همراهان بازیابی زمانی که پنجره اصلی نشان داده شده است به عنوان سفید

admeeqwn

[ad_1]

آیا شما قادر به دیدن و دسترسی به داده های ارزشمند خود را از مایکروسافت همراهان حساب پس از حذف هزاران ایمیل های خوانده نشده? آیا همراهان نشان می دهد به طور کامل خالی پنجره اصلی و یا داشبورد هنگامی که شما برای باز کردن حساب خود را? این مشکل ممکن است به دلایل متعدد از جمله فساد پایگاه داده و منجر به از دست دادن داده ها. به منظور غلبه بر چنین مسائل همراهان تعمیر و راه حل های تبدیل نیاز از ساعت.

به عنوان یک مثال عملی از این مشکل شما ممکن است دیدن ایمیل های خود را یادداشت, مجله و تماس با ما در همراهان's پنجره اصلی. همه چیز نشان داده شده است خالی است. هیچ ایمیل هیچ پوشه بدون آیکون و بدون پیش نمایش پنجره نمایش داده می شود. در این مرحله تمام اطلاعات با ارزش خود را تبدیل به غیر قابل استفاده و اجرا شما را در سراسر مشکلات از دست دادن داده ها. در چنین شرایطی همراهان بازیابی راه حل های اثبات کمک بزرگی است.

این مشکل اغلب رخ می دهد پس از خاموش کردن نادرست از همراهان نرم افزار. هنگامی که شما ترک این ایمیل با استفاده از ميدان ترک روش آن را نمی تواند باز کردن پایگاه داده در راه اندازی بعدی. بعلاوه, شما می توانید ایمیل و یا موارد دیگر; نرم افزار نگه می دارد دانلود ایمیل از حساب کاربری خود شوید.

علت

شما ممکن است روبرو می شوند این رفتار از مایکروسافت همراهان با توجه به آسیب دیده و یا فاسد پایگاه داده. فساد ممکن است به علت نامناسب shutdown نرم افزار و چندین دلیل دیگر اعم از عفونت با ویروس ها به پایگاه داده و ساختار فساد است.

قطعنامه

شما می توانید مرتب کردن این مشکل با استفاده از هر یک از موارد زیر همراهان تعمیر پایگاه داده روش-

  • بازگرداندن از نسخه پشتیبان تهیه – اگر شما همراهان پایگاه داده بایگانی در RGE فایل شما می توانید به سادگی آن را وارد حساب خود شوید و بازیابی همراهان پایگاه داده در چند مرحله ساده است.
  • بازسازی فاسد هویت -اگر پشتیبان گیری به روز شده است بازسازی آسیب دیده هویت با استفاده از پایگاه داده ابزار ابزار. آثار آن را در تعدادی از فساد حالات.
  • همراهان نرم افزار بازیابی – اگر هیچ کدام از روش های بالا کار با استفاده از شخص ثالث همراهان نرم افزار تعمیر به تعمیر و همراهان پایگاه داده.

مایکروسافت همراهان بازیابی برنامه های کاربردی به ویژه طراحی شده برای انجام اسکن کامل از تمام داده ها و استخراج تمام موارد غیر قابل دسترس از حساب کاربری خود شوید. از جمله همراهان نرم افزار تعمیر کار در تمام موارد فساد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Next Post

بارش برف بهاری در گردنه کوهستانی حیران

[ad_1] بارش برف بهاری که از سه روز گذشته در گردنه حیران شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان شروع به باریدن کرده، زیبایی خاصی به این منطقه گردشگرپذیر شمال کشور بخشیده است. ارتفاع بارش برف بهاری در این گردنه کوهستانی به ۴۰ سانتی متر رسیده اما مسیرهای […]