صدور گواهینامه 8A “دو سال چشم پوشی” توضیح داد

admeeqwn

[ad_1]

بسیاری از شرکت های علاقه مند به پیوستن به برنامه صدور گواهینامه 8a به منظور استفاده از فدرال تنها منبع و مجموعه ای در کنار قرارداد. متوسط 8a شرکت می کند بیش از 4 میلیون دلار در هر سال در فدرال درآمد. بنابراین برای راه اندازی یک کسب و کار اخذ گواهینامه 8a می تواند عملکرد بالقوه ثروت باد اورده برای شرکت است.

وجود دارد پنج دسته عمده کسب و کار و صاحب آن باید به منظور پاسخگویی به تبدیل شدن به 8a خبره. 1. اجتماعی نقطه ضعف, 2. از لحاظ اقتصادی محروم 3. بالقوه به موفقیت کامل فدرال قرارداد 4 بدون کنترل مسائل حال و 5. شخصیت اخلاقی خوب. این مقاله معاملات با مدارک #3 بالقوه به موفقیت کامل قراردادهای فدرال.

یک 8a شرکت به منظور اثبات آن است که توانایی به موفقیت کامل قراردادهای فدرال دارای چندین آزمون اعمال شده به آن است. بیشتر به چالش کشیدن برای یک شرکت جدید است که دو سال در کسب و کار مورد نیاز است. یک شرکت باید انجام کسب و کار برای دو سال قبل از بستری به 8a برنامه. SBA خواهد grand چشم پوشی به شرکت و در این مقاله من می خواهم به بیش از سه سناریو را به عنوان به چگونه SBA را مشاهده متقاضی تحت مجموعه ای از شرایط است.

هنگامی که یک شرکت نیاز به یک دو سال چشم پوشی برای 8(a) صدور گواهینامه?

دو عامل اساسی برای اینکه دو سال چشم پوشی مورد نیاز است:

1. دارای متقاضی نگرانی شده است در کسب و کار 2 سال به عنوان توسط دو اظهارنامه مالیاتی که هر دو کامل کامل دوازده ماه مالیات چرخه ؟

2. دارای متقاضی نگرانی ایجاد کسب و کار در اولیه NAICS کد قبلی دو سال ؟

هر دو شرایط باید رعایت شود.

گاهی اوقات می توان آن را معلوم نیست که آیا یا نه شما نیاز به تکمیل یک دو سال چشم پوشی. در زیر مطالعه موردی مثال برای زمانی که یک شرکت باید در حال حاضر دو سال چشم پوشی و زمانی که یکی مورد نیاز است.

سوال SBA:

آیا شما استفاده از هر نوع دستورالعمل برای مقدار از درآمد یک شرکت باید قبل از اقدام دو سال چشم پوشی $50,000? $250,000? این است که با فرض اینکه تمام شرایط دیگر در حال ملاقات کرد ؟

پاسخ:

بله ما نگاهی به درآمد (هیچ مقدار مجموعه ای به دلیل آن بستگی دارد صنعت) اما ما همچنین نگاهی که در آن/که قرارداد / درآمد هستند که از (بیش از 1 یا 2 منابع).

سناریو من

سال 1 – $0 فروش

سال 2 – $189,000

سال 3 – $369,000

سال 4 May – مالک در نهایت خود را واریز سایر استخدام و شروع به اختصاص تمام وقت به کسب و کار. کل فروش برای کسب و کار $457,000 در سال 4.

سال 5 ژانویه – برنامه زمان

هیچ چشم پوشی مورد نیاز

دو سال چشم پوشی مورد نیاز نمی باشد چرا که این شرکت تولید درآمد برای آخرین 2 سال است. با این حال; SBA را نگاه صاحب’ تجربه مدیریت برای تایید پتانسیل موفقیت است.

سناریو دوم

سال 1 – $100,000 فروش

سال 2 – $500,000 خرید و فروش

سال 3 – $0 فروش

سال 4 – ژانویه مالک جدید خرید کسب و کار $200,000 در فروش

سال 5 – ژانویه (نرم افزار نقطه)

بله چشم پوشی مورد نیاز است

دو سال چشم پوشی مورد نیاز خواهد بود در این سناریو. چرا که این شرکت نه تولید درآمد برای دو سال اولیه آن NAICS کد.

سناریو سوم

سال 1 – 250.000 دلار در فروش صاحب 1 (40%) صاحب 2 (30%) صاحب 3 (30%) – مالک 1 توسط رئیس جمهور و نشانه تمام قراردادهای بالاترین پرداخت می شود و در کنترل کسب و کار تصمیم گیری.

سال 2 – $500,000 در فروش

سال 3 – $500,000 در فروش

سال 4 – $500,000 در فروش

سال 5 دسامبر – صاحب 1 خرید کردن صاحب 2 می شود و 70 درصد مالک. $500,000 در فروش.

سال 6 ژانویه – (نرم افزار حسابداری)

هیچ چشم پوشی مورد نیاز

دو سال چشم پوشی مورد نیاز نمی باشد به این دلیل که شرکت اتحاد در وجود است بیش از دو سال است. در این سناریو SBA بررسی اسناد و مدارک حقوقی از نزدیک. اسناد و مدارک را به نشان می دهد که مالک شده است از رئیس جمهور (بالاترین افسر) برای برخی از زمان است و صاحب 1 شده است امضای قرارداد از طرف شرکت برای برخی از زمان. SBA همچنین نگاه کنید در همه پتانسیل مسائل کنترل نزدیک به مطمئن شوید که هیچ کس دیگری کنترل بیش از مالک.

زمانی که دو سال چشم پوشی است آنچه مورد نیاز است به طور کلی یک برنده سناریو ؟

1. به طور کلی SBA دوست دارد برای دیدن حداقل 150.000 دلار در فروش از این شرکت آغاز به کار.

2. حداقل 1 اظهارنامه مالیاتی با درآمد و سود در آن بازگشت.

3. صاحب کسب و کار باید برخی از درجه ای از کسب و کار تجربه و فراست.

4. 51 درصد یا بیشتر صاحب باید کار تمام وقت برای کسب و کار.

گواهینامه 8a یکی از بهترین راه ها برای کسب و کار کوچک به رشد با قراردادهای فدرال. اگر شرکت شما دارای توانایی برای به دست آوردن این گواهینامه آن را بسیار توصیه می شود که شما انجام یک تجزیه و تحلیل به عنوان به فروش بالقوه برای شرکت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

عمل به دستورات قرآن کریم همه مشکلات بشر را حل می کند

[ad_1] رهبر معظم انقلاب با بیان این که قواعد زندگی باید با قرآن منطبق شود، گفتند: اگر جوامع بشری به دستورات قرآن عمل کنند بدون تردید همه مشکلات حل خواهد شد. [ad_2] Source link
عمل به دستورات قرآن کریم همه مشکلات بشر را حل می کند