فعالیت گالری‌ ها از ابتدای اردیبهشت‌ مجاز است

admeeqwn

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، هادی مظفری مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد: با توجه به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و حمایت از فعالیت نگارخانه‌ ها با اولویت صیانت از سلامت کارکنان، هنرمندان و بازدیدکنندگان، این واحدهای صنفی می‌توانند درصورت تمایل به بازگشایی، فعالیت‌های خود را از اول اردیبهشت آغاز کنند.

البته پیش از آن ضرورت دارد نگارخانه‌های هنرهای تجسمی برای شروع فعالیت‌های خود در «سامانه ثبت‌نام اصناف و صنایع» وزارت بهداشت به نشانی http://www.salamat.gov.ir ثبت‌نام کرده و با رعایت نکات بهداشتی اعلام شده فعالیت کنند.

شروع و ادامه فعالیت‌ها منوط به عدم برگزاری افتتاحیه و برگزاری برنامه‌هایی است که منجر به تجمع و تراکم مراجعه‌کنندگان شود.

آغاز و ادامی فعالیت‌های نگارخانه‌ها بدون ثبت‌نام در این سامانه منجر به عدم صدور مجوز فعالیت و یا در صورت فعالیت، موجب توقف فعالیت واحد مربوطه خواهد شد.

راهنمایی‌های لازم برای فعالیت واحدهای کاری، پس از تکمیل ثبت‌نام به صورت الکترونیکی ابلاغ خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

چهار اولین و فصل قلاب در رمز و راز نوشتن

[ad_1] چهار اولین ها: اولین جمله اول پاراگراف اول صفحه و فصل اول ~ اولین جمله: خود را اولین جمله تعداد برای چیزی. Don't شروع به توصیف آسمان و یا زمینه مگر اینکه شما می توانید چیزی را که واقعا گرفتن یک خواننده است. یک میلیون ستاره twinkled در آسمان […]