رزومه قدرت جملات – 3 راهنمای قدم به تبدیل رزومه کاری خود را

admeeqwn

[ad_1]

هر کس می خواهد سر خود را به قرار داده شده در بالای توده ای از کارفرمای بالقوه خود را زمانی که آنها در حال جستجو برای یک موقعیت جدید. بنابراین چه موفق رزومه دارند که دیگران ندارند ؟ آنها به ایجاد یک تاثیر ماندگاری بر خواننده خود را که باعث می شود آنها را می خواهید انتخاب کنید تا به تلفن و برنامه مصاحبه. آنچه که می تواند کمک به رزومه کاری خود موفق – رزومه قدرت جملات!

این نقاط گلوله که به نمایش گذاشتن مهارت های خود و تجربه حیاتی برای ایجاد یک رزومه ارائه می دهد که خواننده یک فرصت برای دیدن که شما پویا و موفق فردی است.

بهترین بخش این است که این موثر رزومه اظهارات دشوار است برای ایجاد هنگامی که شما می دانید فرمول ساده برای ساخت آنها. در اینجا این است که رزومه قدرت حکم فرمول:

اقدام Word + مهارت یا تجربه + نتیجه = سر قدرت حکم

مرحله 1 – استفاده از یک رزومه قوی عمل کلمه که آگهی خود را خاموش کردند.
مرحله 2 – شامل مهارت های خود را و یا تجربه است که شما می خواهید برای قرار دادن در رزومه کاری خود را.
مرحله 3 پایان این جمله را با یک نتیجه است که رخ داده است با توجه به مهارت های خود را و یا تجربه.

که's آن! اگر شما اعمال می شود این فرمول به رزومه کاری خود را به جملات شما آنها را تبدیل به عمل شگفت انگیز عبارات است که صفحه نمایش خود را استعداد و تجربه است. چه's حتی بهتر است که هنگامی که شما با استفاده از یک فرمت رزومه مانند ترکیبی فرمت (که در آن مهارت های خود را برجسته می شوند اولین بار در مهارت گروه) این جملات تبدیل به نقطه کانونی رزومه کاری خود را به ایجاد یک تصور بسیار قوی به شما کارفرمای بالقوه.

اجازه دهید's قرار دادن رزومه قدرت حکم فرمول به کار!

در اینجا یک مثال از یک پایه رزومه جمله مثال یک فرد's تجربه ارائه سخنرانی در جلسات فروش.

به ارائه فروش به مشتریان بالقوه است.

بسیار اساسی درست است ؟ خوب اگر ما درخواست رزومه قدرت حکم فرمول به این جمله.

مرحله 1. رزومه اقدام Word – ما'll انتخاب کلمه “تسهیل” را به عنوان آن را منطبق با ارائه.

مرحله 2. ما'll شامل مهارت از فروش ارائه.

مرحله 3. اجازه دهید's اضافه کردن یک نتیجه به حکم. در این مورد فرد خود را افزایش کسب و کار جدید فروش 10 ٪ بنابراین ما'll شامل است که ما حکم به عنوان به خوبی.

در اینجا's نگاهی به رزومه جدید قدرت حکم.

تسهیل ارائه فروش به مشتریان جدید و در نتیجه افزایش 10 ٪ در کسب و کار جدید.

شما می توانید تفاوت بین این دو جمله. رزومه قدرت جمله واقعا خارج از غرفه و ایجاد یک تاثیر قوی. با استفاده از این فرمول برای تمام مهارت های خود را جملات در رزومه کاری خود را و شما خواهد شد و این تحول را به خوبی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

افتتاح بزرگترین کارخانه تولید ماسک‌های تنفسی جنوب غرب آسیا

[ad_1] در حال حاضر این کارخانه ظرفیت تولید روزانه ۴ میلیون ماسک را دارد که هم اکنون با تولید روزانه یک میلیون ماسک فعالیت خود را آغاز کرده و این تولید به تدریج افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین ماسک‌های تولید شده ماسک‌های فیلتردار، N۹۵ و نانو هستند. [ad_2] Source link