار بازیابی اطلاعات به دلیل پارتیشن های متعدد است که نشان خواهد داد تا در روند بهبود. اگر شما're ناآشنا و don't صبر به اندازه کافی برای رفتن از طریق پارتیشن بندی و سپس شما را نمی خواهد بازیابی اطلاعات خود را. مشکل دیگر این است که زمانی که شما در حفظ و نصب برنامه های پس از داده های از دست داده شده است وجود خواهد داشت کمتر احتمال بازیابی آنها. این افزایش خطر ابتلا به دیسک-تعویض.

البته این جزئی اشکالاتی می't نگاهی به دور و کلی مزایای شما're قادر به دریافت از این برنامه است. هنگامی که شما از دست دادن داده ها با استفاده از نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان حق دور برای بازیابی آنها. با توجه به آن میزان موفقیت و ارائه شده است که کامپیوتر از طریق چند فعالیت این نرم افزار را از زیرخاک در اوردن اطلاعات از دست رفته موثر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

واژگونی کامیون حامل سوخت در محور دماوند - فیروزکوه

[ad_1] رئیس پلیس راه شرق استان تهران از واژگونی کامیون حامل سوخت در محور دماوند – فیروزکوه خبر داد و گفت: طی این حادثه ۲ نفر مصدوم شده‌اند. [ad_2] Source link