سرعت خواندن روش های مختلف

admeeqwn

[ad_1]

توانایی به سرعت خواندن یک مهارت مهم در جهان امروز که در آن – آیا ما دانش آموزان و یا در محل کار – ما اغلب انتظار می رود به جزئیات مبالغ سنگین از مواد به صورت روزانه. به عنوان یک نتیجه بهبود سرعت خود را در خواندن تکنیک چیزی است که هر یک از ما باید نه تنها, اما حفظ کند. آنچه سپس سرعت خواندن تکنیک ؟

سرعت خواندن – عناصر ضروری

قبل از اینکه شما شروع به یادگیری خاص هر سرعت خواندن روش شما نیاز به در نظر بگیرید که تمام تکنیک های سرعت خواندن تکیه بر سه عنصر اساسی:

1. تمایل به بهبود شما سرعت خواندن;

2. تمایل به دادن ایده های جدید یک فرصت و

3. انگیزه و نظم و انضباط و عمل ادامه داد.

بدون این سه عنصر کلیدی بدون سرعت خواندن روش رفتن به موفقیت است.

سرعت خواندن روش #1 – دستکاری

تقریبا همه موفق با سرعت خوانندگان را به گواهی دادن به این واقعیت است که آنها موفق speed reader چرا که آنها یک شکل از دید محیطی است که اجازه می دهد تا آنها را برای دیدن مقدار زیادی از اطلاعات در یک صفحه و به “کم چرب” آنچه که آنها در حال خواندن. در سرعت خواندن مانند این به این معنی است که یکی است نه خواندن هر کلمه در صفحه اما صرفا اسکن از طریق مواد. با استفاده از این سرعت خواندن روش در هر حال حاضر و پس از آن شما خواهد آمد در سراسر یک کلمه یا عبارت و آن این است که شما را با ارائه جوهر از آنچه که نوشته شده است. بقیه اطلاعات روی صفحه به دور انداخته شد.

اگر چه این سرعت خواندن روش به نظر می رسد نشان می دهد که خواننده را نه به طور کامل درک آنچه که نوشته شده است در واقع مطالعات نشان داده اند این است که چنین نیست – اکثر سرعت خوانندگان با استفاده از این تکنیک در واقع خود را افزایش درک خواندن مواد!

سرعت خواندن روش #2 – اولین حکم خواندن

بر خلاف سرعت خواندن روش #1 در سرعت خواندن روش #2 خواننده را به خواندن جمله اول هر پاراگراف به منظور دریافت چلیپا (main idea) از ایده پشت بند و خواهد شد و سپس خامه را بخوانید مانده از پاراگراف. این فرآیند تکرار شده است سپس در پایین صفحه تا زمانی که همه مواد خواندن خسته شده است.

با استفاده از سرعت خواندن روش #2 آن است که به طور کلی قابل درک است که خواننده را اینسو انسو جمع کردن اطلاعات کافی از جمله اول نباید بیش از حد نگران اطلاعات موجود در مانده از پاراگراف که در آن نویسنده خواهد بود صرفا تقویت این تصور در حکم یکی است. این تکنیک می کند سقوط به پایین در یک نقطه آن را از پیش فرض است که یک پاراگراف تنها یک ایده است که به وضوح همیشه نیست! اگر شما پیدا کردن که شما در حال خواندن مواد که در آن نویسنده با استفاده از ایده های متعدد در همان پاراگراف شما ممکن است نیاز به انطباق خود را با سرعت خواندن روش به یکی دیگر از تکنیک سرعت خواندن.

سرعت خواندن روش #3 – گروه بندی

وجود یک اصطلاح در سرعت خواندن محافل است که دیده می شود به عنوان یکی از عمده شیاطین خواندن: “subvocalization”. Subvocalization یک اصطلاح بالینی به صورت کلمه به کلمه خواندن و آن را بدون هیچ بزرگ در سرعت خواندن تکنیک های. Subvocalization خواندن را کند می کند کردن بدون ارائه هر گونه شکوفایی در درک برای مقابله با از دست زمان خواندن.

گروه, بندی, به عنوان نام نشان می دهد, است که در آن خواننده به نظر می رسد در یک گروه از کلمات و عبارات در همان زمان. با استفاده از گروه بندی, تکنیک, سرعت, خوانندگان قادر به خواندن تکه های زیادی از اطلاعات در همان زمان – صرفه جویی در زمان.

اضافی سرعت خواندن تکنیک های

گذشته از خاص سرعت خواندن تکنیک های 1 الی 3 وجود دارد تعدادی از عادات/شیوه های است که به طور کلی در نظر گرفته ضد تولیدی به سرعت خواندن – نتیجه خواهد تاثیر بر روی سرعت خود را در خواندن توانایی های خود. در هیچ منظور خاص این خدمات عبارتند از:

* subvocalization – به عنوان در حال حاضر اظهار داشت, این جایی است که شما از صحبت کردن کلمات را به شما به عنوان خوانده شده. این یک علت عمده مرگ و آهسته خواندن. متاسفانه به عنوان بسیاری از ما در حال تدریس به صحبت کردن کلمات ما به عنوان خوانده شده زمانی که ما یاد بگیرند به عنوان خوانده شده به عنوان کودکان آن را نیز یکی از سخت ترین عادات برای شکستن. تمام است که می توان گفت این است که شما در حفظ و متصل کردن دور در تلاش برای از بین بردن این عادت است.

* خروج از مقام يا – خروج از مقام يا است که در آن خواننده را بخوانید و سپس بازگشت به دوباره خواندن آن معمولا در این باور اشتباه است که آنها را قادر به درک بهتر آنچه نوشته شده در دوم بخوانید. دوباره در سرعت خواندن محافل این است که دیده می شود به عنوان یک هیچ-هیچ, عادت بد که باید شکسته شود!

نتيجه گيری

بنابراین اگر شما می خواهید برای بهبود سرعت خود را در خواندن مهارت های شما نیاز به یاد داشته باشید به subvocalize یا دوباره خواندن معابر و به عنوان خوانده شده بزرگ تکه در یک زمان با گسترش چشم خود را — span. واقعا ساده! در واقع انصاف در آن زمان را به یاد بگیرند و انتظار نداریم که به گرفتن آن را حق اولین بار. آیا فشار این مسئله بیش از حد به هل دادن آن ممکن است به ضد تولیدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

نظر پزشک جنجالی فرانسوی درباره کرونا

[ad_1] جدیدترین اخبار گوناگون را در «تابناک با تو» از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید‌ه‌ای از تازه ترین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی‌ها، آشپزی، فیلم و عکس‌هایی از سراسر جهان، دکوراسیون و … را دنبال خواهید کرد. همچنین «تابناک باتو» هر […]