راه اندازی 101 قانون سری – چرا بنیانگذاران باید با استفاده از ارزان سهام در سرمایه گذاری خود را راه اندازی

admeeqwn

[ad_1]

بنیانگذاران به طور معمول می خواهید به استفاده از به اصطلاح ارزان سهام زمانی که آنها سرمایه گذاری خود را راه اندازی است.

هنگامی که شما در صورت راه اندازی به شما کمک می کند پول نقد و یا دارایی های دیگر به آن را در ازای سهام. شما همچنین می توانید پول وام به نهاد. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام باید متواضع – به طور معمول بیش از 3 به 1 (چک با کسب و کار خود و وکیل یا CPA). در حالی که سرمایه گذاری با بدهی مشترک برای شرکت های کوچک است و کمتر از آن برای راه اندازی که در آن مستقیما حقوق صاحبان سهام سرمایه هنجار است. که سرمایه معمولا شامل ارزان سهام.

چرا استفاده از ارزان سهام ؟

ارزان سهام مهم است زیرا بنیانگذاران اغلب کسب سهام خود را در طول زمان به عنوان آنها در انجام خدمات برای شرکت. IRS ممکن است درمان ارزش این سهام به عنوان مشمول مالیات جبران کند. اگر شما می خواهید برای به حداقل رساندن مالیات بر ارزش سهام پایین است.

ایده این است که به ارزش IP خود را به عنوان کم به عنوان امکان پذیر است و آن را اختصاص به این شرکت همراه با متوسط کمک های نقدی در حالی که قیمت گذاری سهام خود را در قیمت اسمی. اگر یک شرکت متوسط ارزش IP و اسمی نقدی آن است ارزش بسیار و نه خود سهام.

بنیانگذاران ممکن است ساییدگی در این ایده قرار دادن یک مقدار کم در آی پی خود را. نگران نباشید. در زمان بودجه سرمایه گذاران این را صرفا به عنوان یک موقعیت حرکت می کند.

یک مدل مشترک برای راه اندازی است بنابراین اجازه میلیون از سهام کم قیمت سهام عادی با برخی از درصد را به خود اختصاص داده بنیانگذاران برخی این سایت متعلق به سهام-انگیزه استخر و برخی متعلق به سرمایه گذاران آینده. برای مثال 10 میلیون سهم ممکن است مجاز است که 4 میلیون می شود به صادر بنیانگذاران 2 میلیون متعلق به یک انگیزه و 4 میلیون متعلق به سرمایه گذاران است. در این مثال بنیانگذاران ممکن است قیمت سهام در یک دهم از یک پنی ($ .001) هر سهم و در نتیجه کمک می کند در مجموع 4000 $ برای 4 میلیون سهم به آنها را صادر کرد.

سهم بزرگی اعداد می تواند به راه اندازی یک روانی لبه در استخدام. بیشتر سهام بزرگتر گزینه کمک های مالی. که آیا شما به جای دریافت 1000 یا 100,000 گزینه ؟ هر یک ممکن است نشان دهنده یکسان بهره در یک شرکت, اما روانی پاسخ سوال خود را که در آن برای تلفن های موبایل بهتر است. راه اندازی راه اندازی ساختار خود درآمده است.

چگونه یک ارزان-سهام استراتژی بازی کردن وقتی که می آید زمان برای بودجه? در مثال بالا اجازه's می گویند که ما راه اندازی با 10 میلیون مجاز سهام می کند و یک سری سهام ممتاز دور در آن برای اولین بار بودجه. فرض کنیم که این راه اندازی جبران آن مقالات به اجازه 4 میلیون سهم از سهام ممتاز و آن را افزایش می دهد $ 4 میلیون با:
(1) سرمایه گذاران گرفتن 4 میلیون سهم از سهام ممتاز در $ 1.00 در هر سهم (تبدیل یک-به-یک به 4 میلیون سهم مشترک این سایت متعلق به سرمایه گذاران);
(2) از بنیانگذاران ادامه به برگزاری اصلی خود را 4 میلیون سهم خریداری .001 دلار در هر سهم و
(3) مانده 2 میلیون سهم یا صادر شده و یا محفوظ تحت سهام تشویقی طرح برای خدمات کلیدی همکاران.

راه اندازی در حال حاضر یک پست-پول ارزش 10 میلیون دلار (10 میلیون سهم بار 1.00 $ در هر سهم). مقاطعه در رقت خواهد شد که در نتیجه هنگامی که تمام 10 میلیون سهم صادر می بنیانگذاران در حال حاضر خود را 4 میلیون از 10 میلیون سهم و یا 40 درصد از این شرکت است. اگر این شرکت به عنوان یک کل است به ارزش 10 میلیون دلار است که 40 درصد بهره های یک مقاله ارزش 4 میلیون دلار است. بنیانگذاران پرداخت تنها 4000 دلار برای به دست آوردن آن بهره گفتن 12 ماه پیش از آن. در عین حال اگر تمام دیگر شکل گیری مسائل به درستی به کار گرفته شد (از جمله پر کردن به موقع 83 (ب) انتخابات) از بنیانگذاران نمی خواهد به طور معمول خطر تحمیل بدهی های مالیاتی از این مقاله به دست آوردن آنها در حال حاضر متوجه شدم.

بود و علاقه خود را به ارزش 4 میلیون دلار در زمان تشکیل شرکت? کسی چه می داند ؟ در آن مرحله همه اعداد مبهم. این است که به طور کلی امن در خاک برای استفاده از کم ارزش.

چه بنیانگذاران انجام رساندن با استفاده از ارزان سهام ؟ اگر هنگام راه اندازی نتواند آنها از دست دادن چیزی بیش از ارزش کار خود را. اگر موفق آنها می توانید سوار آن از طریق یو پی اس و فراز زندگی را در قدرت از سرمایه گذاری ساخته شده توسط دیگران از طریق خارج از بودجه است. آنها بدون پرداخت مالیات در طول راه. هر دست آوردن متوجه شدم از نهایی فروش سهام خود را خواهد شد مشمول مالیات تنها زمانی که آنها ملموس ارزش در بازگشت و پس از آن به احتمال زیاد در مطلوب بلند مدت سرمایه افزایش نرخ.

در نتیجه ارزان سهام اجازه می دهد تا بنیانگذاران موقعیت خود را بهینه از مالیات و دیدگاه های اقتصادی برای بهره مندی از هر موفقیت نهایی آنها ممکن است.

ارزان سهام نیز مزایای کلیدی دیگر مردم علاوه بر بنیانگذاران. گزینه های ممکن صادر بنیانگذار قیمت گذاری اما به طور معمول صادر شده در تخفیف قابل توجهی از آنچه سرمایه گذاران در نهایت پرداخت. تا زمانی که راه اندازی است مراقب باشید برای جلوگیری از اقداماتی که باعث زیادی به سمت بالا در ارزیابی قیمت سهام در طول مراحل اولیه تخفیف مدل می تواند حفظ شود و قابل توجهی سهام مشوق های ارائه شده به خدمات کلیدی همکاران آمده است که پس از بنیانگذاران.

به عنوان یک راه اندازی matures استفاده از ارزان سهام به طور معمول است و نه امکان پذیر است و نه مطلوب. در آن زمان استفاده از آن ممکن است ناعادلانه به سهامداران موجود و نیز ممکن است در اجرا گرفتار ویژه کد درآمد داخلی تدارک (409A) که جریمه اگر سهام مورد استفاده قرار گیرد برای جبران خسارت معوق است و نه با ارزش به درستی.

در مراحل اولیه هر چند کاردینال قانون است به استفاده از ارزان سهام. آن را می پردازد سود برای همه نگران است. Don't غفلت از این جنبه اساسی از راه اندازی راه اندازی خود را.

یک نکته: یک شرکت است که در زیر با حروف بزرگ برای کسب و کار آن را انجام می تواند در معرض خطر داشتن آن “حجاب شرکت” پر سر و صدا. کار خود را با وکیل کسب و کار برای اطمینان حاصل شود که شما راه اندازی خود را سرمایه گذاری درستی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

هشدار بارش سنگین برف در ارتفاعات مازندران

[ad_1] فرمانده پلیس راه ولی‌آباد کندوان گفت: با توجه توجه به هشدار هواشناسی در ارتفاعات استان از دقایقی دیگر بارش برف سنگین و به‌صورت پایداری در راه است. [ad_2] Source link