ساده زندگی خود را و لذت بردن از موفقیت با یک کلمه برای 2019

admeeqwn

[ad_1]

قطعنامه سال نو?

در سال های نوجوانی من بود با وسواس قطعنامه سال نو – اما تنها در دسامبر 31. می تواند به شما مربوط است ؟

در سال بالغ, من می دانستم که ارزش تنظیم شخصی و کار اهداف است. من سعی کردم تنظیم قطعنامه دوباره. من تا به حال بهترین مقاصد واقعا زیر را از طریق ساخت یک تلاش مداوم. در عین حال این قطعنامه بودند به سرعت فراموش شده است.

من نیاز به بیشتر

چند سال پیش من کشف این عمل از انتخاب یک “کلمه سال”. این قطعا شیفته من چون قطعنامه قطعا برای من کار نمی کند!

در سال 2015 من بسیار کمی از روح جستجو و انتخاب یک کلمه که من می خواستم برای رسیدن به. که کلمه پررنگ بود. پس از اینکه همسر و مادر از 22 سال من تا به حال از دست برخی از “جسارت”. و در حال پررنگ چیزی است که من همیشه دوست داشتم در مورد خودم. وجود دارد بسیاری از روزها من فقط تلاش برای زنده ماندن با هیچ سمت چپ اتاق بود و جسورانه! در سال 2015 این کلمه از سال موفق شد برای من!

2019 خواهد بود من 5 سال برای انتخاب یک کلمه از سال است. این سال را انتخاب کردم “عشق”. من به اهداف 2019, من می دانستم که من باید خودم را نشان بده “عشق” به طوری که من از خودم مراقبت کنم. و نشان دادن عشق به جهان خوب است چیزی برای انجام این کار.

حرف من از سال

به دنبال کلمه من از سال ممکن است بی معنی به دیگران است. و این خوب است. حرف من از سال احتمالا هیچ معنی به هر کس دیگری. چرا که آنها? آنها تک کلمات. بدون هیچ توضیحی و بدون متن. که بخشی از نبوغ داشتن یک کلمه! خود کلمه است به عنوان قوی به عنوان شما می خواهید آن را به! من جملات و اظهارات را که به معنی کلمه من از سال است.

  • 2015 – Bold

  • 2016 – اکشن

  • 2017 – متعهد

  • 2018 – امروز

  • 2019 – عشق

چرا یک کلمه ؟

  • هیچ کس به یاد قطعنامه. آنها فقط. نیست. کار می کنند.

  • یک کلمه ساده به یاد داشته باشید.

  • یک کلمه می توانید درخواست خود را به کار و زندگی شخصی.

  • یک کلمه نگه می دارد شما متمرکز شده است.

  • 3 مرحله است که همه شما نیاز به یک سال از موفقیت سادگی و تمرکز!

خود را “یک کلمه” راهنمای

بر اساس تجربیات من از کشف کلمه من برای 5 سال گذشته من ایجاد یک راهنمای. این راهنمای چیزی است که من استفاده و آن را کمک خواهد کرد که شما را به یک کلمه سریع تر! رفتن به این لینک در بیوگرافی و راهنمای خود را امروز!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

تاریخ و ملت فداکاری های ارتش را فراموش نخواهد کرد

[ad_1] به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه در لرستان، ظهر امروز در دیدار جمعی از فرماندهان و مسؤولان لشکر 84 خرم‌آباد به مناسبت روز ارتش ضمن قدردانی از خدمات ارتش در مبارزه با کرونا، گفت: مردم فداکاری‌های ارتش را فراموش […]
تاریخ و ملت فداکاری های ارتش را فراموش نخواهد کرد