فکر می کنم و رشد غنی – ناپلئون هیل کتاب الهام بخش

admeeqwn

[ad_1]

محمد علی و ناپلئون هیل.

چه جمله اول این مقاله به شما می گویم?

برای بسیاری از احتمالا بسیار و به صورت کاملا چند, شما حتی ممکن است بپرسید ” که به هر حال هستند؟’

ناپلئون هیل احتمالا تبدیل به بیشتر بخوانید نویسنده از توسعه شخصی در تمام دوران است. منی خود را به کار فکر می کنم و رشد غنی است که معمولا به عنوان شماره یک کتاب در نظر ترین کتاب های منتشر شده در سبک خود را از همه زمان. بسیاری از مردم ساخته شده اند موفقیت آمیز خود را امپراتوری کسب و کار بر اساس تعالیم و “اسرار موفقیت” موجود در صفحات آن.

در حالی که زبان از زمان [mid 1930’s]می تواند یک کمی دشوار به تفسیر کسانی که وقت برای مطالعه کتاب [not just read it]شروع به تحقق بخشیدن به قدرت و حقیقت از تپه نوشتن.

البته هیل تا به حال با موفقیت مقطر درس او بیش از 500 برترین رهبران کسب و کار و کارآفرینان از آن زمان است. و این درس را به اثبات رسانده اند بی انتها است.

ما این درس ‘مدرن’ در قانون جاذبه و مجموعهای از کتاب و نوار دی وی دی, فیلم, سمینارها که باعث شده است تا حد زیادی در بازگشت از “راز” که در واقع یک نسخه از ‘فکر می کنم و رشد ریچ”.

بیایید ترک ناپلئون هیل و فکر می کنم و رشد غنی برای یک لحظه و بحث در مورد محمد علی.

به عنوان یک مرد جوان در مورد زمان علی بود و تبدیل شدن به معروف, من هرگز دیده می شود هر کسی ‘نمایش’ مانند او.

در اینجا در نیوزیلند قهرمانان ورزشی ما بودند همه سیاه پوستان [Rugby Football]آنها بهترین بودند – و هنوز هم هستند – اما هیچ یک از آنها خود را اعلام کرد دلاوری [and future success]کاملا مانند علی بود.

خود را “من بزرگترین’ و ‘float like a butterfly sting like a زنبور عسل,’ زمان برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. او شناخته شده به عنوان لویی لب به دلایل آشکار است.

اما آنچه که من نمی دانم تا زمانی که من خواندن یک مقاله در مورد او [he turns 70 years of age on January 17]شد این واقعیت است که از سن بسیار جوان علی بود به خصوص اخلاق کاری قوی. او را به مدرسه به جای ابتلا به اتوبوس. آن نیست تا زمانی که دوچرخه اش به سرقت رفته بود که با او ملاقات یک پلیس که او نیز یک مربی بوکس. با توجه به یک دوست “او در حال توسعه مشت آن” و علی آرزو برای تبدیل شدن به یک بوکسور سنگین وزن.

در واقع یک همسایه و نقل عنوان کرد و گفت که در سن بسیار جوان علی به او گفت که او می تواند قهرمان سنگین وزن جهان و همسایه او را باور ندارد: “و به او گفتم: شما بهتر است که خارج از ذهن خود را. اما او موفق شد. او به دنبال از طریق.”

همانطور که همه ما در حال حاضر می دانم که علی را تبدیل به نه تنها قهرمان جهان است اما مسلما بهترین سنگین وزن بوکس در تمام دوران است.

در اولین فصل از فکر می کنم و رشد ریچ هیل به تشریح اولین کلید موفقیت: شما باید یک میل سوزان برای چیزی که شما می خواهید. او سهام شش طرح گام چگونه برای به دست آوردن وجود دارد.

و در اینجا برخی از نقل قول از این فصل [in the version of the book that I have]; کمک خواهد کرد که نشان دهنده شباهت بین آنچه تپه حمایت و علی دستاورد است.

‘شما به عنوان بزرگ به عنوان شما غالب آرمان. اگر شما گرامی یک چشم انداز بلند پروازانه ایده آل در قلب خود شما بد متوجه آن است. جیمز آلن

ما تنها محدودیت هستند کسانی که از ما در ذهن خود ما. [Hill]

‘اگر شما می خواهید برای تنظیم یک هدف است که دستورات خود را از افکار آزاد انرژی خود را و الهام بخش امید خود را.’ اندرو کارنگی.

و بینش از تپه: “به یاد داشته باشید هیچ تلاش بیشتر مورد نیاز است به هدف در زندگی به تقاضای فراوانی و رفاه و بیش از مورد نیاز است برای قبول بدبختی و فقر است.’

بنابراین با مقایسه علی دستیابی و استفاده از این اصول و شکی وجود ندارد که او و علی تا به حال یک میل سوزان برای موفقیت است. به عنوان همسایه خود گفت: “او موفق شد. او به دنبال از طریق.”

مربی خود را

فیل

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اول ماه رمضان امسال چه روزی خواهد بود؟

[ad_1] عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: انتظار می‌رود ماه شعبان امسال ۳۰ روزه و شنبه (۶ اردیبهشت) اول ماه رمضان باشد. [ad_2] Source link