سنگ پله به موفقیت از طریق قدرت ذهن, هدف, بذر, و بیشتر

admeeqwn

[ad_1]

نیازی به گفتن نیست, ذهن یک ابزار قدرتمند است که بر زندگی است. این نوع از ذهن است که شما باید خود را نشان دهنده باورهای همیشگی. آن است که همیشه بهترین را به شما به طور مداوم ذهن خود را تغذیه مثبت و افکار خوب است. مدرن فلسفه در قدرت ذهن نیز معتقد است که چگونه شما مشاهده همه چیز می تواند یک عامل تعیین کننده چگونه زندگی خود را به نوبه خود و چگونه موفق شما را تبدیل به. به بهترین ها را در خودتان, استفاده از قدرت ذهن. قدرت خود را نیز گسترش به تغییر دراز مدت عادات و انجام کارهای دشوار و یا موفقیت در کار است. قدرت ذهن هدف بذر تجسم تاکید و تفکر هستند و فقط برخی از ترفندهای ذهن است که شما می توانید انجام دهید. در اینجا یک بحث مختصر این طوری که شما می تواند اعمال آنها را در تلاش خود را برای بهبود و موفق تر زندگی:

1. تصدیق. آیا شما عادت نگاه کردن به خود در آینه و گفتن به خودتان چیزهای مثبت مانند “من و زیبا” “آیا شما فقط عشق آن لبخند” یا “هیچ کس تا کنون به این زرق و برق دار بدن؟” خوب این اشکال تصدیق. تصدیق کوتاه (معمولا یک جمله یا کمتر) اظهارات مثبت است که به شما می گویند به خودتان را در سکوت و یا با صدای بلند برای تشویق. این نوع ترفند به شما اجازه نمی کردن در محل کار به عنوان به خوبی. وقتی وظیفه برای به انجام رساندن یک مشکل پروژه فقط اجازه دهید تاکید مانند “من خوب هستم. من می تواند انجام این کار است.” با تصدیق این شما ذهن خود را پر کنید با چیزهایی که شما می خواهید به اتفاق می افتد; از این رو, شما بیشتر احتمال دارد برای دریافت نتایج مثبت و یا رسیدن به اهداف خود.

2. تجسم. واقعیت واقعا می تواند نیش می زنند گاهی اوقات; اما با این ابزار شما قدرت آن را تغییر دهید. و بنابراین به جای واقعیت درست در نوک انگشتان شما اول تصمیم بگیرید که وقایع یا چیزهایی که شما می خواهید به تغییر و سپس خود را کنار بگذارند 5-10 دقیقه از تجسم است که شامل تمام جزئیات مورد نیاز است. و آن را واقعا اتفاق می افتد, آن را در ذهن خود و عمل به آن در هر روز است.

3. بذر. یک ابزار است که می افزاید پیچ و تاب و به تجسم. قدرت ذهن هدف بذر اجازه می دهد تا شما را به فکر می کنم هدف به عنوان چیزی که در حال حاضر نقل و احساس خود را پس از. با این کار شما تجربه طعم شیرین موفقیت و شما باید برای استفاده از آن به عنوان نیروی محرکه ای است که می تواند منجر شما به این هدف در دنیای واقعی است. از این رو بذر عادت آن چیزهایی است که شما می خواهید و آنها را به اتفاق می افتد و آبیاری آنها با احساسات خود را.

4. تفکر. این توانایی به فکر می کنم فراتر از سطح جزئیات. برای انجام این کار شما باید به فکر می کنم از یک هدف و به خودتان مهلت برای رسیدن به آن. پاک کردن حواس او را پرت به عنوان به خوبی به طوری که شما فقط با تمرکز بر روی چیزی است که شما می خواهید.

اینها فقط برخی از چیزهایی که شما می تواند با ذهن خود را به خارج کردن بهترین در شما. هر ترفند بود آن قدرت ذهن هدف بذر یا تفکر است که به ویژه ایجاد شده برای کمک به شما در یک جنبه از زندگی. اما بهتر خواهد بود اگر شما می توانید آنها را ترکیب و اعمال آنها را در روزمره خود تلاش. همچنین به یاد داشته باشید که بهبود زندگی خود را نه فقط بر اساس مفهوم این ترفندها به تنهایی; شما همچنین باید در عمل آنها را به طور منظم تا زمانی که آنها تبدیل به بخشی از عادات خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

دستگیری گرداننده کانال غیر اخلاقی در البرز

[ad_1] فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: فرد متخلفی که با راه اندازی کانال هفت دریا در شبکه اجتماعی تلگرام اقدام به انتشار مطالب غیر اخلاقی، اکاذیب و تشویش اذهان عمومی می‌کرد در شهر جدید هشتگرد شناسایی و دستگیر شد. [ad_2] Source link