چرا داشتن یک سایت روابط عمومی رسانه استراتژی مهم برای موفقیت Crowdfunding

admeeqwn

[ad_1]

Crowdfunding روابط عمومی و دلیل اهمیت آن برای مبارزات.

مبارزات Crowdfunding در Kickstarter و Indiegogo را به صورت جمعی مطرح شده بیش از $ 1 میلیارد دلار برای پروژه سازان. هر سال صدها هزار نفر از کمپین crowdfunding پروژه ها زندگی می کنند. پس این به چه معنی برای بنیانگذاران? افزایش رقابت برای جلب توجه و سر و صدا تر از همیشه به تلاش و از طریق شکستن.

بنیانگذاران و هنرمندان و کارآفرینان به طور فزاینده ای با استفاده از crowdfunding به عنوان یک راه برای افزایش سرمایه و صنعت است که انتظار می رود به پیش افتادن سنتی فرشته و VC مدل بالا بردن پول برای راه اندازی و شرکت در آینده بسیار نزدیک.

هر روز وجود دارد's چند صد فناوری جدید را فعال کنید, محصول, فیلم, لباس, خط و یا طراحی پروژه رفتن زندگی می کنند. You've صرف سال گذشته و یا دیگر کار بر روی پروژه خود را نمونه سازی ایده خود و آوردن محصول خود را به زندگی است. لحظه پرتاب وارد کرده است, چگونه می توانم به شما از طریق شکستن?

“شجاع کارآفرین / راه اندازی ایجاد محصول با نام تجاری جدید در برابر همه شانس با تکنولوژی نوآورانه مجموعه را در جهان …”

خود داستان است که احتمالا مشابه ارزش گفتن و آن's ارزش انجام حق. این مهم است که به ناخن داستان واقعی از آنچه در آن است که فروش خود را آنچه شما've ایجاد شده و دلیل اهمیت آن و نیاز به در جهان وجود دارد. فکر می کنم در مورد مارک های مورد علاقه خود و شرکت در جهان وجود دارد's چیزی خاص در مورد هر یک از آنها است که باعث ایجاد وفاداری به برند و آنها را جدا از رقبای خود.

وجود دارد 5 واقعی و راه های اثبات شده برای ترویج crowdfunding پروژه به دست آوردن حامیان و تبدیل به یک داستان موفقیت:

  • دوستان / خانواده / تماس های شخصی
  • ایجاد یک لیست پستی در پیش از راه اندازی
  • رسانه های اجتماعی تبلیغات
  • روابط عمومی / روابط عمومی کمپین Crowdfunding
  • ترافیک آلی از پلت فرم Crowdfunding

این سه باید راهکارهایی هستند که معمولا در پیش از مبارزات انتخاباتی. هنگامی که یک کمپین راه اندازی امیدوارم که شما می توانید به تبدیل شدن به یک روند پروژه در Kickstarter یا Indiegogo به رتبه بالاتر در صفحه خود و نمره ترافیک آلی که در راه است.

شما همچنین می توانید پول در پمپ به Facebook تبلیغات و امید به درایو ترافیک که در راه است. با این حال Facebook تبلیغات است که همیشه هزینه ترین راه موثر برای بازار پروژه خود را. یکی هزینه هر کلیک (ک) می تواند اغلب گران است و در بسیاری از موارد ما از مبارزات که't دیدن جامد بازگشت سرمایه گذاری در رسانه های اجتماعی تبلیغات.

است که برگ های, Crowdfunding, کمپین روابط عمومی خود را به عنوان بیشترین شانس را برای دریافت کلمه در پروژه شما.

موفقیت هر کمپین crowdfunding چند چیز مشترک است. اما فارغ از ویژگی های است که همه از این است که قرار گرفتن در معرض رسانه. گرفتن برداشت توسط رسانه ها و وبلاگ های واقعی راز موفقیت بر روی سیستم عامل مانند Kickstarter و Indiegogo. عمده رسانه ها همیشه به دنبال برای به اشتراک گذاشتن آخرین پروژه ها و وجود دارد اختصاص داده شده جوامع وجود دارد که در حال مرگ هستند به شنیدن در مورد پروژه خود را که آیا آن را's a 3D Printer, هواپیماهای بدون سرنشین و یا یک EDC (روزمره حمل) محصول.

چیز زیادی در مورد استفاده از یک سایت روابط عمومی (از جمله Kickstarter روابط عمومی و روابط عمومی Indiegogo) استراتژی این است که این کار به هزینه ترین راه موثر برای گسترش این کلمه در و بازیگران زیادی خالص در مورد پروژه خود را. یک ویژگی در یک خروجی می توانید درایو ترافیک جدی و تعهد به مبارزات انتخاباتی خود را در صفحه. از تبلیغاتی نظر شما برنده't به مقدار بهتر در هر نقطه.

توجه عمده مبارزات با تمام رسانه های بزرگ آرم ارسال شده در مبارزات انتخاباتی خود صفحه ؟ یک سایت رسانه های استراتژی ارائه می کنند جدی مشروعیت به پروژه خود را و بقیه جهان است که این یک پروژه آنها به't می خواهید به دست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

میانگین حقوق کارکنان دولت چقدر شد؟

[ad_1] با افزایش متوسط ۱۵ درصدی حقوق کارکنان در سال جاری، میانگین حقوق کل به حدود ۵.۴ میلیون تومان می‌رسد. [ad_2] Source link