روش های بازیابی داده ها – تراشه-خاموش و JTAG

admeeqwn

[ad_1]

وجود دارد دو روش اصلی هنگامی که با تلفن همراه بازیابی اطلاعات فلش و بهبود. با بازجویی از این تراشه حافظه NAND هر دو از این تکنیک های بازیابی اطلاعات مهندسین دسترسی به یک سطح پایین تصویر از داده ها اگر چه آنها هر دو بسیار متفاوت است. گوشی های تلفن همراه, فلش, ذخیره سازی و حالت جامد-درایوهای همه تکیه بر تراشه های حافظه برای ذخیره سازی اطلاعات در مقایسه با هارد دیسک که با استفاده از چرخش پلاتر و خواندن / نوشتن سر.

وقتی که می آید به هارد دیسک همه آنها تمایل به استفاده از یک رویکرد مشترک برای ذخیره سازی داده ها به این معنی است که ابزار بازیابی اطلاعات می تواند generic. فلش دستگاه از سوی دیگر متفاوت است خیلی بیشتر از داشتن یک ثروت از اطلاعات مختلف فرمت های فایل ساختار الگوریتم های حافظه و انواع و پیکربندی داده ها و استخراج اغلب 'دستگاه خاص'. این به این معنی است که تنها راه برای به دست آوردن یک بیت به بیت کپی از داده های خام است به بازجویی از تراشه های حافظه به طور مستقیم به طور موثر با دور زدن این سیستم عامل. این است که در آن تراشه-خاموش و JTAG تکنولوژی را به بازی می آید.

روش اول این است که تراشه-رویکرد. این روش نیاز به د-لحیم کاری تراشه حافظه از مدارات. به منظور حذف تراشه از دستگاه بدون ایجاد هر گونه آسیب آن نیاز به دقت و مهارت در زیر میکروسکوپ به عنوان هر گونه کوچک خطاهای خطر از دست دادن تمام داده ها به طور دائم. پس از تراشه است حذف آن می تواند به عنوان خوانده شده با داده های استخراج. تراشه های NAND معمولا بسیار آسان تر به عنوان خوانده شده نسبت به سایر انواع تراشه و معمولا آنچه در SD کارت و اپل استفاده کنید. این است که با توجه به حافظه معماری و پیکربندی پین بودن استاندارد شده است. پین در خارج هستند این بدان معنا است که بدون نیاز به بازسازی اتصالات. انواع رایج دیگر از تراشه مانند BGA متعدد اتصالات در قسمت زیرین است که به طور مستقیم متصل به مادربرد با هزاران نفر از تنظیمات مختلف بنابراین بسیار دشوار را به حذف.

روش دوم این است JTAG که نیازی به حذف تراشه. بازیابی اطلاعات مهندس می تواند گاهی اوقات دسترسی به حافظه از طریق پورت JTAG. این است که یک مقدار بیشتر فرایند طولانی می کند و آسیب رسانه. این به این معنی می توان آن را نگه داشته در یک کار دولتی است که گاهی اوقات بحرانی مورد نیاز در پزشکی قانونی تحقیقات. یک حرکت نزولی این روش این است که آن است که همیشه به عنوان موفق است و می تواند یک ریسک گزینه است.

هر دو روش قادر به تولید سطح پایین تصویر است که پس از آن 'decoded' و کاربر's داده ها می تواند بازسازی شود. هر دو تراشه-خاموش و JTAG فن آوری در حال رشد و تبدیل شدن به خیلی بیشتر قابل اعتماد به این معنی که میزان موفقیت بازیابی اطلاعات از گوشی های تلفن همراه است که تقریبا به خوبی به عنوان این که از هارد دیسک است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

طرح ترافیک از امروز (۲۳ فروردین ) چطور اجرا می‌شود؟

[ad_1] روز جمعه سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران طی سخنانی با اشاره به اجرایی شدن طرح ترافیک از ۲۳ فروردین ماه در این باره توضیحاتی را در اختیار رسانه‌ها قرار داد. [ad_2] Source link