راهنمای خرید مودم همراه 3G و 4G ایرانسل

admeeqwn

مدلهای وای فای دار گرانتر از دانگلهای سیم کارتی یو اس بی هستند. مودم بی سیم ایرانسل مدل LH92 با قابلیت اتصال 10 کاربر به طور همزمان است این مودم دارای باتری داخلی است که به مدت 10 ساعت کارکرد دارد و در حالت آماده به کار تا 600 ساعت. این مودم به غیر از سیم کارت، USB و Wi-Fi از درگاه کابل RJ45 نیز پشتیبانی می کند. این نوع از مودم های همراه، باتری داخلی دارند و می توان از آن ها در مسیر رفت و آمد به محل کار و یا دانشگاه و یا حتی در سفر استفاده کرد. با خرید مودم اینترنتی ایرانسل می توانید در محل مورد نظرتان مودم را تحویل بگیرید و نهایت استفاده از آن را ببرید. روش ریست فکتوری در تمام مودم ها یکسان می باشد، اما محل قرار گیری دکمه ریست در مودم ها با هم متفاوت می باشد. در صورت بروز مشکل میتوانید از دکمه های ریست و WPS برای راه اندازی مجدد این مودم استفاده کنید. البته روشی که می خوانید برای اکثر مودم ها مشابه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

عصر حاضر عصر اطلاعات و فضای مجازی است و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات در اینترنت است که از نظر اطلاعات و آگاهی نقش بسزایی در زندگی روزمره مردم داشته است. امروزه بیشتر افراد به جای روزنامه و مجله در موضوعات مختلف از اینترنت استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی است و تعداد این سایت های خبری در حال افزایش است.

https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ سایت های جدید امروزه یکی از موثرترین رسانه ها در کشور هستند. امکاناتی مانند بروزرسانی سریع ، دسترسی آسان و کم هزینه باعث شده است که سایت های خبری به مهمترین رسانه کشور تبدیل شوند و تعداد بازدیدکنندگان این […]